زمان کنونی: 1395/09/15، 06:02 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #351
1393/04/17 06:24 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/17 06:28 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

RE: پرسش درباره رنگ مو

عسل جون شما برای بدست آوردن این رنگ باید ازn 7 روی کل موهاتون استفاده کنید اما اگر زمینه موهاتون خیلی تیره است ( مشکی پرکلاغی ) می تونید طبیعی 5+ طبیعی6+ واریاسیون نقره ای یک سانت + اکسیدان نمره یک رو ترکیب کرده واستفاده کنید .عسل جون برای بدست آوردن یه رنگ موی زیبا شرایط زیادی وجود داره مثلا اینکه رنگ پذیری موی شما چطوری باشه که بنظر من اگر به یه آرایشگرحرفه ای نشون بدید تمام این شرایط رو در نظر میگیره.امیدوارم موفق باشی گلم.

خواهش می کنم عسل جون. نه من ترکیب دودی. رو برای زمینه موهاتون بدون دکلره گفتم.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #352
1393/04/21 02:18 ق.ظ -
afrooz آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام.راهنمایی میخوام اگه امکانش هست
یه مشتری دارم که حدوده 2ساله رنگ کستینگ شماره 300 میزده که روی موهاش مشکی شده و مثه پرکلاغیه
ماه پیش اومده چندتا رنگ ترکیبیه آلبالویی و بلوطی و بادمجانی زده
که ریشه هایی که تازه دراودن و موی طبیعی بوده رنگ گرفته اما بقیه ی موها هنوز مشکیو تیرست!!!!!!!!!!Eh-icon
میشه راهنمایی کنید چطور موهاشو میشه یکدست کنم که در نهایت یه فندقی تیره می خاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟=)

ارسال: #353
1393/04/22 12:29 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/22 12:30 ق.ظ، توسط afrooz. دلیل ویرایش : )
afrooz آفلاین
کاربر انجمن

**

(1393/04/21 02:18 ق.ظ)afrooz نوشته شده توسط:  سلام.راهنمایی میخوام اگه امکانش هست
یه مشتری دارم که حدوده 2ساله رنگ کستینگ شماره 300 میزده که روی موهاش مشکی شده و مثه پرکلاغیه
ماه پیش اومده چندتا رنگ ترکیبیه آلبالویی و بلوطی و بادمجانی زده
که ریشه هایی که تازه دراودن و موی طبیعی بوده رنگ گرفته اما بقیه ی موها هنوز مشکیو تیرست!!!!!!!!!!Eh-icon
میشه راهنمایی کنید چطور موهاشو میشه یکدست کنم که در نهایت یه فندقی تیره می خاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟=)

خواهشششششششششششششششششششششششششش یکی جوابه منو بده پلیززززززززززززززز

ارسال: #354
1393/04/22 01:26 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

عزیزم خوب شما.باید مشکی پر کلاغی رو با دکاپاژ یا ریموور از رو موهاشون پاک کنید بعد رنگ دلخواهشون رو ایجاد کنید می تونید یه دکلره ضعیف انجام بدین بعد ترکیب مورد نظر رو براشون بزارید...

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #355
1393/04/24 10:08 ب.ظ -
sara m آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام وباتشکر شما میخواستم بدونم remove کردن مو مشکی به ریشه مو اسیب وارد میکنه یا نه؟مررسی

ارسال: #356
1393/04/25 12:13 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

(1393/04/24 10:08 ب.ظ)sara m نوشته شده توسط:  سلام وباتشکر شما میخواستم بدونم remove کردن مو مشکی به ریشه مو اسیب وارد میکنه یا نه؟مررسی

کلا وقتی شما با دکلره یا ریموور کار میکنی باید دقت زیاد داشته باشی
ریموور به ریشه اسیب نمی زنه
اما رنگ ریشه را بازتر میکنه
باید دقت کنید که از 2 سانت به ریشه مواد را بزنید
وبعد یه دکلره ضعیف انجام بدید

ارسال: #357
1393/05/11 02:39 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/11 02:44 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

سلام يه سوال داشتم هركس ميدونه لطفا جواب بده از اساتيد(فوري)موهامو سه صفر گذاشتم .زرد روشن در اومد بعد شكلاتيه ريتون شماره ي7 با كمي دودي زدم الان موهام تن قرمزيه زياد گرفته.اخه دوديشو كم ريختم الان ميخوام رنگ دودي زيتونيه شماره 6و7بزارم ايا جواب ميده و اين تن قرمزي كه عين حنا شده از بين ميره يا بايد دكوپاژ كنم لطفا همگي نظرتونو بگين.پيشنهاد شما چيه ميخوام يه رنگ خوبي دربياد وترجيحا بدون دكو پاژ.سپاس

ارسال: #358
1393/05/13 02:50 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/05/11 02:39 ب.ظ)الناز28 نوشته شده توسط:  سلام يه سوال داشتم هركس ميدونه لطفا جواب بده از اساتيد(فوري)موهامو سه صفر گذاشتم .زرد روشن در اومد بعد شكلاتيه ريتون شماره ي7 با كمي دودي زدم الان موهام تن قرمزيه زياد گرفته.اخه دوديشو كم ريختم الان ميخوام رنگ دودي زيتونيه شماره 6و7بزارم ايا جواب ميده و اين تن قرمزي كه عين حنا شده از بين ميره يا بايد دكوپاژ كنم لطفا همگي نظرتونو بگين.پيشنهاد شما چيه ميخوام يه رنگ خوبي دربياد وترجيحا بدون دكو پاژ.سپاس

سلام
با 000تون مو به قرمزی میره اگر شما ترکیب رنگ زیتونی ودودی را بذاری باز با شسیتشو این تون قرمز برمیگرده
شما بهتره یه دکوپاژضعیف انجا بدهی بعد از ترکیب شکلاتی +زیتونی استفاده کنی

ارسال: #359
1393/06/01 01:03 ب.ظ -
شارین آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم، من چند سالی هست که قسمت جلوی موهام رو که سفیدی زیاد داره رنگ سماره 2 و 3 میزنم، موهای خودم هم به طور طبیعی مشکی پرکلاغی هست.
در حال حاضر موهام رو با ترکیب (شکلاتی و زیتونی 5 به میزان مساوی+ اکسیدان 6) رنگ کردم ، اما قسمت جلو رنگ نگرفت و بقیه موهام قهوه ای خیلی تیره شد.
ممنون میشم راهنماییم کنید ککه چطور میتونم به ترکیب این رنگ برسم و قسمت جلوی موهام هم روشنتر بشه.(در صورتیکه که نخوام دکوپاژ کنم)
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

ارسال: #360
1393/06/01 01:07 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/06/01 01:03 ب.ظ)شارین نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم، من چند سالی هست که قسمت جلوی موهام رو که سفیدی زیاد داره رنگ سماره 2 و 3 میزنم، موهای خودم هم به طور طبیعی مشکی پرکلاغی هست.
در حال حاضر موهام رو با ترکیب (شکلاتی و زیتونی 5 به میزان مساوی+ اکسیدان 6) رنگ کردم ، اما قسمت جلو رنگ نگرفت و بقیه موهام قهوه ای خیلی تیره شد.
ممنون میشم راهنماییم کنید ککه چطور میتونم به ترکیب این رنگ برسم و قسمت جلوی موهام هم روشنتر بشه.(در صورتیکه که نخوام دکوپاژ کنم)
ممنون

سلام
دوست عزیز شما چندین بار رنگ تیره را روی موهای جلو تمدید کردی
عزیزم بدون دکوپاژ نمی تونی به رنگ دلخواهت برسی
اگر از رنگهای روشن هم استفاده کنی مثل 000قدرت باز کردن را نداره ونارنجی بد رنگ میشه
شما باید یه دکوپا انجام بدهی وبعد تر کیب رنگت را کمی تیره تر با اکسیدان 6 درصد بذاری تا با شستن به رنگ دلخواهت برسی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile رنگ مو و پرسش های شما .خواهش بنده سایه روشن 25 2,585 1394/12/02 11:01 ق.ظ
آخرین ارسال: مریم محمودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.