زمان کنونی: 1395/09/16، 03:43 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #391
1393/12/03 02:31 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

RE: پرسش درباره رنگ مو

بچه ها یکی از فامیلهای ما رفته تهرون موهاشو رنگ کرده میگه اول یه رنگ گذاشت موهام خیلی سفید شد بعد یه رنگ متمایل به عسلس رو ش گذاشت موهامو زود شست من اول حدس زدم که روشن کننده گذاشته ولی میگه موهام خیلی سفید شد مگه روشن کننده آخرین مرحلیداس نارنجی نیست؟به نظرتون این چطوری میتونه باشه؟30 تومن هم هزینه داده

ارسال: #392
1393/12/03 10:18 ق.ظ -
مریم گرامی آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 4

سلام عزيزم ميتونه رنگ شماره بالا با پودر دكلره داخلش استفاده كرده باشه بعدم رنگساژش كرده باشه

ارسال: #393
1393/12/03 10:38 ق.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

بله دوستان جدیدا تو سالنهای زیبایی رنگ رو با یه کم پودر دکلره ترکیب میکنن و میذارن این باعث میشه رنگشون روشنتر از آب دربیاد حتی واسه رنگ ابروهای ضخیم دیدم که اینکارو میکنن
البته تو هر رنگی هم پودر نمیریزن مثلا رنگهای سری قرمز
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #394
1393/12/06 06:14 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/06 06:16 ب.ظ، توسط Roshana. دلیل ویرایش : )
Roshana آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

درود و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز و صبور.

من مهرماه موهامو در آرایشگاه به پایه 8 رسوندن و برام یه رنگ ترکیبی بلوند گذاشتن که وقتی ازشون اسم رنگمو پرسیدم انگار حوصله ی جواب دادن به مشتریو نداشتن و گفتن: بوره دیگه!!! خلاصه تا دوماه پیش که خودم ریشه ها ی سیاه دراومده را دکلره کردم و رنگ لایت کالر دارچینی زدم. ولی خیلی زود موهام روشن شدن و دیگه زیاد اثری از رنگ دارچینی روشون نیست.

الان دوست دارم یا رنگ ترکیبیه بلوند اروپایی یا مسی ماهاگونی تیره را بزنم با توجه به اینکه موهام نازکن و تا گردنم هستن.

اگه بلوند اروپایی را بزنم ریشه ها مو با کدوم اکسیدان(9درصد یا 12درصد) دکلره کنم؟ احتیاجی هست که ساقه هامو دکوپاژ کنم یا ریموور بزنم؟

اگه مسی ماهاگونی رو بخوام بزنم به موهام؛ ریشه هامو به چه روشی روشن کنم ساقه های موهامو چکار کنم؟

رنگ مسی ماهاگونی بصورت ترکیبی توی بازار موجوده یانه؟ لطفا می شه ترکیبشو بهم بدین اگه توی بازار آماده اش وجود نداره؟
سوالام خیلی شدن. دست گلتون درد نکنه. سپاسگزارتونم یه دنیا. منتظر جوابتون هستم عزیزم.♥♥♥♥

با سلام و خسته نباشید دوباره خدمت اساتید عزیر و محترم خودم. من از راهنماییهای خوب شما خیلی چیزهای مفید و بدرد بخوری یاد گرفته ام. ایشالا همیشه سلامت و موفق باشید.

خواهرم موهاش مشکیه و تا نزدیک کمرشه؛ می خواستم لطف کنید منو راهنمایی کنید که برای گذاشتن رنگ مسی ماهاگونی تیره اونو باید با چه اکسیدانی و چه مقدار استفاده کنم. چون موهاش بلنده لطفن بفرمائید که چند تاتیوب رنگ و اکسیدان تهیه کنه. قربون محبتتون. دست شما درد نکنه عزیزانم.♥♥♥♥

ارسال: #395
1393/12/06 06:51 ب.ظ -
mojgan.abn آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام عزیزم میشه جواب منو سریع تر بدید من موهامو با دکو کرم روشن کردم البته تا پایه نارنجی دوبار هم رنگ کردم ولی اولش خوش رنگ میشه ولی با چند بار شستن زرد میشه به من میگید چی بزنم که یه رنگ قشنگ بدون زردی وقرمزی وهم این که رنگش ثابت باشه وپاک نشه البته یه کم سفیدی دارم مرسی از لطفتون

ارسال: #396
1393/12/06 08:03 ب.ظ -
Roshana آفلاین
عضو انجمن *

**

درود دوستان و اساتید محترم.

چندماه پیش که برای خرید رنگ به فروشگاه رفته بودم؛ با فروشنده صحبت از روشن کننده هایی غیر از دکلره کردن شد و ایشون این رنگها را به من دادن و چون سرشون شلوغ بود گفتن بعدا تماس بگیر یا بیا تا توضیح

کامل در مورد روشن کنندگی این رنگها بدهم. چند روز بعد که رفتم ایشون از اون مغازه رفته بودن و صاحب مغازه هم مسئولیت بعهده نگرفت و گفت من هیچی از رنگ سرم نمی شه! من توی اینترنت خیلی در مورد این

رنگها جستجو کردم ولی چیزی که بدردم بخوره و طرز استفاده ی این رنگهارا گفته باشه بدست نیاوردم. استدعا دارم کمکم کنید. چون اگه به کار خودم نیاد شاید بتونم به فرد دیگری بدهمش تا بشه ازشون استفاده کرد و

تاریخ مصرفشونم تموم نشه. یک دنیا سپاس و قدردانی از شما. رنگها از این قرارن:

مارک Base : سوپرپلاتین بژ عروسکی 12.8
زیتونی قطبی 12.21
سوپریخی 90.000
♥♥♥♥

ارسال: #397
1393/12/07 12:19 ق.ظ -
ava juju آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

شما میتونید داخل رنگهاتون بریزید که رنگتون روشن تر بشه مثلا داخل رنگ زیتونی یا با اکسیدان دوازده درصد مخلوط کنید رو مو مشکی گذاشته رنگشو تا پایه زرد و نارنجی روشن میکنه

ارسال: #398
1393/12/09 03:31 ب.ظ -
Roshana آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/12/06 06:14 ب.ظ)Roshana نوشته شده توسط:  درود و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز و صبور.

من مهرماه موهامو در آرایشگاه به پایه 8 رسوندن و برام یه رنگ ترکیبی بلوند گذاشتن که وقتی ازشون اسم رنگمو پرسیدم انگار حوصله ی جواب دادن به مشتریو نداشتن و گفتن: بوره دیگه!!! خلاصه تا دوماه پیش که خودم ریشه ها ی سیاه دراومده را دکلره کردم و رنگ لایت کالر دارچینی زدم. ولی خیلی زود موهام روشن شدن و دیگه زیاد اثری از رنگ دارچینی روشون نیست.

الان دوست دارم یا رنگ ترکیبیه بلوند اروپایی یا مسی ماهاگونی تیره را بزنم با توجه به اینکه موهام نازکن و تا گردنم هستن.

اگه بلوند اروپایی را بزنم ریشه ها مو با کدوم اکسیدان(9درصد یا 12درصد) دکلره کنم؟ احتیاجی هست که ساقه هامو دکوپاژ کنم یا ریموور بزنم؟

اگه مسی ماهاگونی رو بخوام بزنم به موهام؛ ریشه هامو به چه روشی روشن کنم ساقه های موهامو چکار کنم؟

رنگ مسی ماهاگونی بصورت ترکیبی توی بازار موجوده یانه؟ لطفا می شه ترکیبشو بهم بدین اگه توی بازار آماده اش وجود نداره؟
سوالام خیلی شدن. دست گلتون درد نکنه. سپاسگزارتونم یه دنیا. منتظر جوابتون هستم عزیزم.♥♥♥♥

با سلام و خسته نباشید دوباره خدمت اساتید عزیر و محترم خودم. من از راهنماییهای خوب شما خیلی چیزهای مفید و بدرد بخوری یاد گرفته ام. ایشالا همیشه سلامت و موفق باشید.

خواهرم موهاش مشکیه و تا نزدیک کمرشه؛ می خواستم لطف کنید منو راهنمایی کنید که برای گذاشتن رنگ مسی ماهاگونی تیره اونو باید با چه اکسیدانی و چه مقدار استفاده کنم. چون موهاش بلنده لطفن بفرمائید که چند تاتیوب رنگ و اکسیدان تهیه کنه. قربون محبتتون. دست شما درد نکنه عزیزانم.♥♥♥♥

درود و خدا قوت عزیزان. می دونم نزدیک سال نوئه و همه ی شما عزیزان مشغولین و سرتون شلوغه ولی لطفن جوابمونو بدین من حالا خودم هیچی ولی برای خواهرم یک کاری انجام بدم ایشالا. از لطفتون یک دنیا ممنونم.Kiss

ارسال: #399
1393/12/11 01:39 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/12/09 03:31 ب.ظ)Roshana نوشته شده توسط:  
(1393/12/06 06:14 ب.ظ)Roshana نوشته شده توسط:  درود و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز و صبور.

درود و خدا قوت عزیزان. می دونم نزدیک سال نوئه و همه ی شما عزیزان مشغولین و سرتون شلوغه ولی لطفن جوابمونو بدین من حالا خودم هیچی ولی برای خواهرم یک کاری انجام بدم ایشالا. از لطفتون یک دنیا ممنونم.Kiss
سلام عزیز دلم لطف کنید یه عکس از زمینه موهای خودتون بزارید براید برای گرفتن جواب بهتر خوبه که پرسش هاتون رو محدود تر و ساده تر بزارید اما برای خواهر گرامیتون می تونید 60 میل مسی و 50 میل ماهاگونی هر دو شماره 5 با اکسیدان 6 درصد یک ونیم برابر رنگ ترکیب کنید سپاسگذارم عزیزم.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #400
1393/12/11 10:50 ق.ظ -
Aysha آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

دوستان میشه جواب سوالمو بدید ؟؟؟؟ من تازه دوره هامو شروع کردم متاسفانه نمیذارن خودمون رنگ رو ترکیب کنیم میرن تو یک اتاق ترکیب میکنن و میدن دستمون بعد نسبت مقذار رنگ و اکسیدان رو توضیح نمیدن نسبت ترکیب رنگ با اکسیدان به مارک مربوطه؟؟؟؟ مثلا رنگ پادینا نسبت ترکیب رنگش با اکسیدان چقدره؟ تو دکلره چی نسبت پودر دکلره با اکسیدان چقدره؟
باتشکر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile رنگ مو و پرسش های شما .خواهش بنده سایه روشن 25 2,592 1394/12/02 11:01 ق.ظ
آخرین ارسال: مریم محمودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.