زمان کنونی: 1395/09/21، 01:33 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #271
1392/12/20 12:06 ق.ظ -
zahra.m آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: پرسش درباره رنگ مو

(1392/12/19 11:39 ب.ظ)leili نوشته شده توسط:  این روزا آمار خرابکاریا بالا رفته ها. من موهامو تا حالا رنگ نکرده بودم .خواستم واسه بار اول از ترکیب 7 دودی و 8 زیتونی و چند سانت واریاسیون دودی استفاده کنم. به فروشنده گفتم 8 زیتونی از مارک ویلا بده. شماره 8.73/8M از ویلا بهم داد وقتی گفتم زیتونی نباید این شماره رو داشته باشه گفت چون 8M داره زیتونیه. منم اعتماد کردم و موهامو با همون ترکیب رنگ کردم. الان موهام قرمزی داره.
1- این رنگ توی کاتالوگ ویلا چی میشه؟
2- چیکار کنم که از روی موهام پاک بشه؟
3- چه رنگی بزنم که به اون ترکیب اولیه ی دلخواهم که دودی زیتونی هست برسم؟

عزیزان خیلی عجله ایه لطفا سریع راهنمایی کنید.

عزیزم در رابطه بااین سوالت:2- چیکار کنم که از روی موهام پاک بشه؟
فکر میکنم بایداین کار رو بکنی:رنگ شماره M10 واریاسیون سبز و واریاسیون دودی به اندازه یه بند انگشت از هر دو واریاسیون داخل رنگ میریزی،اکسیدان شماره ی 2 رو داخل رنگت میریزی و کل موهاتو رنگ میکنی،با این کار هم قرمزی موهات برطرف میشه هم رنگ موهات به رنگ دودی زیتونی تغییر رنگ میده

ارسال: #272
1392/12/20 01:12 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/22 05:56 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

عزیزم 8.3همون زیتونیه،m8 ،حتما میزان و درصد اکسیدانت زیاد بوده ،موهات رنگ یا تقویت کننده های گیاهی نخورده بود؟اگر میخواستی تن قرمزی نداشته باشه باید در ترکیبت علاوه بر اون 2شماره ای که گفتی اژ a7 هم استفاده میکردی،الان میتونی یه دکاپاژ انجام بدی و همین ترکیبو با اکسیدان6 درصد مجدد استفاده کنی،با ارزوی بهترینها برای شما
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #273
1392/12/20 01:48 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

لیلی جان مگه پست منو نخوندی خانومی؟توضیح دادم که خدمتتون
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #274
1392/12/20 01:56 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/20 02:03 ق.ظ، توسط leili. دلیل ویرایش : )
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

(1392/12/20 01:12 ق.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  عزیزم 8.73 همون زیتونیه،m8 در هر کاتالوگی همین شمارس،حتما میزان و درصد اکسیدانت زیاد بوده ،موهات رنگ یا تقویت کننده های گیاهی نخورده بود؟اگر میخواستی تن قرمزی نداشته باشه باید در ترکیبت علاوه بر اون 2شماره ای که گفتی اژ a7 هم استفاده میکردی،الان میتونی یه دکاپاژ انجام بدی و همین ترکیبو با اکسیدان6 درصد مجدد استفاده کنی،با ارزوی بهترینها برای شما

ماریا جان ارسالتونو الان خوندم.ببخشید عزیزم.اکسیدان 9% ریختم ومیزانشم زیاد نبود حتی به یک ونیم برابر هم نرسید. تا حالا دکاپاژ انجام ندادم نمیدونم از عهده اش بر میام یا نه؟ یکی از دوستام هر وقت میخواست تون ناخواسته ی رنگ رو بگیره از شامپو شیمیایی یا همون مخلوط پودر دکلره و اکسیدان 9% و شامپو!استفاده میکرد به مدت 5 تا10 دقیقه
. این کار رو میتونم الان انجام بدم بعد ترکیب جدید رو بذارم؟

ارسال: #275
1392/12/20 02:16 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/20 02:26 ق.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

دکاپاژ هم تقریبا مثل همونه،شما به تناسب حجم موهات پودر دکلره و 1.5 تا2 برابرش اکسیدان استفاده کن. و 20 دقیقه مکث کن و بشور یا از همون شامپو شیمیایی استفاده کن،بصورت زیر یک چهارم پیمانه دکلره،1پیمانه اکسیدان9درصد،نصف پ شامپو ،نصف لیوان اب،مکث 10 مین.شما همون دومیو انجام بده
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #276
1392/12/20 01:10 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام به اساتید گل و محترم دوستان یه سوال داشتم از خدمتتون میخواستم بدونم اگر تومویی رو رنگ کردیم بعد از شستشو مقدار کمی قرمزی داشت میشه با واریاسیون اون قرمزی رو برطرف کرد اگر با آب وشامپو مخلوط بشه قرمزی برطرف میشه؟ رنگ تیره نمیشه؟
یه سوال دیگه هم بوذ یه خانمی اومد سالن گفت یه رنگ شکلاتی میخوام که ترکیبی باشه و خیلی تیره یا خیلی روشن نباشه منم با اجازه شما n6+G6+W6+اکسیدان 6%+ واریاسیون نقره ای 2سانت +واریاسیون سبز2سانت البته شکلاتی غالب بود مثلانصف شکلاتی نصف طلایی وطبیعی ولی آخر کار خانم از رنگ موهاشون خوشش نیومد ایشون فرمودند مثل شرابی رنگ پریده شده البته نصف موهاشون طبیعی بود نصف دیگش دکلره رنگ و رو رفته من از نتیجه خیلی راضی بودم ولی مهم مشتری دیگه حالا به نظر شما ایراده کار چی بوده آخه این رنگ امتحان شده بود وخیلی هم طرفدار داره اگر بخوام شکلاتیم بدون قرمزی بشه باید چیکار کنم عزیزان؟O_OO_OO_OO_OO_OO_O

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #277
1392/12/20 03:27 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/20 03:28 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

دوستاي گلم لطفاً راهنمايي كنيد.
يكي از دوستام براي موهاش يه رنگي ميخواد تو مايه هاي فندقي ولي قرمزش بيشتر باشه الان رنگ موهاش ماهگوني تيره است . ميخواد روشنترم بشه. به نظر شما اگه به فندقي كمي ماهگوني يا شرابي قرمز اضافه كنم خوب ميشه؟ اگه فرمولي دارين بهم بگين. تا حالا با رنگهاي فانتزي قرمز كار نكردم ميخوام يه رنگ ايده ال باشه. ممنون.

و در ضمن اگه عكس از رنگ مو دارين برام بذارين تا يه پيش زمينه داشته باشم
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #278
1392/12/21 12:41 ق.ظ -
zahra.m آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

(1392/12/20 01:12 ق.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  عزیزم 8.73 همون زیتونیه،m8 در هر کاتالوگی همین شمارس،حتما میزان و درصد اکسیدانت زیاد بوده ،موهات رنگ یا تقویت کننده های گیاهی نخورده بود؟اگر میخواستی تن قرمزی نداشته باشه باید در ترکیبت علاوه بر اون 2شماره ای که گفتی اژ a7 هم استفاده میکردی،الان میتونی یه دکاپاژ انجام بدی و همین ترکیبو با اکسیدان6 درصد مجدد استفاده کنی،با ارزوی بهترینها برای شما

عزیزن من باید چیکار کنم؟

موی یه نفرو مش تیکه ای در اوردم،واریاسیون سبز(زیتونی)زدم،الان خیلی سبز شده خواستم درستش کنم رنگ قهوه ای زدم،حالا آبی شده.
میخوام رنگ موهاش به مش زیتونی برگرده باید چیکار کنم؟
لطفا به صورت کامل راهنماییم کنید.

پیشاپیش سپاس از پاسختون

ارسال: #279
1392/12/21 04:14 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/21 04:19 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

زهرا عزیز سلام.لطفا پایه ای که با دکلره تکه های مو را به آنجا رسوندی بفرما .
اگر پایه 8هست رنگ طلایی شماره شش را به موهاش بزن.
زیتونی متوسط بدست میاد.
شادو سلامت باشی گلم

مری عزیز در ترکیبت از رنگ یاقوتی استفاده کن.ولی 1/4کل رنگت.
اگر در دسترس نداری رنگ شرابی روشن هم خوبه.البته شرابی قرمز.

درسا جونم سلام.اگر میخوای موهات این رنگی بشه از دودی روشن .بلوند دودی روشن با اکسیدان 2استفاده کن.
شادو سلامت باشی گلم.
پیشاپیش سالی پر از برکت و خیر و خوشی براتون آرزو دارم

ارسال: #280
1392/12/21 04:25 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/21 04:26 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سعیده عزیز هم با رنگ و هم با واریاسیون میتونی این قرمزی را از مو بگیری.

در مورد موهای خانم که گفتی نصف دکلره بود نصف طبیعی.
رنگ کردن در این مواقع باید اول پایه دکلره را شناسایی و طبق آن پایه رنگت را انتخاب کنی تا یکدست دربیاد.
عزیزم شکلاتی بدون قرمزی نداریم.
اگر یه قعوهای خوشرنگ بخوای باید رنگ سردو گرم را در پایه ای مشخص با مقدار مشخص ترکیب کنی.
علاوه بر این ها نمیشه یه ترکیب رنگ را برای هر مویی تجویز و بکاربرد.با توجه به پایه مو رنگش را انتخاب کن.
شادو شادو شاد باشی گلم

سعیده عزیز هم با رنگ و هم با واریاسیون میتونی این قرمزی را از مو بگیری.

در مورد موهای خانم که گفتی نصف دکلره بود نصف طبیعی.
رنگ کردن در این مواقع باید اول پایه دکلره را شناسایی و طبق آن پایه رنگت را انتخاب کنی تا یکدست دربیاد.
عزیزم شکلاتی بدون قرمزی نداریم.
اگر یه قهوه ای خوشرنگ بخوای باید رنگ سردو گرم را در پایه ای مشخص با مقدار مشخص ترکیب کنی.
علاوه بر این ها نمیشه یه ترکیب رنگ را برای هر مویی تجویز و بکاربرد.با توجه به پایه مو رنگش را انتخاب کن.
شادو شادو شاد باشی گلم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile رنگ مو و پرسش های شما .خواهش بنده سایه روشن 25 2,598 1394/12/02 11:01 ق.ظ
آخرین ارسال: مریم محمودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.