زمان کنونی: 1395/09/17، 04:05 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/05/16 11:08 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

RE: چه برندي از رنگ مو رنگهاي زيبايي داره

(1393/05/16 10:20 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
(1393/05/16 03:08 ب.ظ)najva نوشته شده توسط:  به نظرتون مارک پادینا خوبه؟
عزیزم مارک پادینا به اندازه قیمتش خوبه. به نظر من رنگ مو هم مثل شامپو روی موی هر کسی یه جور جواب میده. از لحاظ رنگی سری ریتونی پادینا خوشرنگ نیست.

در تکمیل گفته مرجان عزیزم
بله درسته زیتونی خوبی ندارد ویکی دیگر از معایب پادینا این است که زود پاک می شود
اما گروه رنگ دارچینی وکنفی وبژخیلی خوبی دارد

ارسال: #12
1393/05/17 09:10 ب.ظ -
lilitare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

رنگ موی استار اصلا خوب نیست نخرید

ارسال: #13
1393/05/28 05:09 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/28 05:12 ب.ظ، توسط سپید. دلیل ویرایش : )
سپید آفلاین
عضو انجمن *

**

با نظر مرجان جون موافقم. در بعضی مواقع (نمیدونم دیدید یا نه) بهترین رنگ خارجی میگیری میزاری رو سرت بعد از اینکه میری حمام کاملا رنگ پس میده

دوستان اگر کسی هست که برای رنگ و مش دنبال سالن میگرده برای کار و یا حتی دوست داره خودش تو یه سالن خوب صندلی اجاره کنه میتونه با من تماس بگیره تا کمکش کنم در این زمینه.
88946881

رنگ آرتین گروه شامپاینای قشنگی داره
رنگ پرسونال گروه های ماسه ای و بلونش خیلی خاصه

ارسال: #14
1393/05/28 07:44 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

(1393/05/28 05:09 ب.ظ)سپید نوشته شده توسط:  با نظر مرجان جون موافقم. در بعضی مواقع (نمیدونم دیدید یا نه) بهترین رنگ خارجی میگیری میزاری رو سرت بعد از اینکه میری حمام کاملا رنگ پس میده
[
اونم بستگي به اين داره كه عمليات رنگ آميزيتو درست انجام داده باشي يا نه.مثلا مدت زمان مكث رنگ.اكسيدان مناسب. كانديشنر مناسب..حتي كثيفيه بيش از حد موها موقع رنگ آميزي مهمه كه زياد موها چرب وكثيف نباشه ..كه كوتيكول موهارو ببنده ومانع از نفوذ رنگ به موها بشه.اينكه بعداز رنگ مو تا دو روز حمام نرين وبعداز اون از يك كانديشنر مناسب استفاده كنين.تماميه اصول بعد از رنگ رو اگه رعايت كنين به اين زودي رنگ مو از روي سر پاك نميشه.

ارسال: #15
1393/05/30 12:57 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

الناز جان شما درست ميگي. من با گفته شما موافقم. بعضي از ماركها از نظر جنس خوب عمل نميكن. من براي مشتري از مارك بيس استفاده كردم مثل دكلره سرش سوخت اصلاً نتوننست تحمل كنه. پوست سر ش هم سالم بود. خيليا از بيس راضي هستن ولي من تجربه هاي خوبي ازش ندارم.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #16
1393/05/30 01:25 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

(1393/05/30 12:57 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  الناز جان شما درست ميگي. من با گفته شما موافقم. بعضي از ماركها از نظر جنس خوب عمل نميكن. من براي مشتري از مارك بيس استفاده كردم مثل دكلره سرش سوخت اصلاً نتوننست تحمل كنه. پوست سر ش هم سالم بود. خيليا از بيس راضي هستن ولي من تجربه هاي خوبي ازش ندارم.
مرسي عزيزم از اينكه گفتين بلاخره هركس تجربه خودشو بگه تا ديگران هم استفاده كنن.دقيقا همين جوري كه ميگين نميدونم چرا توي ارايشگاهي كه كار ميكرديم رنگ پرسونالو به هركسي ميزديم سرش سوزش داشت اما رنگهاي ديگه رو چيزي نميگفتن.نميدونم چرا.

ارسال: #17
1393/05/30 10:09 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

در تکمیل گفته دوستان
بعضی از رنگهای معتبر با اینکه شناخته شده وتایید شده هستند با اب شورز واهک دار جواب دهی خوبی ندارند
مصرف شامپو هم خیلی در ثابت بودن رنگ مهم است
نکته دیگه اکسیدان مصرفی هست اگر در اکسیدان مدتی باز بمونه با اکسین هوا ترکیب بشه در مصرفهای بعدی سوزش در سر ایجاد میکند
همچنین اکسیدان در محیط گرم هم بماند باعث سوزش کف سر می شود
بعضی از مارکهای رنگ هم برای موهای فر وخشن مناسب نیست مانند ولنسی
این مارک مو های ضخیم وفر را خشک می کند

ارسال: #18
1393/07/19 04:41 ق.ظ -
هسنی بالا90 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

رنگ کنفی 8.13یا7.13 پالمار فوق االعاده است روی پایه 8یا9

ارسال: #19
1393/07/19 12:53 ب.ظ -
atanaz gizim آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

من هم رنگ موی یکسی استفاده میکردم خیلی ازش راضی هستم ولی دوست همسرم پخش لوازم آرایشگاه رنگ موی لورینت رو بهم داد سر هر کی گذاشتم مثل دکلره داد میزد که سرم داره میسوزه کم مونده بود که گریه نکن واقعا رنگ مزخرفیه

ارسال: #20
1393/07/27 10:10 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/27 10:14 ب.ظ، توسط talia. دلیل ویرایش : )
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

دوستان یه چیزی بگم اینحا شابد بدرد بخوره حنما قبل ار انتحاب رنگ کانالوگشو تگاه کنبم بعضی رنگهاواقعا تنش با بقیه مارکها فرق داره من روحساب شماره های رنگ که مثلا ۸ رنگ روشنه بدون نگاه کردن به کانالوگ ۸ a گداشتم رو موی مادرشوهرم و موش تیره شد بعدکه کاتالوگو دیدم متوجه شدم که رنگ داخل کاتالوگ تیره بوده من از رنگهای oliveاستقاده میکنم غالبا .درضمن فکرکنم النازجون پرسیده بودن درمورد رنگ زیتونی که کدوم مارک زیتونی خوبی داره باید بگم مارک oliveواقعا زیتونیش سبزه یعنی سبز نیره است و با هر رنگی فاطی کنی تن سبزش غالب میشه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.