زمان کنونی: 1395/09/14، 11:32 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/07/09 01:25 ق.ظ -
negiin آفلاین
........................

**

اعتبار: 3

RE: پاکسازی پوست

(1392/05/05 03:57 ق.ظ)fahime_mm نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب منــو بدهOuch
سلام فهیمه جان
عزیز دلم چرا افسرده...!!
هرمشکلی چاره ایی داره..
شنیدی میگن( رنگ رخسار خبر میدهد از سر درون..)
بنظرمیاد بهتره به کبدت بیشتراز پوستت برسی ..گلم
میبینی که پوستت هم صاف وخوشرنگ میشه..
موفق باشی

ارسال: #22
1393/05/29 08:15 ب.ظ -
kosar3341 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

با سلام
منظور از کرم مغذی چیه و اینکه چه ماسکی واسه پوست چرب خوبه؟

ارسال: #23
1393/05/30 02:50 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/30 02:50 ق.ظ، توسط صحراء. دلیل ویرایش : )
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

سلام دوست خوبم.کرم مغذی یا آبرسان یک نوع کرمه که موادمفیدولازم روبرای شاداب وباطراوت شدن پوست تامین میکند.یک نوع ماسک شفاف کننده وازبین برنده جوش:ماست،بلغورجو وعسل.به نسبتی که خمیری بشن.ازهرکدام یک قاشق کوچک.هفته ا%D

سلام دوست خوبم.کرم مغذی یا آبرسان یک نوع کرمه که موادمفیدولازم روبرای شاداب وباطراوت شدن پوست تامین میکند.یک نوع ماسک شفاف کننده وازبین برنده جوش:ماست،بلغورجو وعسل.به نسبتی که خمیری بشن.ازهرکدام یک قاشق کوچک.هفته ای یکباراستفاده بشه.ماست نبایدترش باشد.

ارسال: #24
1393/08/13 01:59 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

یقینا قدم اول در داشتن پوست شاداب و سرحال تمییز کردن پوسته.این پاکسازی برا هر نوع پوست فرق میکنه اما سعی کنید در طول روز فقط دوبار نسبت به پاکسازی پوست اقدام کنید که از این دوبار حتما یکیش باید همراه با شستشو با اب باشه.دوستانی که پوست خشکی دارند میتونن از ژل شستشوی هیدراوژتال ایوروشه استفاده کنن برای پاک کردن پوست هم از شیر پاک اون استفاده کنید سپس برا تکمیل کار شیرپاک کن باید از یه تونر خوب استفاده کنید تونر اون خوبه یا میتونید از تونر هیدراوژتال ایوروشه استفاده کنید در ضمن محصولات سن ژروه هم عالین.سعی کنید کا با ژل شستشو را هر صبح و کار با شیرپاک کن و تونر هم هرشب انجام بدید.برا پوستهای خشک توصیه میکنم هفته ای یکبار از لایه بردار گوماژ انتگرال اوریاژ هم استفاده کنید.اما پاک سازی برا پوستهای چرب هم به همین شکل صورت میگیرد لاین سبیوم بیودرما یا محصولات اکسفولیاک محصولات کاملی را در این زمینه عرضه کرده اند،اگر براتون قیمت مهم نیست توصیه میکنم از لاین اروماپرفکشن نوکس استفاده کنید خود این مارک به ماسک صورتی داره که عمل لایه برداری را انجام میده باید هفته ای دوبار هر بار 5 دقیقه اروم ماساژ بدین بعد با اب سرد ابکشی کنید.اگر پوست حساسی دارین برید سراغ محصولات سن سی بیو بیودرما که رنگ بسته بندیشون قرمزه این لاین ژل شستشو نداره که توصیه میکنم از ژل شستشوی سن ژروه استفاده کنید پوستهای حساس میتونن از اسپری اب ایوروشه هیدرااسپیسفیک یا اسپری اب اوریاژ به صورت روزانه استفاده کنن.در مورد کرمهای ابرسان توصیه من لاین هیدراکرونو لیراک هست.برای پوستهای خیلی خشک از هیدراکرونو اینتنس،برا پوستهای خشک از هیدراکرونو کامفورت،برا پوستهای نرمال تا مختلط هیدرا کرونو فلوئید و برای پوستهای دهیتراته از هیدراکرونو بالم استفاده کنید.در اخر به کسانی که پوستهای خشکی دارن شدیدا توصیه میکنم از لاین رودومیل نوکس استفاده کنید.هم خیلی کامله وهم خیلی خیلی پرطرفداره.ببخشید که اینقدر حرف زدم.

ارسال: #25
1394/06/18 09:05 ب.ظ -
Ya.sa74 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوستان خسته نباشید، من تازه تو این انجمن عضو شدم و در مورد پاکسازی پوست چند تا سوال دارم، اینکه حدود قیمت دستگاه بخور چنده و اینکه من ارایشگر نیستم ناخون کارم میخوام بدونم با یه دوره میتونم کار پاکسازی رو هم انجام بدم؟

ارسال: #26
1394/09/15 11:44 ب.ظ -
mmehr آفلاین
کاربر انجمن

**

(1394/06/18 09:05 ب.ظ)Ya.sa74 نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید، من تازه تو این انجمن عضو شدم و در مورد پاکسازی پوست چند تا سوال دارم، اینکه حدود قیمت دستگاه بخور چنده و اینکه من ارایشگر نیستم ناخون کارم میخوام بدونم با یه دوره میتونم کار پاکسازی رو هم انجام بدم؟

سلام. بستگی داره که بخوای چه دستگاه بخوری بگیری.خونگیش حدود 50 تومنه و سالنیش از 250 شروع میشه به بالا.
سعی کن برای آموزش حتما جاهایی بری که مطمئن باشه. چون ممکنه استفاده نادرست از ماسک ها به پوست آسیب برسونه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد محصولات پوست sk katayo0n 0 226 1394/01/21 02:30 ب.ظ
آخرین ارسال: katayo0n
  راهنمایی احیا کننده پوست خشک و پژمرده مریم بانو 3 959 1393/07/16 04:44 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  در مورد تاسیس مرکز زیبایی پوست maryam1 4 5,918 1393/01/19 02:44 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.