زمان کنونی: 1395/09/18، 03:45 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #51
1393/07/21 06:32 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: پاسخ به مشکلات پوستی شما

شما برای رفع مشکل صورتتون از محصولات اکتی پور استفاده کنید.یه ژل شستشوی صورت داره که باید با اون صورتتون را بشورین.این کار باعث حفظ تعادل پوست میشه منافذ پوست جمع میشوند ترشح چربی کنترل میشه .....سپس از کرم 3در1 اکتی پور استفاده کن میتونی هم روز بزنی هم شب.اگر هم اوضاع چند تا از جوشهای صورت خیلی حاد و التهابی بود کرم اکنومگا 200 اکسفولیاک را شبها بزن روی جوش.ضد افتابت هم باید عوض کنی من ضدافتاب کلینانس اون را توصیه میکنم این محصول اختصاصا برای پوستهای اکنه ایی ساخته شده.برا مرطوب کردن پوست صورتت هم از مرطوب کننده اکسفولیاک استفاده کن.در ضمن من خانوم نیستم.موفق باشی.

ارسال: #52
1393/07/22 10:09 ق.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

سلام خیلی ممنون ازراهنماییتون.ببخشیدواقعاشرمنده نمیدونستم آقاهستید.عذرخواهی منوبپذیرید.
ببخشیدچندتاتوضیح میخواستم:کرم سه دریک اکتی پوربرای چه موردی استفاده میشه؟یعنی کارایی ش چیه؟
بعدمرطوب کننده آکسفولیاک ساخت کدوم کشوره؟
ممنون آقای سیاسیاسیا.

ارسال: #53
1393/07/23 02:22 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

(1393/07/22 10:09 ق.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  سلام خیلی ممنون ازراهنماییتون.ببخشیدواقعاشرمنده نمیدونستم آقاهستید.عذرخواهی منوبپذیرید.
ببخشیدچندتاتوضیح میخواستم:کرم سه دریک اکتی پوربرای چه موردی استفاده میشه؟یعنی کارایی ش چیه؟
بعدمرطوب کننده آکسفولیاک ساخت کدوم کشوره؟
ممنون آقای سیاسیاسیا.

[تصویر:  97277412119626527931.jpg]

سلام اشکالی نداره.در مورد کرم 3در1 اکتی پور باید یه توضیح کلی بدم.ببینید شرکتی هست به نام نوروا این شرکت محصولات خودش را در چند زیر گروه تولید می کند.این شرکت در تولید محصولات پوست چرب تخصص زیادی داره و ۳ برند را اختصاصا برای پوستهای چرب ایجاد کرده،اکتی پور،زنیاک،اکسفولیاک.کرم اکتی پور 3در1 جدید ترین محصول این شرکت میباشد که هم خاصیت ضد جوش دارد هم مرطوب کننده هست وهم کنترل کننده ترشح چربی پوست.محصول خوبیه.کلیه این سه برند فرانسوی هستند.

ارسال: #54
1393/07/23 12:43 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

مرسی.شماگفتیدکرم سه دریک اکتی پورمرطوب کننده هم هست پس بازم میخوادمرطوب کننده آکسفولیاک هم بگیرم؟
دوم برای دورچشم چه کرمی برای افراد25سال هست که واقعاجواب بده؟
سوم برای رشدوتقویت مژه هم محصولی داریدمعرفی کنید؟
یه چیزدیگه نظرخودمن هست من عاشق کشورم هستم واگه بخوام یه محصولی روبخرم دوس دارم برم جایی بهم بگن خارجیش هست ولی ایرانیش بهتره!!ولی وقتی تولیدکننده های ایرانی فقط به فکرجیبشون هستن وذره ای به حقوق مصرف کننده هاارزش نمیذارن چه انتظاری دارن بعضیها.من قبلاهم به فکرارزانی بودم وگفتم ایرانی خوبه رفتم کرم موبرسی گل مالیدم به دستم که الان دوساله دستم حساسیت گرفته وچندوقت یکباراودمیکنه.آدم یه کرم خارجی بخره 100تومن واثرکنه بهتره تا4تاایرانی بخره واثری نداشته باشه!درضمن یه دکترپوست به من گفت ایران اصلافناوری ساخت اس پی اف رونداره! میدونی یعنی چی؟؟یعنی الکی نوشته روش اس پی اف سی،پونزده،پنجاه...؟؟
ببخشیدمن عاشق کشورم هستم ولی لازم بودبگم.

ارسال: #55
1393/07/23 01:52 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

ببخشیداینقدسوال میپرسم.سرم خیلی خارش داره جوشم زیادمیزنه شوره هم زیادداره.چه شامپویی خوبه براش؟

ارسال: #56
1393/07/23 04:36 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/23 04:37 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

(1393/07/23 01:52 ب.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  ببخشیداینقدسوال میپرسم.سرم خیلی خارش داره جوشم زیادمیزنه شوره هم زیادداره.چه شامپویی خوبه براش؟
صحراجون ماشالله! امري فرمايشيArrArr!!!!!شما بري دكتر چيكار ميكني گلي=)دكتره از دستت فرار ميكنهArrواينطوري ميشه:Slow:

ارسال: #57
1393/07/24 01:22 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/24 01:24 ق.ظ، توسط mohsen.s. دلیل ویرایش : )
mohsen.s آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

(1393/07/23 01:52 ب.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  ببخشیداینقدسوال میپرسم.سرم خیلی خارش داره جوشم زیادمیزنه شوره هم زیادداره.چه شامپویی خوبه براش؟

من مشکلی شبیه به شما دارم و از
شامپو سلنیوم سولفاید استفاده میکنم.

سلام .روی بینی من پوسته پوسته میشه.دلیلش چیه و برای برطرف کردنش چیکار کنم.

ارسال: #58
1393/07/24 01:30 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

ببینید اگر با کرم اکتی پور رطوبت پوست تامین نشد باید برین سمت اکسفولیاک.در اکثر موارد اکتی پور کافیه.در مورد تقویت مژه چیز قابل اعتمادی به ذهنم نمیرسه.اما پیگیری میکنم در اسرع وقت سوالتون را پاسخ میدم .متاسفانه اجناس ایرانی به شدت مشکل ثبات در کیفیت دارن یعنی امروز خوبن اما دو ماه بعد خدا میدونه....همین چند وقت پیش بود فهمیدم کرم مرطوب کننده فاقد چربی سینره همشون خرابن.همه کرمها را که چک کردم دیدم همشون دوفاز شدن و تغییر رنگ دادن.در مورد پوست سرتون شما باید هم به صورت ملایم شروع به لایه برداری لایه های شوره و قارچهای کف سرتون کنید وهم مانع از حساسیت و خارش اون بشید.شما شامپوی فوق ملایم فولیکا یا اکسترادو یا الوشن دوکری یا فیتواپزان شرکت فیتو را به صورت دائم و روزانه استفاده کنید.برای رفع شوره هم میتونید از شامپو ضدشوره سریتا به صورت هر سه یا چهار روزی یکبار استفاده کنید بعد از حمام با شامپو سریتا وقتی که موهاتون یه کم نم داره تونیک T1 سریتا هم بزنید کف سر ماساژ بدین.این تونیک را جدی بگیرید.

ارسال: #59
1393/07/24 02:48 ق.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

ببخشيد آقاي سيا:در مورد موهاي آسيب ديده بعد از دكلره .مش ورنگ چه توصيه اي دارين وچه چيزي رو پيشنهاد ميدين كه تا حدودي خشكي وزبري موهارو جبران كنه؟غير از روشهاي كراتينه!يك محصولي ميخوام كه بعداز رنگ ومش تا حدودي آسيب ديدگيه موهارو جبران كنه ودر حقيقت در عمق مو نفوذ كنه وعين ماسكهاي قبل وبعداز حمام موقتي نباشه.قبلا كرم ويتامين بناول وهاركور بود.الان پيشنهاد شما چيه غير از كراتينه وماسكهاي قبل وبعد از حمام وانواع كانديشنرها؟؟؟سپاس

ارسال: #60
1393/07/25 01:07 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مود سوال خانوم صحرا باید بگم که برای تقویت مژه میتونید از محلول لاتیسlatisse استفاده کنید این محصول تنها محصولی هست که تاییدیه FDA امریکا را داره و ساخت خود امریکاست این محصول در مطالعات بالینی ادعای خودش را اثبات کرده و در ایران هم پزشکان مرتب برای بیماران تجویز میکنند.باید توجه کرد که این محلول را فقط به مژهای پلک بالایی بزنید اگر هم از لنز استفاده میکنید باید لنز را از چشمتون خارج کنید و بعد از نیم ساعت مجددا لنزتون را بزارید برای استفاده از این محصول هم فقط باید از اپلیکاتور خود محلول استفاده کنید این محلول باعث بلند شدن تیره تر شدن و پرپشت تر شدن مژه میشود اخرین بار یکی از مشتریانم اونو دور میدون ونک خریداری کرده بود یه کم سخت گیر میاد اگر گیرتون نیومد میتونید از محلول تقویت مژه وابروی ماوالا استفاده کنید اونم ساخت سوئیس هست وخوب جواب میده.
در مورد سوال خانوم الناز 28 باید بگم اگر موهاتون اسیب دیده وباز تمایل دارید موهاتون را رنگ کنید باید از رنگ مویی استفاده کنید که هم با کیفیت باشه و هم اصلا امونیاک نداشته باشه.اکثر رنگ موها 2درصد امونیاک دارن اما من به شما رنگ موی نوتری لوکس را پیشنهاد میدم خیلی رنگ خوبیه شصت میل حجم داره حتما هم از اکسیدان خودش استفاده کنید.برای مراقبت هم باید از یک شامپوی مناسب استفاده کنید.برای موهای رنگ شده شامپوی ایوروشه در جهان رتبه اول را داره خیلی خوبه دومین محصول شامپو انار کلورانه که اگر همراه با نرم کننده خودش استفاده کنید خیلی خوب جواب میده.اما اگر موهاتون زبر شدن و گره میخورن یه محلولی هست که به صورت اسپری ساخت ایوروشه هست که خیلی خوب گره خوردگی مو را باز میکنه اگر موهاتون اسیب دیده و خراب شدن میتونید از شامپو و ماسک موی رولون یا فیتو استفاده کنید اینها فوق العاده مو را بازسازی میکنند همین شرکت رولون یه روغنی داره بنام اکسیر39 اگر درست گفته باشم این روغن برا بعد از حموم خیلی خوبه به مو جلا میده و خلاصه هرچی بگم کم گفتم ولی باید گرون باشه.اما ارزشش را داره.سعی کنید با مو مدارا کنید تا دوباره خودشو پیدا کنه.این پروسه طولانیه چون مو اساسا دارای بافت وسلول زنده نیست به همین دلیل فرایند جذب بسیار کنده.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پوستی زیبا با شش روش rooya 2 790 1392/05/19 10:15 ب.ظ
آخرین ارسال: blackiss
  پوستی طلایی با مواد غذایی ghazalak 0 458 1391/11/12 02:15 ق.ظ
آخرین ارسال: ghazalak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.