زمان کنونی: 1395/09/16، 05:40 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/12/07 02:43 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

چند نوع ماسک وبخور برای صورت

سلام دوستای گلم در زیر میخوام طرز تهییه چند نوع ماسک وبخور را برای پوست صورت براتون توضیح بدم امیدوارم براتون مفید باشه.ماسکی که در شماره 1براتون مینویسم مغذی پوست میباشدومناسب برای هر نوع پوست.
1-مقداری عسل ورزده تخم مرغ وماست را مخلوط کرده وبه مدت 20دقیقه روی پوست قرار میدهیم وبعداز آن با آب ملایم شستشو میدهیم در ضمن دوستان گلم هر زمان که پوست را میشوییم مراقب باشید که بوسیله حوله پوست صورت را به طرف پائین نکشید این امر باعث بروز افتادگی وشل شدن پوست میگردد .درضمن هنگام تهییه ماسک عسل را قدری گرم کرده تا براحتی باد بقیه مواد مخلوط گردد.
2-استفاده ازعرق کاسنی وشاه تره هر روزه بصورت نوشیدنی به مدت یکماه(این شماره با شماره قبل وبعد را میتوان برای عروسهایی که پوست های آکنه دار دارند استفاده کرد)
3- جلوگیری از مصرف تنقلات و سوسیس وکالباس
4- استفاده از مخلوط گلاب ونارنج بصورت مالیدن بر روی پوست هر شب هنگام خواب (جلوگیری از باز شدن منافذ پوست)
5-استفاده از روعن بادام تلخ یا ارده یا زیتون بصورت مالیدن بر روی پوست هر شب هنگام خواب وشستشوی آن صبح روز بعد با گلاب مخصوص پوستهای خشک یا عروس های که در آب وهوای خشک زندگی میکنند.
6-استفاده از بخور و بعد از آن ماسک اسکراپ که بصورت دورانی بر روی پوست مالیده میشه (پوست مرطوب) برای عروس خانمهای دارای جوش سرسیاه یا برای پاکسازی پوست کلیه ی عروسها قبل از شروع گریم عروس
دوستای گلم اگر شما هم طرز تهییه ماسک امتحان شدهای رو میدونید در زیر بنویسید تا بقیه هم استفاده کنند .ممنون از همگی

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #2
1392/12/09 03:16 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

RE: چند نوع ماسک وبخور برای صورت

(1392/12/07 02:43 ب.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم در زیر میخوام طرز تهییه چند نوع ماسک وبخور را برای پوست صورت براتون توضیح بدم امیدوارم براتون مفید باشه.ماسکی که در شماره 1براتون مینویسم مغذی پوست میباشدومناسب برای هر نوع پوست.
1-مقداری عسل ورزده تخم مرغ وماست را مخلوط کرده وبه مدت 20دقیقه روی پوست قرار میدهیم وبعداز آن با آب ملایم شستشو میدهیم در ضمن دوستان گلم هر زمان که پوست را میشوییم مراقب باشید که بوسیله حوله پوست صورت را به طرف پائین نکشید این امر باعث بروز افتادگی وشل شدن پوست میگردد .درضمن هنگام تهییه ماسک عسل را قدری گرم کرده تا براحتی باد بقیه مواد مخلوط گردد.
2-استفاده ازعرق کاسنی وشاه تره هر روزه بصورت نوشیدنی به مدت یکماه(این شماره با شماره قبل وبعد را میتوان برای عروسهایی که پوست های آکنه دار دارند استفاده کرد)
3- جلوگیری از مصرف تنقلات و سوسیس وکالباس
4- استفاده از مخلوط گلاب ونارنج بصورت مالیدن بر روی پوست هر شب هنگام خواب (جلوگیری از باز شدن منافذ پوست)
5-استفاده از روعن بادام تلخ یا ارده یا زیتون بصورت مالیدن بر روی پوست هر شب هنگام خواب وشستشوی آن صبح روز بعد با گلاب مخصوص پوستهای خشک یا عروس های که در آب وهوای خشک زندگی میکنند.
6-استفاده از بخور و بعد از آن ماسک اسکراپ که بصورت دورانی بر روی پوست مالیده میشه (پوست مرطوب) برای عروس خانمهای دارای جوش سرسیاه یا برای پاکسازی پوست کلیه ی عروسها قبل از شروع گریم عروس
دوستای گلم اگر شما هم طرز تهییه ماسک امتحان شدهای رو میدونید در زیر بنویسید تا بقیه هم استفاده کنند .ممنون از همگی
'گلاب بهترین پاک کننده پوسته حتی میتونید بجای استفاده از شیر پاک کن از گلاب برای پاک کردن آرایشهاتون یا تمیز کردن پوست عروس قبل از شروع گریم استفاده کنید.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قلم ها و برس های مناسب برای آرایش barAAn 0 238 1395/03/30 04:56 ق.ظ
آخرین ارسال: barAAn
  دوستان برای ارایش عروس از چه کرمی استفاده کنم؟کمک گوگوش 45 14,128 1394/01/16 10:44 ب.ظ
آخرین ارسال: ne da
  بهترین خط چشم برای شما کدام است؟! مريم1367 0 1,541 1393/01/15 12:21 ق.ظ
آخرین ارسال: مريم1367
  ایده ای جالب برای نگهداری وسایل آرایشی پریا 1 2,235 1392/06/31 10:13 ق.ظ
آخرین ارسال: طاهره طاهری
  وکس صورت چیست پریا 3 1,265 1392/06/18 01:18 ق.ظ
آخرین ارسال: میرزانژاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.