زمان کنونی: 1395/09/19، 06:57 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #291
1392/12/23 08:50 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/24 04:45 ب.ظ، توسط درساجون. دلیل ویرایش : )
درساجون آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: پرسش درباره رنگ مو

(1392/12/20 03:57 ب.ظ)درساجون نوشته شده توسط:  سلام عزیزم
من رنگ موهامو 2 تا مسی شماره 5 با چند سانت ان 7 با رنگ فک کنم ماهگونی بود شماره 6.46 با واریاسیون نقره ای گذاشتم خیلی خیلی تیره شده می خواستم دوباره رنگ بذارم این رنگ مد نظرم هس لطف می کنید ترکیبشو بگی بدون دکلره خیلی ممنون میبوسمت
[تصویر:  13945336281.jpg]
[تصویر:  13948818511.jpg]
ممنون از جوابت عزیزم
عزیزم برای تست من حاشیه موهامو ان 7 با اکسیدان 6% یه ساعت گذاشتم اصن رنگ نگرفت نمیدونم چرا یعنی اون ترکیب رو بذارم میگیره؟نه این ترکیب رو هم بذارم نگیره؟البته 3 تا 4 ماهپیش از این رنگ شامپویی ها با رنگ مشکی گذاشتم ماه محرم بود شاید به خاطر اون باشه
یعنی بدون دکلره به این رنگ میرسم عالی میشه Love-rose-iconRose-iconS (64)S (63)
با این ترکیب که گذاشته بودم موهام خیلی تیره شده یعنی ترکیب شما رو بدون دکلره استفاده کنم؟نسبتاشو هم لطف میکنی خانم گل؟دیگه نیاز به دکوپاژ نیس؟Laughter-icon
ببخشید خیلی سوال پرسیدم s47 یه رنگ ابرو خوشگل که به این بیاد رو هم لطف کنید ممنون

ارسال: #292
1392/12/27 09:26 ب.ظ -
n4jl1 آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام دوستان . من موهام مشکی هست و می خوام تمشکی و یاقوتی بیس کالر بزنم . باید تا چه پایه ای روشن کنم ؟ واریاسیون لازمه؟ قرمز وو بنفش؟ نقره ای واسه رنگاای شرابی لازمه؟ اصن میشه استفاده کرد؟

ارسال: #293
1392/12/28 09:05 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1392/12/27 09:26 ب.ظ)n4jl1 نوشته شده توسط:  سلام دوستان . من موهام مشکی هست و می خوام تمشکی و یاقوتی بیس کالر بزنم . باید تا چه پایه ای روشن کنم ؟ واریاسیون لازمه؟ قرمز وو بنفش؟ نقره ای واسه رنگاای شرابی لازمه؟ اصن میشه استفاده کرد؟

سلام دوست عزیز من توی سالنم از رنگ موهای بیس کالر استفاده میکنم و تجربه کار با این رنگ موها رو دارم شما برای این رنگ باید موهاتون رو به پایه 9 برسونید .بنظر من بهتره از دکوکرم استفاده کنید تا از پودر موهاتون رو با دکوکرم روشن کنید بعد از تمشکی بیس کالر که خیلی هم زیباست روی موهاتون استفاده کنید .موفق باشید.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #294
1392/12/28 09:16 ب.ظ -
samane74 آفلاین
هنرجوی کوچک

اعتبار: 29

nدوستان من یک سوال ساده داشتم
یکی لطف میکنه فرث اکسیدان هارو با درصدهای مختلف بمن بگه
ممنونم
باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه!Heart
خدا سه گزینه داردHeart
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.

ارسال: #295
1392/12/29 12:00 ق.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1392/12/28 09:16 ب.ظ)samane74 نوشته شده توسط:  nدوستان من یک سوال ساده داشتم
یکی لطف میکنه فرث اکسیدان هارو با درصدهای مختلف بمن بگه
ممنونم
http://www.arayeshgaran.com/Thread-یک-نک...ره-اکسیدان

ارسال: #296
1392/12/29 12:34 ق.ظ -
n4jl1 آفلاین
عضو انجمن *

**

(1392/12/28 09:05 ق.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  
(1392/12/27 09:26 ب.ظ)n4jl1 نوشته شده توسط:  سلام دوستان . من موهام مشکی هست و می خوام تمشکی و یاقوتی بیس کالر بزنم . باید تا چه پایه ای روشن کنم ؟ واریاسیون لازمه؟ قرمز وو بنفش؟ نقره ای واسه رنگاای شرابی لازمه؟ اصن میشه استفاده کرد؟

سلام دوست عزیز من توی سالنم از رنگ موهای بیس کالر استفاده میکنم و تجربه کار با این رنگ موها رو دارم شما برای این رنگ باید موهاتون رو به پایه 9 برسونید .بنظر من بهتره از دکوکرم استفاده کنید تا از پودر موهاتون رو با دکوکرم روشن کنید بعد از تمشکی بیس کالر که خیلی هم زیباست روی موهاتون استفاده کنید .موفق باشید.

سلام عزیزم ممنونم از راهنماییتون . اما دکو که تا 9 باز نمی کنه. می کنه؟ آخه موهای من مشکی طبیعی و ضخیمه. و یه سوال دیگه که واسم پیش اومده اینکه برای این رنگ پایه 9 لازمه یا کلا واسه قرمزا باید 9 باشه؟ اخه من شنیدم پایه نارنجی کافیه . واریاسیون لازم نیست؟ من یاقوتیشم دارم . ترکیب کنم قشنگ میشه؟؟ ببخشید اینهمه پرسیدم =)

ارسال: #297
1392/12/29 08:13 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1392/12/29 12:34 ق.ظ)n4jl1 نوشته شده توسط:  
(1392/12/28 09:05 ق.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  

سلام عزیزم ممنونم از راهنماییتون . اما دکو که تا 9 باز نمی کنه. می کنه؟ آخه موهای من مشکی طبیعی و ضخیمه. و یه سوال دیگه که واسم پیش اومده اینکه برای این رنگ پایه 9 لازمه یا کلا واسه قرمزا باید 9 باشه؟ اخه من شنیدم پایه نارنجی کافیه . واریاسیون لازم نیست؟ من یاقوتیشم دارم . ترکیب کنم قشنگ میشه؟؟ ببخشید اینهمه پرسیدم =)

دوست عزیز دکو تا 8 باز میکنه البته خیلی مهمه که بتونی دزبیاری بستگی به نحوه گذاشتنت داره .عزیزم من این رنگ رو برای مشتری نذاشتم اما سرمه ای رو گذاشتم سرمه ای هم پایه 9 بود در مورد این رنگ هم از آرایشگر دیگه ای سوال کردم گفتن 9 .بنظر من ترکیب این دورنگ باعث مبشه رنگتون تیره شه یکی رو انتخاب کنید بهتره . اینکه من برای این رنگها واریاسیون استفاده نمیکنم چون رنگهای جدید بیس کالر خودشون ترکیبی هستنداز نتیجه کارهم راضی بودم دو روز پیش بیسکویتی برای مشتری گذاشتم عالی شد.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #298
1392/12/29 06:11 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

به پایه میرسونه،من با دکو کرم به 10 هم رسوندم تا حالا
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #299
1392/12/29 06:59 ب.ظ -
ali_mamad آفلاین
عضو انجمن *

**

رنگ و اکسیدانو با چه نسبتی باید قاطی کرد؟

ارسال: #300
1392/12/29 08:56 ب.ظ -
n4jl1 آفلاین
عضو انجمن *

**

(1392/12/29 06:11 ب.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  به پایه میرسونه،من با دکو کرم به 10 هم رسوندم تا حالا

عزیزم انقدر با اطمینان نظر ندید . موها من به قدری ضخیم و مشکیه که با دکلره کلاینر و اکسیدان 12 % به زحمت به نارنجی می رسه =)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile رنگ مو و پرسش های شما .خواهش بنده سایه روشن 25 2,598 1394/12/02 11:01 ق.ظ
آخرین ارسال: مریم محمودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.