زمان کنونی: 1395/09/20، 04:44 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1393/03/26 11:03 ق.ظ -
fa1365 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

چه شاخه ای از ارایشگری بهتره؟؟

سلام به دوستان عزیزم.
یه سوال داشتم.من میخوام به صورت تخصصی یه شاخه از ارایشگری رو یاد بگیرم. ودر همون رمینه حرفه ای بشم.قراره اگه جور بشه از ایران برم.میخواستم راهنماییم کنید چه شاخه ای بهتره که هم اگه جور شد ورفتم بتونم اونجا کار کنم وهم اگه موندم تو ایران به کارم بیاد.؟؟؟اینم بگم تا حالا هیچ کلاس ارایشگری نرفتم.ناخن؟مژ]؟شنیون؟گریم و... کدوم؟؟
مرسیی

ارسال: #2
1393/03/26 11:37 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: چه شاخه ای از ارایشگری بهتره؟؟

عزيزم شما به چه كاري بيشتر علاقه مندي. در حال حاضر درخواست براي خدمات پوست،اپيلاسيون ،ماساژ ، تاتو در ايران و جاهاي ديگه زياده ولي شما بايد به اين نكته توجه كني جاي كه ميخوايي بري چه رشته اي كاربرديه.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #3
1393/03/26 11:52 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/26 11:53 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

گلم مرجان درست میگه
ببین کلا به هر حرفه و هنری اول باید به دید عشق نگاه کنی بعد کسب و کار وگرنه زود دلزده میشی
یه مثال میزنم برات یکی از دوستای من از اینکه دستش بره لا به لای موی کسی به حقیقت متنفر بود و ببخشید حالت تهوع بهش دست میداد خوب حالا شما نه به این شدت ولی اول علاقه اتو ببین
اگر بازهم نمیدونی یه مدتبرو پیش یه رنگ و مش کار ببین کارش چطوره-یه مدت ناخن کار-یه مدت عروس
ببینی کدوم محیط کارو دوست داری
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #4
1393/03/27 10:22 ق.ظ -
fa1365 آفلاین
کاربر انجمن

**

salam
من خودم به ارایشگری خیلی علاقه دارمولی خوب انقدر وقت ندارم که بخوام همه شاخه های ارایشگری رو برم ببینم کدومش بیشتر دوس دارم.وقتم کمه.حدود 5 ماه.یادگرفتم همه شاخه ها زمان زیادی میخواد .میخوام تخصصی فقط یکی د وشاخه رو برم.

ارسال: #5
1395/07/11 05:01 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/07/11 05:03 ب.ظ، توسط fatima_h66. دلیل ویرایش : )
fatima_h66 آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/03/26 11:52 ق.ظ)سماء نوشته شده توسط:  گلم مرجان درست میگه
ببین کلا به هر حرفه و هنری اول باید به دید عشق نگاه کنی بعد کسب و کار وگرنه زود دلزده میشی
یه مثال میزنم برات یکی از دوستای من از اینکه دستش بره لا به لای موی کسی به حقیقت متنفر بود و ببخشید حالت تهوع بهش دست میداد خوب حالا شما نه به این شدت ولی اول علاقه اتو ببین. آرایشگاه عروس سودش خوبه
اگر بازهم نمیدونی یه مدتبرو پیش یه رنگ و مش کار ببین کارش چطوره-یه مدت ناخن کار-یه مدت گریم عروس
ببینی کدوم محیط کارو دوست داری

be nazare man arayeshe aroos az hame behtare
منظوزم اینه آدم توی کاری بره که هم حس خوب داره هم کار تخصصی هست
هرجای دنیا هم بری خواهان داری

(1393/03/27 10:22 ق.ظ)fa1365 نوشته شده توسط:  salam
من خودم به ارایشگری خیلی علاقه دارمولی خوب انقدر وقت ندارم که بخوام همه شاخه های ارایشگری رو برم ببینم کدومش بیشتر دوس دارم.وقتم کمه.حدود 5 ماه. موندم آرایش و گریم عروس بهتره یا میکاپ آرتیست که الان خیلی مطرحه. یادگرفتم همه شاخه ها زمان زیادی میخواد .میخوام تخصصی فقط یکی د وشاخه رو برم.

میکاپ آرتیست چیه؟ کسی میدونه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart اموزش ارایشگری bahar6906 3 152 1395/06/21 07:39 ب.ظ
آخرین ارسال: bahar6906

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.