زمان کنونی: 1395/09/15، 03:52 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #71
1394/01/13 12:49 ب.ظ -
پونه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 2

RE: پاسخ به مشکلات پوستی شما

(1393/12/28 01:19 ق.ظ)katayo0n نوشته شده توسط:  پونه، چرا از میکرونیدلینگ برات استفاده نکردن؟ خیلی خوب جواب میده که

سلام و سال نوی همه ی دوستان مبارک

نمیدونم کتایون جان ! دکترهان دیگه ...
اتفاقا با این روش و اون رول کوچیکش آشنایی دارم بعد از تعطیلات از یه پزشک معروف دیگه وقت خواهم گرفت این مورد هم بهشون می گم ممنونم از یادآوریت خانوم .

ارسال: #72
1394/01/27 09:44 ق.ظ -
maryam bihamta آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

(1394/01/13 12:49 ب.ظ)پونه نوشته شده توسط:  
(1393/12/28 01:19 ق.ظ)katayo0n نوشته شده توسط:  پونه، چرا از میکرونیدلینگ برات استفاده نکردن؟ خیلی خوب جواب میده که

سلام و سال نوی همه ی دوستان مبارک

نمیدونم کتایون جان ! دکترهان دیگه ...
اتفاقا با این روش و اون رول کوچیکش آشنایی دارم بعد از تعطیلات از یه پزشک معروف دیگه وقت خواهم گرفت این مورد هم بهشون می گم ممنونم از یادآوریت خانوم .

÷سلام یکی از دوستان من لک روی صورتش داره مثل لک حاملگی که بچند دکتر مراجعه کرده گفتند لک پلاسما هست دارو وکرم دادند استفاده کرده بدتر شده رنگ لکهاش قهوه ای سوخته شده طوری که از صورتش خجالت می کشه با کرم هم نمی تونه پوشش بده الان سه ماه صورتش این جوری شده تمنا می کنم اگه راه حل یا جایی برای درمان این خانوم هست بگید من خودم که دیروز دیدمش خلیی ناراحت شدم واقعا عذاب می کشید می کفت پیش همسرم خجالت می کشم بشینم با تشکر از همه ی عزیزان و اساتید

ارسال: #73
1394/01/27 03:07 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام،در مورد دوست شما بايستي متذكر بشم كه هيچ وقت مصرف كرم ضدلك باعث حادتر شدن لك نميشه،متاسفانه دوستاني كه شروع به زدن ضدلك ميكنند در طول دوره درمان اصلا ضدافتاب نميزنند يا اگر ميزنند با طريقه مصرف استاندارد فاصله بسيار زيادي دارند،در تايپيك اصول صحيح مراقبت پوست روش صحيح ضدافتاب زدن را توضيح دادم حتما مطالعه اش كنيد،براي ادامه درمان هم توصيه ميكنم اول صبور بوده دوم به پزشك زبردست متخصص پوست مراجعه كنند و به درمان پزشك اعتماد داشته باشند.به ياد داشته باشيد درمان كامل لك از ده ماه تا شانزده ماه زمان ميبره هيچ وقت تصور نكنيد با مصرف كامل كرم ضد لكي كه براتون تجويز شده شما لكتون درمان ميشه،اون كرم درمان شما نيست بلكه شروع پروسه درماني شماست.براي اين دوست شما هم توصيه ميكنم شب هاي زوج از ضدلك ايراني درماليفت استفاده كنند،اين كرم را بايستي فقط به لك صورت بزنند همچنين از امولسيون ضدلك بايوتاچ هم شبهاي فرد استفاده كنند.ضد افتاب بايوتاچ را هم حتما بزنند،به صورت روز در ميان هم يك عدد كپسول ژلاتيني ويتامين E 400 را مصرف كنند براي شستشوي صورت هم از پن ضد لك اريكه استفاده كنند.

ارسال: #74
1394/03/24 03:41 ب.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

سلام و عرض خسته نباشید
من قبلا رو صورتم حتی یه خال کوچیک هم نبود، ولی الان چند ساله رو صورتم چند تا خال ظاهر شده که البته گوشتی نیستن. راهی هست از بین برن و پوستم دوباره مثل قبل بشه؟ برای پیشگیری چیکار باید بکنم؟
ممنون

ارسال: #75
1394/03/26 03:04 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،اين دوست عزيزم بايستي يك جلسه ليزر براي از بين بردنشون انجام بدند.مضاف بر اينكه حداقل در سال دوبار برا ميكرودرمي پيشقدم بشيد.اما برا جلو گيري ميتونن ازضدافتاب الارو يا اورياژ استفاده كنند و براي صورت هم در طول روزي كه تو خونه هستيد از ضدلك روز ساسكين ويا پلي فنون كدالي كه بسيار عالي هستند در ضمن دور چشم نكتاليس گلينيك و پلي فنول دور چشم واقعا محصول عاليه.همچنين داشتن به اسكراپ كار درست خيلي واجبه من اسكراپ اورياژ را يه همه توصيه ميكنم.

ارسال: #76
1394/03/27 11:59 ق.ظ -
ay para آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

؟سلام ضد آفتابی که کلاژن داشته باشه هست

ارسال: #77
1394/03/29 01:44 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اينكه ضد افتابي كلاژن داشته باشه بيشتر جنبه تبليغاتي داره اما تعدادي از ضدافتابها خاصيت ضد چروكي بالايي دارند اگر سنتون بالاي 45 ساله ميتونيد از ضدافتاب انتي ايج سان سنس استفاده كنيد در ضمن ضد افتاب كدالي واقعا عاليه،اما نكته ضروري و مهم اينه كه استفاده مداوم و مكرر از ضد افتاب حتي اگر از نوع معمولي باشه كاملا ميتونه از افتادگي و چروك پوست جلو گيري كنه،بخش اعظم چروكها بدليل عدم استفاده از ضد افتاب بوجود ميايند.اگر سن بالايي نداريد و حتما مصر هستيد كه ضد افتاب ضد چروك استفاده كنيد spf 50 الارو براي شما مناسبه.اما اگر بخوام سوالتون را مشخصا پاسخ بدم،ضدافتابهاي ليراك،استادرم،مورد و كدالي حاوي كلاژن هستند.

ارسال: #78
1394/04/23 06:12 ب.ظ -
parla آفلاین
کاربر انجمن

**

خسته نباشی آقا سيا راهنمايي واسه خريد کرم شب و لايه بردار خوب ميخاستم بيزحمت .26سالمه و پوستم تقريبا سبزه وبدون لکه يکم روی گونه هام کک دارم و جديدا ي دونه خال

ارسال: #79
1394/06/22 11:34 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/06/22 11:36 ب.ظ، توسط moshaver20. دلیل ویرایش : )
moshaver20 آفلاین
کاربر انجمن

**

(1394/04/23 06:12 ب.ظ)parla نوشته شده توسط:  خسته نباشی آقا سيا راهنمايي واسه خريد کرم شب و لايه بردار خوب ميخاستم بيزحمت .26سالمه و پوستم تقريبا سبزه وبدون لکه يکم روی گونه هام کک دارم و جديدا ي دونه خال

سلام.دوست عزیز.میتونید از تونیک ایده آل وایتنینگ برای کک و مک و خال زیرپوستی استفاده کنید..میتونه کک مک رو کاهش بده و کمرنگ کنه.برای کرم شب باید ویژگی پوستتون مشخص باشه.در ضمن شما اصلا نباید در معرض نور آفتاب قرار بگیرید چون کک و مک شمارو تشدید میکنه پیشنهاد میکنم از یه ضد آفتاب مناسب با spf 30 استفاده کنید.اگر دوست داشتین میتونید به من پیام خصوصی بدین تا فرم مشاوره رو رایگان پر کنید تا بهتر بتونم کمکتون کنم.

ارسال: #80
1394/06/23 02:36 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد شما اشاره نكرديد كه نوع پوستتون چيه؟ولي با توجه به سنتون من مرطوب كننده پردي ژيوس شب نوكس را بهتون معرفي ميكنم هم يه مرطوب كننده ي عاليست وهم خاصيت انرژي زايي بسيار بالايي داره.توصيه ميكنم از ضدافتاب حتما استفاده كنيد.براي شما ضدافتاب بايوتاچ مناسبه.اما شما شوينده روشن كننده نوكس را به عنوان شوينده داشته باشيد روزها از كرم پلي فنول كدالي و شبها به صورت يك شب در ميان از سرم پلي فنول كدالي استفاده كنيد اون يك شب ديگه كرم شب نوكس را استفاده كنيد.پلي فنول داراي درصد بسيار ملايمي از مواد لايه بردار گياهي هست و گرنه پوست شما نياز مبرمي به لايه بردار نداره.بعد مدتي استفاده از اين كرمها شادابي و شفافيت و سرزندگي را در پوست خودتون ميبينيد.در ضمن مايعات را خيلي زياد بخوريد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پوستی زیبا با شش روش rooya 2 788 1392/05/19 10:15 ب.ظ
آخرین ارسال: blackiss
  پوستی طلایی با مواد غذایی ghazalak 0 457 1391/11/12 02:15 ق.ظ
آخرین ارسال: ghazalak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.