زمان کنونی: 1395/09/20، 08:27 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #171
1392/10/28 07:07 ب.ظ -
atiye آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

RE: پرسش درباره رنگ مو

بعضی وقتا کفر آدم بالا میاد
من اگه یه مشتری داشته باشم باید برای سال بعد بهش وقت بدم بلکه تو این مدت یکسال یه ننفر جواب سوالمو بده
واقعا که
مولا علی می فرمایند:اگر انسانها می دانستند که چه اندازه بودنشان باهم محدود است،عشقشان نسبت به هم نامحدود می شد

ارسال: #172
1392/10/28 07:59 ب.ظ -
havin آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

سلام عطیه جان
عزیزم این هایلایته فقط رنگ خالی نیست .ولی برای ترکیب رنگ زمینه مو رو به پایه 8 یا 9 برسون .بعد ترکیب زیتونی شماره 7 (به مقدار یک دوم )+رنگ کاکائویی شماره 6 یا 7 (یک سوم)+بژ شماره 6 (یک سوم)_ اکسیدان نمره یک یا همون 6 درصد
البته عزیزم زیبایی عکس به هایلایته موه.
من خودم هر وقت که بخوام یه ترکیب رنگ جدید رو امتحان کنم چند روز قبل از وقتی که به مشتریی دادم روی یک تیکه موی کوتاه شده امتحان می کنم . با این کار تا حدود خیلی زیادی به بهترین نتیجه می رسم.

ارسال: #173
1392/10/28 08:30 ب.ظ -
atiye آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

ممنون عزیزم
اگه دوستان نظر دیگه یا یه ترکیب دیگه ای پیشنهاد دارن ممنون میشم ارائه بدن
مولا علی می فرمایند:اگر انسانها می دانستند که چه اندازه بودنشان باهم محدود است،عشقشان نسبت به هم نامحدود می شد

ارسال: #174
1392/10/28 08:40 ب.ظ -
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

با سلام به اساتید عزیز. سوالاتی در مورد دکاپاژداشتم که نمیدونستم کجا مطرح کنم. امیدوارم اینجا جواب سوالامو بگیرم. با عرض معذرت واسه سوالام شماره میذارم چون میخوام پاسخ همشونو بدونم.

1- میخواستم بپرسم فرق دکلره با دکاپاژ چیه؟ آیا موادی که استفاده میشه فرق داره یا روش کار متفاوته؟

2- شامپوی شیمیایی که ترکیب پودر دکلره و اکسیدان و شامپو هست دکاپاژ محسوب میشه ؟

3- فرق دکاپاژ قسمتی با دکاپاژ کلی چیه؟

4- مویی که حنا داره میشه دکاپاژ کرد ؟ به چه روشی این مو رو میشه کمی روشن کرد که به قرمزی نزنه؟ اصلا میشه اینکارو کرد؟

خواهش میکنم کامل پاسخ بدید همه امید من بعد از خدا به شما دوستانه چون از کلاس نتیجه نگرفتم.ازتون ممنونم.

ارسال: #175
1392/10/29 10:42 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/29 10:46 ب.ظ، توسط shokooh_32. دلیل ویرایش : )
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

با سلام عزیزم در مورد سوال اول فرق دکلره با دکاپاژ عزیزم در دکلره مایعی که درست میکنید کمی سفت ومثل ماست چکیده میمونه وبرای درست کردن اون یک پیمانه دکلره و100اکسیدان مصرف میشود وطرز استفاده دکلره برای باز کردن مو تا پایه 9است ومی شود تا 2ساعت روی سر قرار میگیره در حالی که دکوپاژعزیزم رقیق تر است واگر یک پیمانه دکلره مصرف میشود یک نیم برابر یا بیشتر اکسیدان ریخته ورقیقتر است وبرای پاک کردن رنگ مو استفاده میشود بخصوص مشکی وشرابی وهر رنگی که دوست داری عوض شود اول دکوپاژ کرده وبعد شسته ورنگ دلخواه زده عزیزم ا تقریبا 5یا 6 یایه باز میشود وزمانی بین 20 تا 45 دقیقه رو سر است وباز بستگی به اینکه چه پایه ای بخواهید رو مو داشته باشید دکوپاژ کرده عزیزم

در مورد سوال 2 خیر محسوب نشده واون زمانش بین 5تا 10 دقیقه وبرای پاک کردن رنگساژ ورنگهای که روی دکلره تیره جواب داده ومیخواهید روشن کنید ویا باز کردن پیگمنت مو در موهای سفید ویا موی که ضمخت ورنگ باز نمیشود ومیخواهید راحت تر رنگ باز کند مصرف داره

در مورد سوال وسوم هم عزیزم دکوپاژ تکه ای میخواهید مورو هایلات کرده واحتیاج دارید که مورو چند درجه روشن کنید استفاده شده در مورد موی که حنا داره عزیزم خیلی کار مشکلی چرا که رنگهای طبیعی سخت از روی مو برداشته میشود واون قرمزی مو همچنان هست ولی اگر دکو کرم زده اسیب کمتری به مو میخوره البته خیلی از دوستان هم دکوپاژ رو هم انجام میدهند ولی در پایان کار میتونید توی همون سر شور از ترکیب واریاسیون سبز و یا ابی استفاده کرده با شامپو 5 دقیقه ماساژ داده واون تون قرمز نارنجی میتونید کمتر کنید
موفق باشید عزیزم امیدوارم به شما کمک شده باشه عزیزم
Dreams Come True
زیبایی عصر سپید
توسط شکوه محمدی

ارسال: #176
1392/10/29 11:59 ب.ظ -
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

شکوه عزیزم از اینکه حوصله به خرج دادین و تمام سوالاتم رو جواب دادین واقعا ممنونم.
برای قسمت آخر که ترکیب واریاسیون آبی وسبز بود باید چه مقدار واریاسیون استفاده کنم؟ معمولا مقدار واریاسیون رو به سانت میگن. این اندازه ای که میگن چند سانت از خوده تیوپه یا چند سانت از خمیری که از تیوپ بیرون میاد؟

ارسال: #177
1392/10/30 01:08 ق.ظ -
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

با سلام عزیزم معمولا یکی دوسانت واریاسیون میزنند حال شما خودتون نگاه کنید به قد مو وزیادی مو میزن تون قرمزی ونارنجی مو
موفق باشید
Dreams Come True
زیبایی عصر سپید
توسط شکوه محمدی

ارسال: #178
1392/10/30 01:37 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

قانون استفاده از واریا ها عدد 12 منهای شماره رنگ مصرفیه مثلا رنگ 8چهار سانت واریا مجازه.سایه جون به ما اینجوری یاد دادن!گه غلطه اصلاح کنید لطفا.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #179
1392/11/04 09:12 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/04 09:21 ب.ظ، توسط پری پروانه. دلیل ویرایش : )
پری پروانه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام سایه روشن عزیزم
خانمی موهای خواهر من دورنگ شده 1سال و 6 ماهه پیش موهاش رو نسکافه ای کرد بدون دکلره بعد دیگه رنگ نکرد الان نصفش نسکافه ای روشنه نصفش سیاهه حالا میخواد لابه لای موهاش رو دکلره کنم که فکر کنم بش مگن هایلایت میشه منو راهنمایی کنی چیکار کنم و چه شماره رنگی بزارم تا یکدست و قشنگ بشه و اینکه قبل رنگ کردن یه تیکه هایی رو دکلره کنم با بعدش؟
عزيزم توروخدا زودتر جوابم رو بده
ممنونم که همیشه با صبوری جواب سوالاتم رو میدی
دوستت دارم
بوووووس

سایه روشن عزیزم یادم رفت بگم خواهرم سفیده چشماش هم قهوه ای روشنه
حتماً باید رنگ تیره بزارم تا موهاش یکدست بشه یا روشن بزارم هم یک دست میشه؟
دوستت دارم بووس

ارسال: #180
1392/11/04 09:23 ب.ظ -
پری پروانه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سایه روشن عزیزم یادم رفت بگم خواهرم سفیده چشماش هم قهوه ای روشنه
حتماً باید رنگ تیره بزارم تا موهاش یکدست بشه یا روشن بزارم هم یک دست میشه؟
دوستت دارم بووس

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile رنگ مو و پرسش های شما .خواهش بنده سایه روشن 25 2,598 1394/12/02 11:01 ق.ظ
آخرین ارسال: مریم محمودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.