زمان کنونی: 1395/09/13، 03:10 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #191
1392/11/06 11:34 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: پرسش درباره رنگ مو

پری پروانه عزیز همون طور که خودتون هم فرمودید با رنگ بهتره و آسیب کمتری به موهاتون میزنه اما این در صورتی هست که زمینه تیره باشه.
شما میتونی تکه هایی را با فویل یا کلاه هر کدوم که خودتون راحت ترید و بیشتر کار کردید جدا کنید و به پایه ضعیف دکلره برسونید که آسیبش کمتره و بعد از ترکیب زیر استفاده کنی بر روی کل موهاشون در این صورت زمینه هم زیاد تیره نمیشه. ویه هایلایت عسلی زیبا لابه لای موهاشون دیده میشه.
ترکیب با اکسیدان 6%به مقدار مساوی با رنگ
بلوند زیتونی روشن (1/2تیوپ رنگ)
+بلوند طبیعی متوسط(1/2تیوپ)4سانت واریاسیون آبی شاد و سلامت باشی گلم
+

ارسال: #192
1392/11/06 02:54 ب.ظ -
maryam bihamta آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

[quote='سایه روشن' pid='22852' dateline='1390641627']
سلام سمن عزیز در این صورت میتونید 8سانت واریاسیون استفاده کنید.

البته حداکثر 8سانت. با توجه به اینکه هر تیوپ رنگ چند ozهست استفاده میکنیم.
شاد و سلامت باشید لبخند یادتون نره.

سلام سایه جان خسته نباشید
منظورتان از هرتیوب رنگ چندoz هست چیه؟

ارسال: #193
1392/11/06 04:27 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

سایه جان لطفا یه مبحث کامل در مورد واریاها قرار بدین،خیلی سوال واسه همه پیش میاد...مثلا تا چه پایه ای و در چه شرایطی از واریا آبی میشه استفاده کرد و میزان مجازشون چقده؟استاد ما هنوز خیلی چیزارو در این مورد نمیدونیم!
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #194
1392/11/06 09:01 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/06 09:10 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سلام لیلی عزیز.برای این مو حتما باید از جلو رنگ آمیزی بشه. اول ریشه و بعد ساقه.
ترکیب هم هر رنگی که از شرابی انتخاب کردید رنگ nfهم استفاده کن به میزان مساوی

و

ارسال: #195
1392/11/06 09:22 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

مریم بی همتا و ماریا رضوی عزیز این مطالب را در ویدیو و هم در کلاس های خصوصیم تدریس دارم.

ارسال: #196
1392/11/07 02:51 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1392/11/07 01:46 ب.ظ)hastimoaser نوشته شده توسط:  سلام عزیان من موهام تقریبا یکدسته قد موهام تا کمرمه کل موهام رو یکسالو نیم پیش دکلره بودم و رنگشم عسلیه 8 بوده الان رشد کرده 15 سانت دکلرش پایین رفته و دوباره روی کل موهام رنگ عسلیه 8 و000 گذاشتم الان تقریبا یکدسته مشکلی با دورنگیش ندارم چون تابلو نیست الان میخوام رنگ مسی که کمی توش قرمزی داشته باشه رو روی موهام بریزم میشه راهنمایی کنید چه شماره و چه رنگی بگیرم و اینکه با چند بار شستن از رو موهام پاک نشه.بیشتر این دو رنگ مد نظر منه میشه با توجه به موی من ترکیب رنگهایی رو که باید بگیرم رو بگید و اینکه چیکار کنم با شستن نره.
[تصویر:  www.farsnaz.com] و [تصویر:  www.banoyealvand.com] در سایت بانوی الوند یاید به قسمت نکات زیبایی - مو - آیا موهای شما نیاز به اصلاح دارند؟ بروید این رنگ مو در اونجاست.
اگه لينك صفحه مورد نظرت رو بذاري دوستان راحت پيدا ميكنن و جوابت رو ميدن.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #197
1392/11/07 06:19 ب.ظ -
maryam bihamta آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

(1392/11/06 09:22 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  مریم بی همتا و ماریا رضوی عزیز این مطالب را در ویدیو و هم در کلاس های خصوصیم تدریس دارم.

سلام سایه جان
من که در کلاس های شما نمی توانم شرکت کنم به علت دوری ولی در مورده ویدیوتوضیح بدید چه طوری بگیرم با تشکر

ارسال: #198
1392/11/07 07:28 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/07 07:31 ب.ظ، توسط سمن. دلیل ویرایش : )
سمن آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 13

(1392/11/07 01:46 ب.ظ)hastimoaser نوشته شده توسط:  سلام عزیان من موهام تقریبا یکدسته قد موهام تا کمرمه کل موهام رو یکسالو نیم پیش دکلره بودم و رنگشم عسلیه 8 بوده الان رشد کرده 15 سانت دکلرش پایین رفته و دوباره روی کل موهام رنگ عسلیه 8 و000 گذاشتم الان تقریبا یکدسته مشکلی با دورنگیش ندارم چون تابلو نیست الان میخوام رنگ مسی که کمی توش قرمزی داشته باشه رو روی موهام بریزم میشه راهنمایی کنید چه شماره و چه رنگی بگیرم و اینکه با چند بار شستن از رو موهام پاک نشه.بیشتر این دو رنگ مد نظر منه میشه با توجه به موی من ترکیب رنگهایی رو که باید بگیرم رو بگید و اینکه چیکار کنم با شستن نره.
[تصویر:  www.farsnaz.com] و [تصویر:  www.banoyealvand.com] در سایت بانوی الوند یاید به قسمت نکات زیبایی - مو - آیا موهای شما نیاز به اصلاح دارند؟ بروید این رنگ مو در اونجاست.
دوست عزیز .. این سوال و در پیام خصوصی از من پرسیده بودید و من آنجا پاسخ دادم ولی چون اینجا هم مطرح شده بهتر دونستم تا در اینجا هم عنوان بشه تا دوستان دیگری که سوال مشابه شما دارند هم به پاسخ خودشون دست پیدا کنند ..

عکس رنگی که شما خواستار آن هستید این هست (با توجه به آدرسی که عنوان کردید.. که البته بهتر هست به جای دادن لینک عکس مورد نظر و ذخیره کنید و توسط انتخاب فایل در قسمت ارسال پاسخ تازه اون عکس و ضمیمه کنید .)
[attachment=1038]

شما پیش از ارسال عکس عنوان کرده بودید که رنگ مسی قرمز میخواهید ولی زمانی که عکس مشاهده شد متوجه شدم که خواسته ی شما مسی آتشی هست (برای همین هست که راهنمایان محترم سایت به ارسال عکس موی مورد نظر شما همواره اصرار دارند تا بهتر متوجه شوند که شما چه رنگ مویی و میخواهید.)
این رنگ و که در واقع مسی طلایی قهوه ای هست میتونید از رنگ موی پرسونال سری مسی آتشی انتخاب کنید. شماره رنگ هست : 7.43
توجه داشته باشید که برای به دست آوردن رنگ مسی و رنگ هایی که رنگدانه های قرمز داخل آن هست بهتر هست که از اکسیدان ضد قرمزی استفاده نشه و ساده برگزیده بشه . اکسیدان 6%
بعد از اینکه عمل رنگ کردن موی شما تمام شد و رنگ و از سر خودتون شستشو دادید با کاندیشنر مخصوص موهای رنگ شده موهاتونو شستشو بدید . مدت 4 روز مو رو نشورید و بعد از دو هفته رنگ خودتون و شارژ کنید تا ماندگار بشه .
موفق باشید.

ارسال: #199
1392/11/20 08:37 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/20 09:28 ب.ظ، توسط leili. دلیل ویرایش : )
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

(1392/11/06 09:01 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  سلام لیلی عزیز.برای این مو حتما باید از جلو رنگ آمیزی بشه. اول ریشه و بعد ساقه.

و

سایه جون فکر کنم جواب من کامل ارسال نشده.توی ارسال قبلیم گفتم 8 سانت رشد ریشه داره ورنگش موهاش مشکیه طبیعیه. آیا قسمتی از ساقه ی موها که حنا داره باید همزمان با قسمتهای دیگه که رنگ طبیعیه خودشه رنگ بشه؟ سفیدی هاش تقریبا 5% . بیشتر قسمت جلوی پیشانی وکمی هم پراکنده لابلای موهاش. رنگ nf که فرمودید به میزان مساوی ترکیب کنم باید همپایه رنگ شرابی (براش 5.65 ویلا خریدم) باشه؟

ارسال: #200
1392/11/20 09:25 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

لیلی عزیز اگر سفیدی ها اینقدر کم هست جای نگرانی نیست.اول رنگ را در قسمت های سفید قرار بده و بعد از پشت سر دوسانت مانده به ریشه با اکسیدان 9%رنگ را بذار و بعد با اکسیدان 6%برای ریشه ها.اگر سوالی بود درخدمتم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile رنگ مو و پرسش های شما .خواهش بنده سایه روشن 25 2,580 1394/12/02 11:01 ق.ظ
آخرین ارسال: مریم محمودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.