زمان کنونی: 1395/09/18، 11:29 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/05/06 11:39 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

RE: پاکسازی پوست

(1392/05/05 12:35 ق.ظ)fahime_mm نوشته شده توسط:  سلام دوستانِ گلم... من پوستــم خیلی چربــهو سبزه و جدیدا زیاد جوش میزنه و به خاطر همین صورتم لک شدهOuch از اونجایی که دوست دارم همیشه آرایشکرده باشم مجبورم از کرم پودرها استفاده کنم که فکر میکنم برای پوستــم مضر تره. دارم دچار افسردگی میشمTT-TT

میخــواستم بدونم میشه با پاکسازی پوسـتــم را بهتــر کنــم؟
عزیزم پاکسازی پوستت اگر به صورت مداوم و به موقع انجام بشهکم کم باعث کمرنگ شدن لکهای پوستت میشه.کلا لایه برداری باعث میشه که لکهای پوست کمرنگ بشن ،هر چی لکها عمیق تر باشن دیرتر از بین میرن.در ضمن عزیزم استفاده مداوم از کرم پودرها باعث میشه پوستت تنفس نکنه و جوشهای بیشتری بزنی.مواد مخصوص پوست چرب( مواد قلیایی) هستند و حاوی الکل که موجب میشه چربی زاید پوست برطرف بشه.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #12
1392/05/06 03:41 ب.ظ -
fahime_mm آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

ممنـــون طنازجان... ببخشید من پوستم خیلی چربه و هیچ موقع از مرطوب کننده استفاده نمیکنم به نظر شما اید از چه مرطوب کننده ای استفاده کنم؟ و اینکــه محلول تمیز کننده و کرم ضد لک واسم سوال شد؟ چه مارکی؟ چه موقع باید استفاده کنم؟

ممنـــون میشــم اگه جواب بدیHeart

ارسال: #13
1392/05/06 03:58 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

(1392/05/06 03:41 ب.ظ)fahime_mm نوشته شده توسط:  ممنـــون طنازجان... ببخشید من پوستم خیلی چربه و هیچ موقع از مرطوب کننده استفاده نمیکنم به نظر شما اید از چه مرطوب کننده ای استفاده کنم؟ و اینکــه محلول تمیز کننده و کرم ضد لک واسم سوال شد؟ چه مارکی؟ چه موقع باید استفاده کنم؟

خواهش میکنم عزیزم.پوست من هم دقیقا عین پوست توچربه.من هم از این کرم استفاده کردم هم پوستم روشنتر وشفاف تر شد همجوش دیگه نداشتم این مطلب روبخون اسم کرم اینجاست(نمیخواستم مطلب تکرار بشه تو سایت) کرم برای محلول تمیز کننده هم محلول پاک کننده H2o مارک BIODERM (همون مارک) رو بگیر.هر صبح وشب اول پوستت رو باپنبه وتمیزکننده پاک کن بعد کرم رو استفاده کن.یه مدت استفاده کن شاید دیگه ضد لک هم نیاز نباشه. خوب شدی خبر بده عزیزم موفق باشی

ارسال: #14
1392/05/06 04:36 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/06 04:37 ب.ظ، توسط fahime_mm. دلیل ویرایش : )
fahime_mm آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1392/05/06 12:06 ق.ظ)tannazjoon نوشته شده توسط:  
(1392/05/05 03:57 ق.ظ)fahime_mm نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب منــو بدهOuch

عزیزم تا اونجایی که من میدونم پاکسازی بیشتر برای از بین بردن سلول های مرده روی پوست است و باعث پاک شدن لکه های صورت نمیشه.پوست شما بیشتر به آبرسانی و تنظیم رطوبت احتیاج داره.میتونی از یه کرم مرطوب کننده ی ویتامینه استفاده کنی و برای جذب بیشتر از یک محلول تمیز کننده پوست قبل از کرم استفاده کنی.در کنارش میتونی یک کرم ضد لک خوب هم بهش اضافه کنی. سوالی داشتی در خدمتم
=)

(1392/05/06 11:39 ق.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  
(1392/05/05 12:35 ق.ظ)fahime_mm نوشته شده توسط:  سلام دوستانِ گلم... من پوستــم خیلی چربــهو سبزه و جدیدا زیاد جوش میزنه و به خاطر همین صورتم لک شدهOuch از اونجایی که دوست دارم همیشه آرایشکرده باشم مجبورم از کرم پودرها استفاده کنم که فکر میکنم برای پوستــم مضر تره. دارم دچار افسردگی میشمTT-TT

میخــواستم بدونم میشه با پاکسازی پوسـتــم را بهتــر کنــم؟
عزیزم پاکسازی پوستت اگر به صورت مداوم و به موقع انجام بشهکم کم باعث کمرنگ شدن لکهای پوستت میشه.کلا لایه برداری باعث میشه که لکهای پوست کمرنگ بشن ،هر چی لکها عمیق تر باشن دیرتر از بین میرن.در ضمن عزیزم استفاده مداوم از کرم پودرها باعث میشه پوستت تنفس نکنه و جوشهای بیشتری بزنی.مواد مخصوص پوست چرب( مواد قلیایی) هستند و حاوی الکل که موجب میشه چربی زاید پوست برطرف بشه.
خیلی ممنون عزیزم مطالبت مفید بود مرسی

(1392/05/06 03:58 ب.ظ)tannazjoon نوشته شده توسط:  
(1392/05/06 03:41 ب.ظ)fahime_mm نوشته شده توسط:  ممنـــون طنازجان... ببخشید من پوستم خیلی چربه و هیچ موقع از مرطوب کننده استفاده نمیکنم به نظر شما اید از چه مرطوب کننده ای استفاده کنم؟ و اینکــه محلول تمیز کننده و کرم ضد لک واسم سوال شد؟ چه مارکی؟ چه موقع باید استفاده کنم؟

خواهش میکنم عزیزم.پوست من هم دقیقا عین پوست توچربه.من هم از این کرم استفاده کردم هم پوستم روشنتر وشفاف تر شد همجوش دیگه نداشتم این مطلب روبخون اسم کرم اینجاست(نمیخواستم مطلب تکرار بشه تو سایت) کرم برای محلول تمیز کننده هم محلول پاک کننده H2o مارک BIODERM (همون مارک) رو بگیر.هر صبح وشب اول پوستت رو باپنبه وتمیزکننده پاک کن بعد کرم رو استفاده کن.یه مدت استفاده کن شاید دیگه ضد لک هم نیاز نباشه. خوب شدی خبر بده عزیزم موفق باشی
مرسی طناز جان چشــم حتما کارهایی که شما و زهره جون گفتن رو انجام میدم... یـــه دنیا ممنـــون

ارسال: #15
1392/05/06 04:44 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/06 04:55 ب.ظ، توسط طنازجون. دلیل ویرایش : )
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

فهیمه جون قابلی نداشت ولی برای تشکر میتونی به جای این همه نقل قول فقط رو مطلبمون سپاس بزنی.البته بخاطر خودت میگم اینکار باعث میشه سایت شلوغ بشه و بعد از مدتی اخطار بگیری!
راستی صورتت رو فقط با اون محلول پاک کن حتی بعد آرایش و اصلا به صورتت صابون نزن چون رطوبت پوستت دوباره به هم میخوره.

ارسال: #16
1392/05/06 05:59 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

ببخشید یک نکته دیگه هم هست ، اینکه نباید مطلبی که قبلا بصورت نقل قول جواب داده شده دوباره نقل قول کنید چون باعث شلوغی و سر درگمی میشه . اگه دقت کنید مشخصه که زیاد جالب نیست . در ضمن برای مطلبی که قبل از شما ارسال شده هم فکر نمی کنم نیاز به نقل قول باشه چون وقتی جواب میدید پست شما درست بعد از مطلبی می افته که جوابشو دادید .

من از همه شما ممنونم که رعایت می کنید و میدونم اگه هم اشکالاتی هست دلیلش اینه که بسیاری از دوستان تازه به جمع ما پیوستند و آشنایی کامل ندارند که حتما با گذشت زمان بهتر میشه .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #17
1392/05/06 08:30 ب.ظ -
fahime_mm آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

جناب مدیر معذرت میخــوام آخه من تازه با این سایت آشنا شدم

یــه ذره صبــوری کنین تا راه بیفتــم

ممنـــون از همـــه و بازم معذرت میخــوام

ارسال: #18
1392/05/07 12:26 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

خواهش می کنم ، مشکلی نیست . هدف گروه پلیس هم اینه که انجمن نظم و ترتیب داشته باشه و موضوعات و ارسال ها همه سرجای خودشون باشند و باعث سردرگمی نشه . از همه شما سپاس گزارم .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #19
1392/06/05 06:05 ب.ظ -
مریم بانو آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 23

سایه روشن عزیز یه سوال داشتم..یه جایی لابه لایه این پستها شما گفتین: ﻧﮑﺘﻪ ﻣﻬﻢ: ﺍﺯ ﺑﺨﻮﺭ ﭘﻮﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﮐﻮﭘﺮﻭﺯ ﺩﺍﺭ ﻭ
ﭘﻮﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺣﺴﺎﺱ ﺧﻮﺩﺍﺭﯼ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ ...
پوست های کوپرز دار چه نوع پوستی هستن؟
نقل قول نزدم به دلیل توصیه های پلیس سایت چون خیلی شلوغ و در هم میشد .

ارسال: #20
1392/07/07 03:02 ب.ظ -
mastane آفلاین
کاراموز

**

اعتبار: 0

برای پوست چرب چه موادی رو به کار می بریم؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در مورد تاسیس مرکز زیبایی پوست maryam1 5 5,972 1395/09/15 03:20 ب.ظ
آخرین ارسال: agahsabt
  سوال در مورد محصولات پوست sk katayo0n 0 227 1394/01/21 02:30 ب.ظ
آخرین ارسال: katayo0n
  راهنمایی احیا کننده پوست خشک و پژمرده مریم بانو 3 962 1393/07/16 04:44 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.