زمان کنونی: 1395/09/14، 05:23 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/11/14 03:10 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/14 03:13 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

Rainbow چرابعداز اصلاح جوش میزنیم؟

یكی مشكلات شایع خانم ها از بین بردن موهای سطح پوست صورت و بدن است و بزرگترین شكلایات در این مورد مطرح است كه كدام روش بهتر است؟ چرا جوش میزنیم؟ و....در ابتدا باید عرض كنم كه روش سنتی و قدیمی بند انداختن با نخ یك روش بسیار عالی و بی ضرراست ولی نكات بسیار ظریفی در این مورد وجود دارد كه باعث می شود به عوارض بعدی این روشدچار نشویم:1-ضدعفونی سطح صورت و نخ بند با پنبه و الكل بصورت كامل2-انجام این كار توسط فرد كاملا مسلط بطوریكه به پوست فشار زیاد وارد نشود و زخم نشود3-شستشوی صورت با اب بسیار سرد بلافاصله بعد از موزدائی به مدت 1 دقیقه4-استفاده از كرم ضد حساسیت مانند زینك اكسید یا بتامتازون حداقل چند ساعت تا برطرف شدن كامل التهابات
چرا جوش می زنیم؟غیر از پوست های چرب یا پوست هایی كه بصورت پراكندهدارای كیست های چربی بر روی پوست هستند سایر پوست هابا رعایت موارد بالا دچار عارضهای نمی شوند.آكنه یا جوش در صورتی بروزمی كند كه سطح پوست چرب یا الوده باشد. زیرا زمانی كه بند می اندازیم غدد چربی زیرریشه موها سر باز می كنند و با جذب آلودگی سطح پوست به شكل اكنه در میایند ولی درصورتیكه ازانتی بیوتیك های موضعی و خوراكی با مراجعه به پزشك استفاده كنید و این كیست هاخشك شوندو در موارد شدید بصورت فیزیكی توسط پزشك خارج شوند با رعایت موارد بالامعمولاعارضه ای بوجودنخواهد امد.در مورد وكس یا اپیلاسیون هم دقیقا به همین شكل است ، كارد،پارچه و موم مصرفی حتماباید استریل و یكبار مصرف باشدو حتما سطح پوست ضدعفونی و به پودر ضد حساسیت اغشته باشد. این موارد بسیار ساده و ظریف كه شاید اكثرا از رعایت آن غفلت میكنند عامل بروز بسیاری ازمشكلات پوستی است كه اكنه شایدبی خطر ترین آن است!سلامت پوست و جانتان را فدای ارزانی نكنید!انجام عمل مو زدایی چه بند و چه اپیلاسیون نیاز به متخصص دارد

ارسال: #2
1393/03/02 05:23 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: چرابعداز اصلاح جوش میزنیم؟

آیا شما هم جزء کسانی هستید ک صورتتون بعد از اصلاح جوش میزند؟؟
تا به حال چ روش هایی رو امتحان کردید از کدام یک نتیجه گرفتید؟؟؟
لطفا تجربیاتتون را با ما ب اشتراک بذارید.

ارسال: #3
1393/03/02 11:45 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

برای بعد از اصلاح از ژل های مارک سینره وای پلاس می توان استفاده کرد
اب ونمک غلظ هم بعد از اصلاح به صورت زده بگذارید خشک شود تا سفیدک روی پوست بزند بعد با اب سرد بشویید از جوش زدن جلوگیری می کند

ارسال: #4
1393/03/03 03:29 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سایه جون علاوه بر روشهای که شما و بهتاب عزیز ذکر کردید به نظر من به نوع نخ مورد استفاده هم بستگی داره برای موهای ضخیم با ریشه سخت هم نمی توان از نخ نازک استفاده کرده چون کشش بیش از اندازه ای که برای خارج کردن موهای زیر و خشن بکار میره باعث میشه بر روی سطح پوست جوشهای ریز ظاهر بشه که به اصطلاح پوست بتونه مانند میشه من قیل از شروع بند برای پوستهای دارای کرم یا هرنوع آرایشی از شیر پاک کن یا گلاب استفاده میکنم چون پخش شدن موادآرایشی بر روی پوست در هنگام بند ممکن باعث آکنه یا عفونت بشه.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #5
1393/03/03 04:55 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

نکات بسیارآموزنده ای بود.بااحترام به سایه عزیزم بایدبگم پمادبتامتازون برای صورت بهیچ عنوان استفاده نمیشه چون پمادقوی کورتون داراست فقط برای بدن هست وروی صورت عوارض جبران ناپذیری داره.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #6
1393/07/16 03:01 ب.ظ -
نرگس مرادی نسب آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

بهتره از نخ زخیم تر برای افرادی که موهای صورتشون بلند و زخیمه استفاده بشه بعد برای کرک های باقی مانده از نخ نازک استفاده بشه و فشار کمی به پوست مشتری بیاریید. من به جای شستشو با اب سرد از کمپرس یخ خشک استفاده میکنم تا پوست مرطوب نشه ماسک گوجه و عسل هم اثر انتی باکتریال داره و به کسایی که جوش بعد از اصلاح میزنن توصیه میشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چرا بعد از اپلاسیون جوش میزنیم؟ masud.a 0 364 1393/04/13 03:59 ق.ظ
آخرین ارسال: masud.a
  اصلاح صورت با شمع Irsa 0 1,365 1392/08/18 06:11 ب.ظ
آخرین ارسال: Irsa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.