زمان کنونی: 1395/09/18، 03:16 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #61
1393/08/02 05:46 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

RE: پاسخ به مشکلات پوستی شما

mohsen.s
[hr' نوشته شده توسط:  
سلام .روی بینی من پوسته پوسته میشه.دلیلش چیه و برای برطرف کردنش چیکار کنم.
سلام خوش اومدین.اگرپوسته ریزی بدون خارش وقرمزی باشه پوست شمااحتیاج به آبرسانی داره.میتونین ازکرمهای مرطوب کننده آبرسان شرکت بیودرما استفاده کنید.روزی دوبارصبح وشب روی پوست تمیز استفاده کنید.پوستتون روبه هیچ عنوان باشوینده های صابونی نشوریدچون باعث به هم خوردن تعادل رطوبت پوست میشن.
قبل ازاستفاده ازکرم پوست صورت روبا پن یاژل شستشوبدین.میتونیدازپن های بیودرما یااگرقیمت پایینتربخواید.ژل شستشوی صورت سینره هم خوبه.برای بیرون هم ازیه ضدآفتاب مطمئن استفاده کنید.مثلاضدآفتاب اوریاژ یاآون هم خوبه.موفق باشین.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #62
1393/09/08 10:37 ب.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

سلام دوستان
پوست صورتم زیادی پوسته پوسته میشه، منافذشم خیلی خیلی بازه و جوش میده، ممنون میشم راهنماییم کنید.

ارسال: #63
1393/09/09 01:32 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

برا رفع منافذ باز صورتتون باید از کرم پرریفاینرpore Refiner سبیوم استفاده کنید،اینو در نظر بگیرید برا جمع کردن منافذ باز پوست استفاده از شوینده ی مناسب خیلی موثره به شخصه به برند زنیاک یا اکتی پور اعتقاد دارم،اول با یکی از این ژل ها صورتتون را بشورید بعد کرم پرریفاینر را روزی دوبار بزنید به منافذ کلا از دستشون خلاص میشید،برا رفع پوسته پوسته شدنش اول سعی کنید مایعات زیاد بخورید،بعد روزی یک بار از اسپری اب کدالی یا اوریاژ استفاده کنید،کرم سبیوم گلوبال هم یک شب درمیان استفاده کنید ضدجوش خیلی موثریه،برا مرطوب کردن صورتتون هم مرطوب کننده فاقد چربی مدیلن را استفاده کنید،انشااله که درست میشه.

ارسال: #64
1393/10/28 11:47 ب.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

سلام
میشه یه ضدآفتاب کرم پودری خوب با پوشش عالی برای مصرف روزانه معرفی کنید. ممنون

ارسال: #65
1393/10/29 01:41 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

مشخص نکردید که پوستتون چربه یا خشک یا نرمال،اگر پوست چربی دارید بریسان اوریاژ یا سان سنس رنگی مناسبه،البته اگر به پوشش دهی بیشتر اهمیت میدید توصیه میکنم از الارو با spf 30 استفاده کنید،اگر هم پوست نرمالی دارید ساسکین یا فتودرم کرم مناسبه،اگر هم به پوشش دهی بیشتر اهمیت میدید.الارو با spf25 را توصیه میکنم.ولی کلا در مورد ضد افتابها بایستی خودتون کشف کنید که کدوم بیشتر به پوستتون میاد،یه عده الارو میزنن و تحت هیچ شرایطی عوضش نمیکنن،یه عده isis،یه عده استادرم،یا شاید هم فتودرم،هر ضدافتاب مشتری های خودشو داره،البته برند های ایرانی هم خوبن.مدیلن از خوبهای ایرانی ست.

ارسال: #66
1393/12/26 04:27 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

درمان هاي اينجوري عموما زمان زيادي را ميطلبه كه بايد حوصله كنيد،البته همون 30 درصد هم بد نيست،همون موقع كه براتون بخيه ميزدند بايستي اصرار ميكردين تا حد ممكن بخيه ي ريز بزنه تا جاي اون كمتر خودشو نشون بده.اما اون كرم الفا هم ايراني هست نه خارجي،شما دوست عزيز از ژل استرادادرم استفاده كنيد خيلي موثره.

ارسال: #67
1393/12/27 01:32 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

ببينيد دو تا ژل هست،يكي اسمش استرادامد و دومي استرادادرم،اولي براي جلوگيري از جاي زخم و اسكار و بخيه هست و دومي براي درمان،كه شما بايد دومي را تهيه كنيد،در داروخانه ها اين ژل در سه سايز 5 ،10 و 20 گرم ي موجوده كه 20 گرمي اون حدود 97 تومن قيمت داره،اين ژل را روزي دوبار بايد مصرف كنيد و دوره مصرفش هم متغيره چون جاي بخيه هاتون قديمي شده يه كم طولاني تر ميشه.اين ژل واقعا كارايي بالايي داره،اگر همون موقعي كه رژودرم ميزديد از اين كرم يا سيكالفيت اون ميزديد الان مشكلتون اينقدر حاد نبود،صد افسوس كه شما ميبايست بعد از كشيدن بخيه ها اين ژل را ميزديد تا الان همه چي حل شده بود،ژل استرادادرم را بيشتر جراحان زيبايي براي عمل بيني تجويز ميكنند تا كلا اثري از جاي بخيه در صورت شخص نمونه و به زيبايي شخص لطمه ايي وارد نشه،اما همه ي بيماران درست بعد از كشيدن بخيه ميان سراغش.شما هم تهيه كنيد و مصرف كنيد و خيلي صبور باشيد تا نتيجه بگيريد.

ارسال: #68
1393/12/28 01:19 ق.ظ -
katayo0n آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

پونه، چرا از میکرونیدلینگ برات استفاده نکردن؟ خیلی خوب جواب میده که

ارسال: #69
1394/01/06 09:40 ق.ظ -
maryam bihamta آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

(1393/12/28 01:19 ق.ظ)katayo0n نوشته شده توسط:  پونه، چرا از میکرونیدلینگ برات استفاده نکردن؟ خیلی خوب جواب میده که

سلام سال نو همه مبارک من ماه اینده عروسی دارم حدود 36 ساله که دوره چشمهاش چین وچروک زیادی داره به نظره شما من چکار کنم برای صورتش؟ ویه سواله دیگه برای همچین کسای امپول کلازن را با دستگاه هیدرودرم به خورده پوستش بدیم بهتر یا نه ؟ ودر صورت امکان اطلاعاتی در مورد دستگاه درما اف میتونید برامون بفرماید وچه مارک این دستگاه خوبه؟ با تشکر فراوان

ارسال: #70
1394/01/12 09:46 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

عزیزم بهتره عروستون تو مدت باقی مونده از یک کرم دورچشم قوی استفاده کنه. آمپول کلاژن رو هم به روش معمولی و با ماساژ ساده استفاده کنید بهتره چون اثر بخشیه موقت داره و سریع جواب میده. البته میتونه به صورت یه دوره درمانی استفاده کنه البته زیر نظر پزشک باشه بهتره
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پوستی زیبا با شش روش rooya 2 790 1392/05/19 10:15 ب.ظ
آخرین ارسال: blackiss
  پوستی طلایی با مواد غذایی ghazalak 0 458 1391/11/12 02:15 ق.ظ
آخرین ارسال: ghazalak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.