زمان کنونی: 1395/09/15، 04:02 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #411
1393/12/15 01:51 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/15 01:53 ب.ظ، توسط nasimeti. دلیل ویرایش : )
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

RE: پرسش درباره رنگ مو

سلام خدمت اساتید محترم من هفته دیگه یکی از دوستام میخواد موهاشو فندقی کنه و به اندازه 15 سانت نوک موهاشو فندقی روشن کنه ( حدود 4 درجه روشنتر از موهاش ) . حالا سوال من اینه که من اگه اول زیر موهاشو با فویل باز کنم و بعد از اون همزمان روی موهاش رنگشو بزارم آیا روی مرز بین این دو تا رنگ اتفاقی نمیافته مثلا موهاش سه رنگ بشه یا مرزش بد در بیاد ؟ روش بهتری هست که من بتونم انجام بدم بدون اینکه مرز موهاش بد بشه یا اینکه سه رنگ بشه ؟ در ضمن خیلی اصرار داره که مرز موهاش نا منظم بشه نه بصورت یک خط . اگه ممکنه لطفا کمکم کنید ممنون

ارسال: #412
1393/12/16 06:11 ب.ظ -
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

جواب منو نمیدین ؟؟؟؟؟؟ :(

ارسال: #413
1393/12/16 07:04 ب.ظ -
Minyator آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام خانم ها کسی جواب نمیده؟O_O

ارسال: #414
1393/12/16 08:29 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/16 08:32 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/12/13 02:15 ب.ظ)Minyator نوشته شده توسط:  [/color]سلام من رنگ خود موهام قهوه ای روشنه ونصفه اش رنگ بلونده موهام بلند و نازکه اگه بخوام موهامو رنگ کنم جه رنگی قشنگتره ؟اگه بخوام عسلی کنم جه ترکیبی میخاد میشه اندازه ها رو بگین ؟ممنون میشم
بلوند روشن۷+طلایی روشن۸+ اکسیدان۱ رو پایه ۸ دکلره. نسبت مساوی
البته عسلی فرمولهای دیگه ام داره مثله ترکیب شکلاتی + طلایی

(1393/12/15 01:51 ب.ظ)nasimeti نوشته شده توسط:  سلام خدمت اساتید محترم من هفته دیگه یکی از دوستام میخواد موهاشو فندقی کنه و به اندازه 15 سانت نوک موهاشو فندقی روشن کنه ( حدود 4 درجه روشنتر از موهاش ) . حالا سوال من اینه که من اگه اول زیر موهاشو با فویل باز کنم و بعد از اون همزمان روی موهاش رنگشو بزارم آیا روی مرز بین این دو تا رنگ اتفاقی نمیافته مثلا موهاش سه رنگ بشه یا مرزش بد در بیاد ؟ روش بهتری هست که من بتونم انجام بدم بدون اینکه مرز موهاش بد بشه یا اینکه سه رنگ بشه ؟ در ضمن خیلی اصرار داره که مرز موهاش نا منظم بشه نه بصورت یک خط . اگه ممکنه لطفا کمکم کنید ممنون
به نظره من بهتره پایینه موهاشو با کش ببندی و بعد دکلره کنی اینجوری نامتظم میشه
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #415
1393/12/17 10:08 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/17 10:09 ق.ظ، توسط مریم گرامی. دلیل ویرایش : )
مریم گرامی آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 4

سلام خدمت اساتید محترم من هفته دیگه یکی از دوستام میخواد موهاشو فندقی کنه و به اندازه 15 سانت نوک موهاشو فندقی روشن کنه ( حدود 4 درجه روشنتر از موهاش ) . حالا سوال من اینه که من اگه اول زیر موهاشو با فویل باز کنم و بعد از اون همزمان روی موهاش رنگشو بزارم آیا روی مرز بین این دو تا رنگ اتفاقی نمیافته مثلا موهاش سه رنگ بشه یا مرزش بد در بیاد ؟ روش بهتری هست که من بتونم انجام بدم بدون اینکه مرز موهاش بد بشه یا اینکه سه رنگ بشه ؟ در ضمن خیلی اصرار داره که مرز موهاش نا منظم بشه نه بصورت یک خط . اگه ممکنه لطفا کمکم کنید ممنون

با اجازه مرجان جون
عزيزم موهاش رو بر اساس كوپ مو تقسيم بندى كن و كش ببند بعد مواد رو بزن رو قسمتى كه ميخواى روشن بشه وقت مواد زدن برس رو روى يك خط نكش به سمت پايين كه تمام مو روى يك خط صاف هافلايت بشه برس رو باهاش يك مقدار بازى كن كه مو به طور نامنظم مواد بخوره بعد هم فويل رو ببند و سفت كن كه تكون نخوره اينجورى ديگه مشكلى پيش نمياد هم مو نشتى نميده كه سه رنگ بشه

ارسال: #416
1393/12/18 05:39 ب.ظ -
Kaity آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوستان و اساتید یه سوال داشتم
من روی موهام رنگ 110 گارنیره یعنی موهام تا پایه 10 روشنه و تن زرد و طلایی میخوام مبخوام به موهام تن خاکستری بدم که زرد وقرمزی نداشته باشه البته بدون دکلره
امکانش هست ؟اگه آره چجوری
و به نظرتون اگه بنفش و خاکستری 8 رو با روشن کننده با هم بزنم چه رنگی میشه

ارسال: #417
1393/12/18 05:53 ب.ظ -
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

مریم جون خیلی ممنون از لطفتون که جواب دادین یه سوال دیگه هم دارم این دوستم میخواد موهاش و فندقی کنه و زیرش و فندقی روشن به نظر شما اول بالای موهاشو رنگ کنم بعد کش ببندم زیرشو دکلره کنم وبعد رنساژ ؟ یا اینکه اول زیرموهاش و دکلره کنم بعد روش و رنگ کنم و آخرش رنگ و یکم بکشم رو دکلره ؟ کدوم تمیزتز در میاد و مرزش بهم نمیخوره و سه رنگ نمیشه ؟

ارسال: #418
1393/12/18 11:16 ب.ظ -
sarataha آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام
من موهام مشکیه طبیعیه.... رنگ موی بس خریدم قرمز قهوه ای شماره 6.6 .این رنگ به تنهایی قشنگه یا ترکیبش کنم؟
دوس دارم مث ماهاگونی شه

ارسال: #419
1393/12/20 09:19 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/20 09:19 ق.ظ، توسط مریم گرامی. دلیل ویرایش : )
مریم گرامی آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 4

من خودم از روش دوم بيشتر استفاده ميكنم حتى توى مش هايى كه ميخوام براى كسايى كه رشد ريشه دارن بزنم اگه رنگ زمينه هفت به بالا باشه بعد از مش رنگ ريشه ميزارم بعد به عنوان رنساژ يكم اب اسپرى ميكنم رو سرش و رنگ رو ميكشم پايين ولى در مورد دوستتون اگر فندقى تيره ميزاره حتما رنگ رو رقيق كنين با اسپرى اب بعد شانه كنين پايين فقط در حد تناژ گرفتن و بشورين

نه عزيزم به نظر من با يك مقدار شكلاتى تركيبش كن

ارسال: #420
1393/12/20 05:33 ب.ظ -
MAHOOR آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت اساتيد محترم
ببخشيد من تازه عضو اين سايت فعال و مفيد شدم با سپاس و تشكر فروان از مطالب مفيدتون.
من موهام تا پايه پنج و شيش با رنگ روشن كردم البته چند ساله كه همش تكرارش ميكنم اما هنوز اون تن زردى و نارجى موهام از بين نرفته هميشه ام رنگهاى دودى زيتونى استفاده ميكنم اما فايده اى نداره
دلم ميخواد يه قهوه اى روشن بدون زردى و نارجى داشته باشم با تناژ دودى!
ميشه راهنماييم كنيد چه تركيبى از چه برندى استفاده كنم؟؟؟
در ضمن موهام بسيار پرپشت و ضخيم و دميج هست اگه رنگى باشه كه به لخت و نرم شدنش كمك كنه بسيار ممنون تون ميشم!؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile رنگ مو و پرسش های شما .خواهش بنده سایه روشن 25 2,586 1394/12/02 11:01 ق.ظ
آخرین ارسال: مریم محمودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.