زمان کنونی: 1395/09/17، 02:05 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1393/10/16 06:14 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

RE: چه برندي از رنگ مو رنگهاي زيبايي داره

بچه ها كسي رنگ موي دوبينا مصرف كرده؟شنيدم رنگ خوبيه وموهارو هم نرم ميكنه.قيمتش هم مناسبه.اگركسي اطلايي داره لطف كنه بگه.

ارسال: #32
1393/10/17 04:16 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

کلا دوبینا محصولات خیلی خوبی داره مخصوصا لاکهای طراحیش واقعا عالی هستن،کیت فر موی دوبینا معروفه و همونجور که خواهر نازنینم الناز خانوم گفتن رنگ موی خوبی داره واقعا عالیه فقط ضعف توزیع داره و در دسترس نیست،من یه مدت محصولاتش را داشتم تقریبا همه ازش راضی بودن.جز مارکهای خوب ایرانیه که در تمامی محصولاتش از مواد اولیه مرغوب خارجی استفاده میکنه.در ضمن تافت خوبی هم داره.

ارسال: #33
1393/10/17 12:42 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/17 12:44 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

'siasiasi
کلا دوبینا محصولات خیلی خوبی داره مخصوصا لاکهای طراحیش واقعا عالی هستن،کیت فر موی دوبینا معروفه و همونجور که خواهر نازنینم الناز خانوم گفتن رنگ موی خوبی داره واقعا عالیه فقط ضعف توزیع داره و در دسترس نیست،من یه مدت محصولاتش را داشتم تقریبا همه ازش راضی بودن.جز مارکهای خوب ایرانیه که در تمامی محصولاتش از مواد اولیه مرغوب خارجی استفاده میکنه.در ضمن تافت خوبی هم داره.
[/q
واقعا ممنون از راهنمايي كه كردين.الان ديگه از انتخاب خودم مطمئن شدم .
بازهم تشكر كه در مورد وسايل آرايشي اطلاعات خوبي در اختيار ما قرار ميدين.

ارسال: #34
1393/11/04 12:25 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/04 12:28 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

دوستان همينطور كه ميدونيم رنگهاي پركلاغي روي موهاي دكلره پايه 9 و10 رنگ سرمه اي ميده.من الان دنبال يك رنگ سرمه اي هستم كه به صورت آماده باشه حالا يا از نوع پودر دكلره ويا رنگ مو اگر كسي ميدونه اين رنگ توي كدام سري از برندها موجوده لطفا راهنمايي كنه .ممنون

ارسال: #35
1393/12/03 09:29 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

UP...

ارسال: #36
1393/12/16 01:21 ق.ظ -
tinosh آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

دوستان من میخوام موهامو رنگ شرابی تیره کنم قبلنا پرستیژ استفاده میکردم الان میخوام ماهاگونی شرابی کنم تیره چه مارکی خوبه؟

ارسال: #37
1393/12/17 10:10 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/17 10:11 ق.ظ، توسط مریم گرامی. دلیل ویرایش : )
مریم گرامی آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 4

عزيزم مارك اينبريا تو اين دسته رنگى خيلى موفقه و رنگهاش قشنگه

الناز جان رنگ بس سورمه اى داره هم ژله اى هم خميرى و مارك تونيكا رنگ ژله اى داره

ارسال: #38
1393/12/18 02:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/18 02:09 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

(1393/12/17 10:10 ق.ظ)مریم گرامی نوشته شده توسط:  عزيزم مارك اينبريا تو اين دسته رنگى خيلى موفقه و رنگهاش قشنگه

الناز جان رنگ بس سورمه اى داره هم ژله اى هم خميرى و مارك تونيكا رنگ ژله اى داره
مرسي گلم .اتفاقا همونو خريدم.كلا 5 تا رنگ ژله اي از بس خريدم

ارسال: #39
1393/12/18 05:42 ب.ظ -
Kaity آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام دوستان و اساتید یه سوال داشتم
من روی موهام رنگ 110 گارنیره یعنی موهام تا پایه 10 روشنه و تن زرد و طلایی میخوام مبخوام به موهام تن خاکستری بدم که زرد وقرمزی نداشته باشه البته بدون دکلره
امکانش هست ؟اگه آره چجوری
و به نظرتون اگه بنفش و خاکستری 8 رو با روشن کننده با هم بزنم چه رنگی میشه
.

و اینکه برند رنگ موی گیاهی و کم امونیاک که موهارو نرم کنه میخواستم
و اخرین سوال کسی رنگ ریتون . اکوارلی . اینبریا. کالریج استفاده کرده ؟؟؟؟ چجوری هستن

مرسی

ارسال: #40
1394/05/14 12:57 ق.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

من از بچه هايي كه تو انتخاب رنگهاي ايراني عين دوبينا وبيول راهنمايي كردن ممنونم .قبلا همش از رنگهاي گرانقيمت با كيفيت عالي استفاده ميكردم.اما براي آرايشگاه باصرفه نبود وتصميم گرفتم كه از رنگهاي ايرانيه درجه يك هم استفاده كنم كه با راهنماييه شما كيت كاملي از رنگهاي بيول ودوبينا رو خريدم وهمچنين رنگ در جه يك ايراني به نام دوماسي كه تحت ليسانس فرانسه هست از بيول راضي هستم چون رنگهاي خواب وزيبايي داره اما حيف كه فقط براقيت نداره.از دوبينا هم راضي هستم چون رنگش همراه روغن بيرون مياد ومعلومه كه باروغن نارگيل مخلوط شده.اما هنوز استفاده زيادي ازش نكردم تا نتيجه ي كاملي رو ازش براتون بگم.اما رنگ دوماسي هم كه از اونها خيلي بهتر وبراقتره .البته قيمتش اينجا 12000 هست وتقريبا جزئي از رنگهاي خوب به حساب مياد.(اينها تجربه ي من در مورد رنگهاي ايراني بود.)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.