زمان کنونی: 1395/09/15، 01:53 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/05/26 08:37 ب.ظ -
silence آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

RE: کاتالوگ خوانی

نه عزیزم معمولیه و ضخیم نیست
یعنی با رنگ تنها نمیشه من رنگ 8.9 البورا رو موهای خواهرم که قهوه ای هست زدم همین شد چون مشکیه اینجوری میشه؟کاریش نمیشه کرد؟

ارسال: #22
1392/05/26 11:33 ب.ظ -
طناز آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

سايه عزيزمنظورت ازاكسيدان آبي قرمز سفيدجيه ؟سواازدرصدشون رنك اكسيدان تاثيري رورنك داره نميشه بدون درنظركرفتن رنك اكسيدان فقط به درصدشون توي رنك بسنده كنيم يارنك اونهاهم تاثيري داره ؟عزيزم يه توضيحي درمورداين اكسيدانهابدين
=)

ارسال: #23
1392/05/27 02:19 ق.ظ -
نگارخاتون آفلاین
پاسخگو و راهنما

اعتبار: 39

[تصویر:  h.png] پاسخگو :
با اجازه سایه جون
طناز جون شما می تونی از همون اکسیدان استفاده کنی و کمی واریاسیون هم بهش اضافه کنی
مثلا اکسیدان ضد زردی رو می تونی با اکسیدان و مقدار خیلی کم مثلا یک بند انگشت واریاسیون بنفش بزنی
یا مثلا واریلسیون آبی رو با اکسیدان برای از بین بردن نارنجی پایت استفاده کنی،
امیدوارم اساتید اگر نظر دیگه ای دارن بزارن وگرنه که اعتبار و تشکر فراموش نشهDazzled-iconDrunk
عااااشق اینجام
خدایا شکرت Drunk
[تصویر:  138212268230.gif]

ارسال: #24
1392/05/27 02:27 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/27 02:27 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/05/26 11:33 ب.ظ)طناز نوشته شده توسط:  سايه عزيزمنظورت ازاكسيدان آبي قرمز سفيدجيه ؟سواازدرصدشون رنك اكسيدان تاثيري رورنك داره نميشه بدون درنظركرفتن رنك اكسيدان فقط به درصدشون توي رنك بسنده كنيم يارنك اونهاهم تاثيري داره ؟عزيزم يه توضيحي درمورداين اكسيدانهابدين
سلام طناز جونم بله تاثیر داره.
گلم رنگ های شرابی و قرمز بهتره با اکسیدان قرمز ترکیب بشن.
رنگ های سرد مثل خاکستری و دکلره ترجیحا اکسیدان آبی
و رنگ هایی که نمیخوایم رفله قرمزی داشته باشه از اکسیدان سبز استفاده میکنیم.
اکسیدان سفید برای ترکیب با پودر بکار میره.

این ها نکات بسیار کوچکی هستند که آرایشگران بزرگ از آن چشم پوشی نمیکنند.
شاد و سلامت باشی عزیزم

(1392/05/26 11:33 ب.ظ)طناز نوشته شده توسط:  سايه عزيزمنظورت ازاكسيدان آبي قرمز سفيدجيه ؟سواازدرصدشون رنك اكسيدان تاثيري رورنك داره نميشه بدون درنظركرفتن رنك اكسيدان فقط به درصدشون توي رنك بسنده كنيم يارنك اونهاهم تاثيري داره ؟عزيزم يه توضيحي درمورداين اكسيدانهابدين
سلام طناز جونم بله تاثیر داره.
گلم رنگ های شرابی و قرمز بهتره با اکسیدان قرمز ترکیب بشن.
رنگ های سرد مثل خاکستری و دکلره ترجیحا اکسیدان آبی
و رنگ هایی که نمیخوایم رفله قرمزی داشته باشه از اکسیدان سبز استفاده میکنیم.
اکسیدان سفید برای ترکیب با پودر بکار میره.

این ها نکات بسیار کوچکی هستند که آرایشگران بزرگ از آن چشم پوشی نمیکنند.
شاد و سلامت باشی عزیزم

ارسال: #25
1392/05/27 07:33 ب.ظ -
hadis.7072 آفلاین
asalak

**

اعتبار: 1

سلام سایه جون عزیز من همون hadis_dinaهستم که الان با نام کاربری جدید اومدم نظرتون رو در مورد مطالبی که تو ص 1 نوشتم نگفتین ؟سوال دومم اینکه تصاویری که silenceجون تو صفحه قبل گذاشتن ایا رو پایه دکلره است؟اکه اره لطفا پایهش رو بنویسید و بعد اینکه ترکیب رنگ اولی که نوشتین ی کم درهمه و معلوم نیس زیاد چطوریه یه 2 بین دو + گذاشتین اون برا چیه؟با تشکر ممنون میشم اگ ج سوالامو بدین

ارسال: #26
1392/05/27 08:29 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/05/27 07:33 ب.ظ)hadis.7072 نوشته شده توسط:  سلام سایه جون عزیز من همون hadis_dinaهستم که الان با نام کاربری جدید اومدم نظرتون رو در مورد مطالبی که تو ص 1 نوشتم نگفتین ؟سوال دومم اینکه تصاویری که silenceجون تو صفحه قبل گذاشتن ایا رو پایه دکلره است؟اکه اره لطفا پایهش رو بنویسید و بعد اینکه ترکیب رنگ اولی که نوشتین ی کم درهمه و معلوم نیس زیاد چطوریه یه 2 بین دو + گذاشتین اون برا چیه؟با تشکر ممنون میشم اگ ج سوالامو بدین
سلام حدیث جونم خوبی گلم؟؟کم پیدایی!
متاسفانه نتونستم مطلبی که گفتی را پیدا کنم توی صفحه یک چیزی ندیدم؟؟
این چند وقت که شما نبودی سایت را خونه تکانی کردیم شاید به خاطر تکراری بودن توسط پلیس های محترم سایت حذف شدن.
بله رو پایه دکلره است تقریبا پنج و شش
دقیقا کدوم فرمول منظورته؟؟

ارسال: #27
1392/05/27 08:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/27 08:58 ب.ظ، توسط hadis.7072. دلیل ویرایش : )
hadis.7072 آفلاین
asalak

**

اعتبار: 1

همون ک نوشتین 1.2 (7.2)+1.2(4.2)+....عکس اولی منظورمه

سایه جون عزیزم من خودم دیدیمش تو همین قسمت کاتالوگ خوانی مطالب نوشتم مگه میشه شما نبینین؟

ارسال: #28
1392/05/27 09:44 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

بله عزیزم الان دیدم.شما فرمودی ص 1 ولی بنده چون با گوشیم آن میشم برام تو صفحه ی دو بود. ممنون خیلی عالی بود.بنده هم قبلا سپاس داده بودم گلم.
در مورد فرمول اکسیدان آبی شماره 2نوشتم که عدد 2 آمده وسط فرمول

ارسال: #29
1392/05/27 10:41 ب.ظ -
طناز آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

سايه جون هرماركي ازاكسيدان اين رنكهاروداره؟ياماركهاي بخصوصي فقط اكسيدانهاي رنكي دارن؟نظرتون درموردروش نكارخاتون جيه؟
=)

ارسال: #30
1392/05/28 12:56 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/28 12:59 ق.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

(1392/05/27 10:57 ب.ظ)hadis.7072 نوشته شده توسط:  سایه جون من خ خ ناراحتم اخه نام کاربری قبلیم ی امتیازایی گرفته بودم اما با این نام کاربری حتی بعضی جاها اجاز ه ی رفتن ندارم نمیشه هیش کاریش کرد؟؟؟TT-TT
دوستان دلداری بدید ممنون میشم=)

راستی من نمیدونم داستان این سپاس و نقل قول و اعتبار و مابقی قضایا چیه؟کسی هست برام توضیح بده؟

[تصویر:  m.png] مربی انجمن :
پایین هر ارسال کاربری از انجمن این آیکن ها هست ، شما اگر از ارسال کسی خوشتون اومد و مورد استفادتون قرار گرفت و هیچ سوالی نداشتین ؛ برای اینکه از اون کاربر تشکر کرده باشین دکمه[تصویر:  postbit_thx.png] رو میزنید ، و اسم شما پایین ارسال اون شخص ثبت میشه

اگر خیلی خیلی مفید بود براتون و ارزش زیادی داشت برای اون کاربر اعتبار میدید [تصویر:  postbit_reputation.gif] ، در واقع امتیاز اون شخص رو بالاتر میبرید تو انجمن .

نقل قول هم برای موقعی هست که شما میخواهید ارسالی انجام دهید که توی اون ارسال ارسال شخص دیگری باشد ، باید دکمه [تصویر:  postbit_quote.png] اون ارسال کاربر رو بزنید که ادیتور باز میشه و پایین اون ارسال شما متنتون رو مینویسید و ارسال میکنید ، الان تو این ارسالی که من داشتم ارسال شما را نقل قول کردم .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.