زمان کنونی: 1395/09/19، 06:55 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #161
1392/10/20 04:44 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/20 04:45 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

RE: پرسش درباره رنگ مو

(1392/10/20 01:42 ب.ظ)دخملی بابا نوشته شده توسط:  خواهشا یکی به کمکم کنه من رنگ پوستم سفیده و رنگ چشمام سبزه الان می خوام موهام رنگشون مثل بعضی ها که طبیعی روشنه باشه چند بار رنگ زدم یه بارم برام دکلره کردن بعد رنگ که هر بار نه تنها اون رنگ مدنظرم نشده یه تن قرمزی هم داشته دیروز باز رفتم برای رنگ یه عکس نشون آرایشگرم دادم گفتن که این رنگ زیتونی وای چشمتون روز بد نبینه الان موهام زیتونی نشده هیچ، تمام نارنجیه فردا هم میخوام برم مسافرت دارم دیونه میشم
تو رو خدا یکی بگه په رنگی بزنم درست شه البته میخوام خودم بزنم

[تصویر:  m.png] مربی انجمن : با این وضعیتی که تعریف کردید مناسب نیست رنگ بزارید ، اونم خودتون!
اگر هم خواستید انجام بدید ، از رنگهای طبیعی استفاده کنید ، میخواهید روشن باشه ، N6 یا N7 بزارید ، دقت کنید اکسیدان (9درصد )به اندازه مخلوط کنید تا دوباره قرمز یا نارنجی نشه .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #162
1392/10/21 07:18 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/22 01:12 ب.ظ، توسط leili. دلیل ویرایش : )
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

سلام دوستان. من از طریق یکی از دوستام به نام عطیه با سایت شما آشنا شدم که همینجا ازش تشکر میکنم.
سوالی داشتم.یکی از آشناها پارسال موهاشو با ترکیبی از کاکائو و اکسیدان گیاهی رنگ کرده الان میخواد هایلایت کنه.
پوست گندمی داره. به نظرتون چه هایلایتی باچه رنگ زمینه ای خوبه؟
ریشه هاش در حدود 7_8 سانت رشد کرده چطور میشه رنگ یکدست دربیارم.موهاش نرمه ولی تا حالا بجز اون یکبار رنگ نکرده
آیا برای ازبین بردن کاکائو باید دکاپاژ بشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

ارسال: #163
1392/10/23 03:03 ق.ظ -
پری پروانه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام
من این رنگ رو می خوام
خواهش می کنم راهنماییم کنید
موهام قهوه ای تیره هست با 1 سانت ریشه قهوه ای نزدیک به سیاه
یعنی رنگ موهای خودم
چند وقت دیگه عروسی داریم تو رو خدا یکی زودتر بم جواب بده

[تصویر:  33104560335731350624.jpg]

ممنونم

ارسال: #164
1392/10/23 03:17 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/23 03:20 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/10/21 07:18 ب.ظ)leili نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من از طریق یکی از دوستام به نام عطیه با سایت شما آشنا شدم که همینجا ازش تشکر میکنم.
سوالی داشتم.یکی از آشناها پارسال موهاشو با ترکیبی از کاکائو و اکسیدان گیاهی رنگ کرده الان میخواد هایلایت کنه.
ریشه هاش در حدود 7_8 سانت رشد کرده چطور میشه رنگ یکدست دربیارم.موهاش نرمه ولی تا حالا بجز اون یکبار رنگ نکرده

سلام دوست خوبم.خوش آمدی.
عزیزم به نظر بنده همین رنگ زمینه خوبه یعنی شکلاتی میتونی با هایلایت مسی یا عسلی زیبایی آن را صد چندان کنی اینطور نیاز به دکاپاژ نیست .
امیدوارم موفق باشی لبخند یادتون نره

ارسال: #165
1392/10/23 03:23 ب.ظ -
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1392/10/23 03:17 ق.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  
(1392/10/21 07:18 ب.ظ)leili نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من از طریق یکی از دوستام به نام عطیه با سایت شما آشنا شدم که همینجا ازش تشکر میکنم.

سلام دوست خوبم.خوش آمدی.
عزیزم به نظر بنده همین رنگ زمینه خوبه یعنی شکلاتی میتونی با هایلایت مسی یا عسلی زیبایی آن را صد چندان کنی اینطور نیاز به دکاپاژ نیست .
امیدوارم موفق باشی لبخند یادتون نره

سایه جون خیلی ممنونم که پاسخ میدید.لطفا اگه ممکنه ترکیب رنگ و طریقه رنگ کردن رو (اول ساقه بعد ریشه یا همزمان)بگید. درضمن اطلاعاتم در مورد هایلایت خیلی کمه .اینکه برای هایلایت باید با فویل کار کنم یا کلاه؟ یا اینکه هایلایت مسی یا عسلی رو با چه ترکیبی در بیارم؟تو یه پست دیگه هم سوال کرده بودم متاسفانه جواب نگرفتم .اگه توضیح بدید ممنون میشم. یا اینکه بفرمایید کجا میتونم جواب تمام سوالاتم رو در مورد هایلات پیدا کنم.چون تازه کارم.معذرت میخوام که سوالام زیاد شد.

ارسال: #166
1392/10/24 02:35 ق.ظ -
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سایه جون اگه ممکنه پاسخ سوال من رو هم بدید.هر چی توی سایت در مورد هایلایت سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم!!!!!!

ارسال: #167
1392/10/24 03:31 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سلام لیلی عزیز شب خوش.
گلم در مورد رنگ کردن مو بستگی داره مو رنگ طبیعی داره یا قبلا رنگ شده باشه.!!؟
هایلایت هم میشه با هر وسیله ای که دسترسی دارید استفاده کنی فویل یا کلاه فرقی نداره این ها همه ابزار کار هستند و شما با هر کدوم را راحت ترید میتونید به کار ببرید.
عزیز دل این انجمن بخش های مختلفی داره یه بخش ویژه داریم که شما در حال حاضر به عنوان کاربر انجمن به آن بخش دسترسی ندارید.
اگر رنگ زمینه که فرمودی قبلا آن خانم شکلاتی استفاده کرده حالا ریشه گیری کن و بعد با فویل یا کلاه تکه هایی را جدا کرده و هایلایت میکنیم.
ترکیب هایلایت عسلی موها را به پایه 7و8برسونید و بعد از ترکیب زیر استفاده کنید:
طلایی 6+شکلاتی 7
دوست خوبم سوالاتت بسیار خوب وبه جا مطرح شد از شما تشکر میکنم .
هر سوالی داشتید در خدمتم

ارسال: #168
1392/10/24 03:44 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/10/23 03:03 ق.ظ)پری پروانه نوشته شده توسط:  سلام
من این رنگ رو می خوام
خواهش می کنم راهنماییم کنید
موهام قهوه ای تیره هست با 1 سانت ریشه قهوه ای نزدیک به سیاه
یعنی رنگ موهای خودم
چند وقت دیگه عروسی داریم تو رو خدا یکی زودتر بم جواب بده

[تصویر:  33104560335731350624.jpg]

ممنونم
سلام دوست خوبم برای این رنگ موهاتون بهتره دکلره بشه تا به این براقیت و روشنی در بیاد:
بعد از دکلره و رسوندن به پایه 7 رسونده و بعد از ترکیب زیر استفاده کنید
آلبالویی شماره 5+شرابی شماره 6+بلوند طبیعی 5

ارسال: #169
1392/10/25 02:48 ب.ظ -
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام سایه ی عزیزم. اون خانومی که گفتم موهاشو غیر از کاکائو تاحالا رنگ نکرده ریشه هاش حدود 8 سانت بلند شده .اگه ممکنه ترکیب رنگ شکلاتی وهایلایت مسی رو هم بگو .برای هایلایت مسی باید دکلره بشه؟

ارسال: #170
1392/10/26 12:35 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/29 05:09 ب.ظ، توسط atiye. دلیل ویرایش : )
atiye آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

سلام
الهي من برات بميرم تورو خدا جواب سوالمو بده من خيلي نياز به كمك دارم.فقط دو روز فرصت دارم
چهارشنبه مشتريم مياد و من هنوز نمي دونم بايد چكار كنم
مشتريم ميخواد موهاش چيزي شبيه اين مدل هايلايت يك يا دو درجه تيره تر بشه.چون ميگه نمي خوام همه موهام دكلره بشه.حالا كمكم كنيد
شرايط موي مشتري:الان رنگ موهاش قهوه اي روشن نزديك به متوسطه . 15 سانت موهاش مشكيه طبيعيه.بدون موي سفيد.از نظر ظاهري هم پوستش سفيده
البته تاكيد داره كه زمينه موهاش دوست نداره تن قرمز داشته باشه و معمولا توناژ زيتوني رو بيشتر مي پسنده
حالا غير از اين عكس اگه يه تركيب خيلي خوشگلي براي هايلايت ميشناسيد كه رنگ زمينه موهاش رو بدون دكلره روشن كنيم. بعد هم كه موهاش رو از كلاه مش ميكشم يه تركيبي خوشگلي واسه رنگساژ ميشناسيد بهم بگيد ممنون ميشم

اين مدل رو هم دوست داره

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

مولا علی می فرمایند:اگر انسانها می دانستند که چه اندازه بودنشان باهم محدود است،عشقشان نسبت به هم نامحدود می شد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile رنگ مو و پرسش های شما .خواهش بنده سایه روشن 25 2,598 1394/12/02 11:01 ق.ظ
آخرین ارسال: مریم محمودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.