زمان کنونی: 1395/09/14، 05:22 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/01/30 05:45 ب.ظ -
زرافشان آفلاین
مربی میکاپ و گریم بازنشسته

**

اعتبار: 14

RE: کاربرد کاموفلاژ

فیروزه dateline='[url=http://www.arayeshgaran.com/tel:1365501920' نوشته شده توسط:  1365501920[/url]']
زهره خانم شریفی
لطفا آموزش درست کردن عروس را بعنوان بحث هفته بزارین تا هر کسی بگه عروسها رو از ابتدای کار تا آخرین لحظه چطوری درست می کنه؟ خودتون میدونین که هر کاربری از یه شهریه پس هیچ کس رو دست دیگری بلند نمیشه. پس اگه میشه اول خوتون به عنوان استاد ما از اولین کار یعنی اپیلاسیون و ... گرفته تا برسیم به پاکسازی و ... و میکاپ و ..

سلام دوست عزيز، در مورد موضوعي كه براي بحث انتخاب كردين، من به نوبه خودم توضيح بدم كه عزيزم كار عروس يه كار روتين و كلاسه شده نيست كه بشه طبق يه فورمولاسيون خاص براي تمام افراد اجرا كرد يك كار كاملا unique هست چون شرايط افراد مختلف با هم فرق ميكنه ، مثلا براي نمونه زير ساز آرايش بسته به نوع آرايش و پوست و سن افراد به چندين روش مختلف انجام ميشه، و از همه اينها مهمتر به نظر من بهتره متكي به يك سبك و روش خاص نبود چون هنر هيچ محدوديتي نداره ، و هر هنرمندي دست خط مخصوص به خودش رو داره ، موفق باشي عزيزم=)

ارسال: #12
1392/01/31 12:31 ب.ظ -
neda s آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام خیلی ممنون از مطالب مفیدتون میشه لطفا بگید برای چشم هایی که چروک دارن و سیاهی زیر چشم هم ذارند از چی استفاده کنیم؟ که هم سیاهی رفع بشه و هم داخل چروک ها جمع نشه چون کاموفلاژ سنگینه :) ممنون

ارسال: #13
1392/01/31 02:37 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1392/01/31 12:31 ب.ظ)neda s نوشته شده توسط:  سلام خیلی ممنون از مطالب مفیدتون میشه لطفا بگید برای چشم هایی که چروک دارن و سیاهی زیر چشم هم ذارند از چی استفاده کنیم؟ که هم سیاهی رفع بشه و هم داخل چروک ها جمع نشه چون کاموفلاژ سنگینه :) ممنون
سلام عزیزم ، البته برای چشمهایی که چروک دارن بهتره شما قبل از شروع کارت لیفت کنی و بعد میکاپ، برای پوشش سیاهی دور چشم هم میتونی از کانسیلر یا یه فون سبک استفاده کنی، کانسیلر از کاموفلاژ سبکتره و مخصوص دور چشمه.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #14
1392/01/31 09:38 ب.ظ -
neda s آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

خیلی ممنون :*

ارسال: #15
1392/02/01 02:28 ب.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

(1392/01/30 05:45 ب.ظ)زرافشان نوشته شده توسط:  
فیروزه dateline='[url=http://www.arayeshgaran.com/tel:1365501920' نوشته شده توسط:  1365501920[/url]']
زهره خانم شریفی
لطفا آموزش درست کردن عروس را بعنوان بحث هفته بزارین تا هر کسی بگه عروسها رو از ابتدای کار تا آخرین لحظه چطوری درست می کنه؟ خودتون میدونین که هر کاربری از یه شهریه پس هیچ کس رو دست دیگری بلند نمیشه. پس اگه میشه اول خوتون به عنوان استاد ما از اولین کار یعنی اپیلاسیون و ... گرفته تا برسیم به پاکسازی و ... و میکاپ و ..

سلام دوست عزيز، در مورد موضوعي كه براي بحث انتخاب كردين، من به نوبه خودم توضيح بدم كه عزيزم كار عروس يه كار روتين و كلاسه شده نيست كه بشه طبق يه فورمولاسيون خاص براي تمام افراد اجرا كرد يك كار كاملا unique هست چون شرايط افراد مختلف با هم فرق ميكنه ، مثلا براي نمونه زير ساز آرايش بسته به نوع آرايش و پوست و سن افراد به چندين روش مختلف انجام ميشه، و از همه اينها مهمتر به نظر من بهتره متكي به يك سبك و روش خاص نبود چون هنر هيچ محدوديتي نداره ، و هر هنرمندي دست خط مخصوص به خودش رو داره ، موفق باشي عزيزم=)
سلام خانومی اول از اینکه جوابمو دادین ممنون. خانمی شما درست می فرمائین ولی من و افرادی مثل من میخوایم اساتیدی مثل شما برامون از تجربه هاتون بگین. به طور مثال (یه خانم سبزه بهتره از زیر ساز .... رنگ استفاده کنه بعد روی اون ... رنگ بزنه و الی آخر.اگه بجای گروه .... از گروه .... استفاده کنه پوستش بعد از مدتی تیره میشه . یادتون باشه از پودر فیکسی با ..... مشخصات استفاده کنین)

ارسال: #16
1392/02/01 03:44 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

فیروزه جان مبحث گریم و میکاپ واقعا مفصل و تخصصیه ولی چشم ما سعی میکنیم آموزشهای کلی در این مورد هم داشته باشیم.=)

ارسال: #17
1392/02/06 10:14 ق.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

(1392/02/01 03:44 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  فیروزه جان مبحث گریم و میکاپ واقعا مفصل و تخصصیه ولی چشم ما سعی میکنیم آموزشهای کلی در این مورد هم داشته باشیم.=)
خانم شریفی عزیز متاسفانه من مدرک متعادل سازی یا همون گریم را گرفتم ولی آموزششون کامل نبود و متاسفانه برامون یه عروس کامل درست نکردن که ما ببینیم فقط تیکه تیکه متعادل سازی صورت را بهمون یاد دادن و به بهانه اینکه میکاپ بحثش جداست با 310هزار تومان فقط گریم انواع صورتها را یاد دادن .برای همین اعتماد به نفسم برای عروس درست کردن پایینه .

ارسال: #18
1392/02/06 03:11 ب.ظ -
زهرا روز بهانی آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 3

فیروزه جونم غصه نخور این موضوع برای خیلی از کارآموزان اتفاق میفته ، شاید بهتر باشه برای یادگیری بیشتر در مورد آموزشگاه مورد نظر تحقیق و بررسی کنیم که این اتفاق نیفته.
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد............

ارسال: #19
1392/02/07 11:08 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

(1392/02/06 10:14 ق.ظ)فیروزه نوشته شده توسط:  
(1392/02/01 03:44 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  فیروزه جان مبحث گریم و میکاپ واقعا مفصل و تخصصیه ولی چشم ما سعی میکنیم آموزشهای کلی در این مورد هم داشته باشیم.=)
خانم شریفی عزیز متاسفانه من مدرک متعادل سازی یا همون گریم را گرفتم ولی آموزششون کامل نبود و متاسفانه برامون یه عروس کامل درست نکردن که ما ببینیم فقط تیکه تیکه متعادل سازی صورت را بهمون یاد دادن و به بهانه اینکه میکاپ بحثش جداست با 310هزار تومان فقط گریم انواع صورتها را یاد دادن .برای همین اعتماد به نفسم برای عروس درست کردن پایینه .

عزیزم متاسفانه به دلیل نبودن یک فاکتور قطعی در بحث آموزش هر مدرس و آموزشگاهی با هر قدر اطلاعات به خودش اجازه میده که مدعی آموزش باشه و این کارآموزان این رشته رو سردرگم میکنه، اگر رشته مراقبت زیبایی هم در ایران به صورت آکادمیک تدریس بشه این مشکلات حل خواهد شد، گریم به عنوان یک رشته فوق تخصصی واقعا جای بحث داره و نمیشه در چند جلسه کوتاه آموزش داده بشه ، بحث رنگها به لحاظ گرمی و سردی و ترکیب اونها که کاربرد زیادی در سایه زدن و حتی متعادلسازی و و شخصیت سازی داره که متاسفانه هیچ مدرسی اون رو تدریس نمیکنه . و البته خیلی مباحث دیگه که اینجا جای گفتنش نیست.

ارسال: #20
1392/02/13 05:04 ق.ظ -
mahsa_shz آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 1

دوستان من با کاموفلاژهای مارک میکاپ فکتوری که شرکتش با مالوویز یکی هست کار کردم و با اینکه کاور خیلی خوبی داره و دوره اون رو هم گذروندم ولی از نتیجه نهایی کار راضی نیستم. میخواستم یه مارک خوب برای فون گریم بهم معرفی کنید یا اگه تجربه خاصی در کار با کاموفلاژ دارید منو راهنمایی کنید. خواهشنا اگه با مارک خاصی کار کردین و راضی نبودین اینجا مطرح کنید تا دیگران هم مطلع بشن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاربرد رنگ در میکاپ elibanoo 5 1,422 1394/03/31 12:18 ب.ظ
آخرین ارسال: sahar.
  کاربرد قلم موها **مهتا** 8 4,711 1393/03/21 03:25 ب.ظ
آخرین ارسال: پروین2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.