زمان کنونی: 1395/09/18، 07:38 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/06/23 01:46 ق.ظ -
babymoon آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: چیزی که زیاده آرایشگاه!!! اما....

سلام دوستان من خیلی علاقه دارم کاشت ناخن و گریمو به صورت تخصصی یاد بگیرم.ممنون مبشم اگه کسی یه آموزشگاه خوب تو شهر قم معرفی کنه

ارسال: #12
1392/06/27 10:16 ق.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

من تازه عضو شدم منم مثل مریم بانو دوس دارم با اساتید سایت بیشتر آشنا بشم و با اعضای سایت دوست بشم امیدوارم به زودی این اتفاق بیفته
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #13
1392/06/27 10:32 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/27 10:40 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/06/27 10:16 ق.ظ)طاهره طاهری نوشته شده توسط:  من تازه عضو شدم منم مثل مریم بانو دوس دارم با اساتید سایت بیشتر آشنا بشم و با اعضای سایت دوست بشم امیدوارم به زودی این اتفاق بیفته
سلام طاهره جونم.خوش آمدی عزیزم
شما میتونید به صندلی داغ هر یک از دوستان از جمله بنده مراجعه بفرمایید چون در آنجا میتونید مختصر اطلاعات شخصی راجع به هر یک از ما بدست بیارید.
اگر دوست داشتی ما هم با شما بیشتر آشنا بشیم لطفا در بخش اعلام تخصص از خودتون بفرمایید .
موفق باشی دوست خوبم

صندلی داغ

اعلام تخصص

ارسال: #14
1392/06/27 04:12 ب.ظ -
sisigirl آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

من هم به نوبه ی خود از تمام اساتید و متخصصان و جوابگویان عزیز کمال تشکر و سپاس رو دارم.

ارسال: #15
1392/06/29 12:32 ق.ظ -
هلیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

می خواستم بدونم کسی میتونه من رو در مورد اینکه یک سالن آرایش به چه تجهیزات و وسایلی باید مجهز باشد وبه چه تعداد و اینکه با پرسنل در مورد دست مزد چگونه میتوان به توافق رسید و اینکه کلا در مورد اداره و گردوندن یک آرایشگاه باید به چه نکاتی دقت کرد؟

ارسال: #16
1392/08/30 09:08 ب.ظ -
farnaz jalali آفلاین
کاربر انجمن

**

(1392/06/29 12:32 ق.ظ)هلیا نوشته شده توسط:  می خواستم بدونم کسی میتونه من رو در مورد اینکه یک سالن آرایش به چه تجهیزات و وسایلی باید مجهز باشد وبه چه تعداد و اینکه با پرسنل در مورد دست مزد چگونه میتوان به توافق رسید و اینکه کلا در مورد اداره و گردوندن یک آرایشگاه باید به چه نکاتی دقت کرد؟
هلیا جون سلام منم همین مشکلو دارم .کاش یکی راهنماییم کنه

ارسال: #17
1392/08/30 11:27 ب.ظ -
باران۵۷ آفلاین
متخصص رنگ و مو حرفه ای

**

سلام عزیزان منم تازه عضو این سایت شدم چند سال پیش آرایشگری رو تو آموزشگاه یاد گرفتم ولی به جرأت میتونم بگم چیزایی که تو این یکی دوروز تو این سایت یاد گرفتم رو تو آموزشگاه یاد ندادن واقعا صمیمانه از اساتید محترم که دلسوزانه اطلاعاتشون رو در اختیار ما قرار میدن تشکر میکنم ازراه دور میبوسمتون

ارسال: #18
1392/11/01 02:52 ق.ظ -
samane74 آفلاین
هنرجوی کوچک

اعتبار: 29

سلام دوستان
من آموزشگاه دوستى توى افسريه ثبت نام کردم بهترين آموزشگاه توى اون منطقست
همه ى رشته هاى تخصصى هم آموزش ميده
اگه خواستىد حتما يسر بهش بزنيد گزينه ى خوبيه ب نظرمن
باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه!Heart
خدا سه گزینه داردHeart
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.

ارسال: #19
1392/11/01 05:56 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/01 06:04 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

هلیا و فرناز عزیزم سلام،سالن باید از نظر بهداشت قابل قبول باشه،کف و حدالامکان دیوارها قابل شستشو باشه،جعبه کمکهای اولیه،الکل وبتادین و چسب وگاز وچراغ الکلی و...،سطل زباله وسفتی باکس،سشوار کلاهی وحداقل 2 تا سشوار دستی،بابلیس،بیگودی، اتو،ویو، دستگاه وکس و بخور،صندلی اصلاح و گریم و کوتاهی وچند صندلی انتظار،آینه بزرگ دیواری دورتادور،تی وزمین شور وبرس و خاک انداز مخصوص دسته دار،سرشوی ،لوازم کوپ و شینیون و گریم و رنگ و مش و در صورت تمایل وسایل کاشت ناخن و لاک زنی و میز ترالی و لوازم مانیکور و پدیکور و اپیلاسیون وتخت اپیلاسیون،زیاده نمیشه همه شو اسم برد کلی گفتم .هرکدومو خواستی بگو جزئی تر بگم

یک شاگرد برای نظافت و سرشوری وسشوار و اینجور کارا بگیر،اصلاحم بده دستش،یه شینیون کار و یه عروس کار و یکی وارد به شیمیایی و رنگ ومش و یه کوپ کار البته اگه دوست داری حرفه ها تخصصی بشن وگرنه یه نفرم میتونه چند تا کارو بکنه،برا ارایشگاه شلوغ خوبه،دستمزدم به شاگرد ماهی 150 بده،حرفه ای هم 30 درصد کاری که برات انجام میده،فعلا همه جا اینطوریه...
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاسیس آرایشگاه و آموزشگاه Neegin 4 216 1395/02/12 11:09 ب.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  فوت و فن آرایشگاه داری ... !!! sara-aliverdi 1 623 1393/02/09 01:54 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.