زمان کنونی: 1395/09/17، 07:54 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/06/06 12:48 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: کاشت به روش ژل

قبلا هم توضیح داده شده
اولا این سوال رو باید از مرجع تقلیدتون بپرسین چون سوال شرعی به حساب میاد عزیزمDrunk نه سوال آرایشی...
ولی درکل بله میشه وضوگرفت فقط باید وضو رو به شکل وضوی جبیره بگیرین
نیت میکنین وضوی جیبیره...بعد به قسمت شستن دستها که میرسین اول آب میریزین بعد روی هرناخن رو به خوبی مسح کنید

ارسال: #22
1392/11/01 10:03 ب.ظ -
تتت ترانه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام.خسته نباشید.من امروز یه بار سوالم رو پرسیدم ولی هر چی میگردم جوابم رو پیدا نمی کنم...البته تازه عضو شدم شای ا ن واردیه ;)
می خوام بدونم واسه کاشت ژل از همون ژلی استفاده میکنیم که برا کاشت پودر و ژل استفاده می کنیم یا فرق داره ژلش؟
ممنون میشم زود جوابم بگیرم :*

ارسال: #23
1392/11/03 02:37 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/11/01 10:03 ب.ظ)تتت ترانه نوشته شده توسط:  سلام.خسته نباشید.من امروز یه بار سوالم رو پرسیدم ولی هر چی میگردم جوابم رو پیدا نمی کنم...البته تازه عضو شدم شای ا ن واردیه ;)
می خوام بدونم واسه کاشت ژل از همون ژلی استفاده میکنیم که برا کاشت پودر و ژل استفاده می کنیم یا فرق داره ژلش؟
ممنون میشم زود جوابم بگیرم :*

سلام عزیزم به سایت خوش اومدی
نه فرق میکنن
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #24
1392/11/07 01:34 ق.ظ -
تتت ترانه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام
من از محصولات کنیتکس استفاده میکنم...چند تا سوال داشتم ازتون
1 - برای کاشت ژل ناخن باید خش زده بشه؟
2- شما تو توضیحاتتون گفته بودید با 4 ت ژل کار میکنین ولی موقع خرید به من 3 تا ژل دادن یکی برای بیس یکی همون ژلی که اصلی هستش یکی هم ژل براق کننده که همون ژلی هستش که روی کاشت پودر استفاده میکنیم...درسته؟؟؟

ارسال: #25
1392/11/07 06:14 ب.ظ -
تتت ترانه آفلاین
عضو انجمن *

**

3- جایی خوندم که برای کاشت ژل پرایمر و ضد قارچ هم میزنن...درسته؟

ارسال: #26
1392/11/18 07:21 ق.ظ -
atena_3006 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
من تازه با این فروم آشنا شدم،بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار گذاشتید ممنونم.من قصد دارم کاشت ژله ای رو شروع کنم و مشغول به کار بشم و از اونجایی که امکان گذروندن دوره ی حضوری ندارم (ساکن اتریش هستم و اینجا جایی رو نمیشناسم)دارم از طریق فیلم های آموزشی یاد میگیرم؛البته چند سال پیش توی ایران دوره ی کاشت پودری رو دیده بودم اما چون کار نکردم یادم رفته.ازتون خواهش میکنم کمکم کنید تا زودتر راه بیفتم و بتونم اینجا مشغول بکار بشم.
چند تاسوال دارم،البته فعلا :-)
یکی اینکه درسته که کاشت ژله ایی ساده تر از پودریه؟ دوم اینکه من میخوام اینجا وسایل بخرم؛میخواستم بدونم دستگاه uv که میگیرم باید led داشته باشه؟چون اختلاف قیمت با و بدون led خیلی زیاده...
بعدم اینکه میشه یه حدود از قیمت وسایل کاشت ژله ایی یک برند خوب تو ایران بهم بدید؟اینکه یه پک کامل حدودا چقدر میشه...که اگه اونجا به صرفه تره بگم دوستم قبل از اومدنش برام بیاره...
یک دنیا ممنون

ارسال: #27
1392/11/20 01:34 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/20 01:38 ب.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/11/07 01:34 ق.ظ)تتت ترانه نوشته شده توسط:  سلام
2- شما تو توضیحاتتون گفته بودید با 4 ت ژل کار میکنین ولی موقع خرید به من 3 تا ژل دادن یکی برای بیس یکی همون ژلی که اصلی هستش یکی هم ژل براق کننده که همون ژلی هستش که روی کاشت پودر استفاده میکنیم...درسته؟؟؟

عزیزم سلام
خش انداختن میخواد ولی نه به اوناندازه که برای پودری خش انداخته میشه
2 هر مارک محصولاتش متفاوته این سه ژل که شما گرفتی درسته و از همین طریق هم میتونی کارت رو ادامه بدی

(1392/11/07 06:14 ب.ظ)تتت ترانه نوشته شده توسط:  3- جایی خوندم که برای کاشت ژل پرایمر و ضد قارچ هم میزنن...درسته؟

بله عزیزم میزنن ولی بعضی از ژل ها خودشون پرایمر رو داخلش درن و احتیاجی نیست جداگانه بزنی حالا باید ببینی ژل شما پرایمر رو داخلش داره یا نه
ولی اینو بدون که پرایمر کاشت ژل مخصوص به خودشه و با کاشت پودری تفاوت داره

ارسال: #28
1392/11/20 01:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/20 01:46 ب.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/11/18 07:21 ق.ظ)atena_3006 نوشته شده توسط:  سلام
من تازه با این فروم آشنا شدم،بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار گذاشتید ممنونم.من قصد دارم کاشت ژله ای رو شروع کنم و مشغول به کار بشم و از اونجایی که امکان گذروندن دوره ی حضوری ندارم (ساکن اتریش هستم و اینجا جایی رو نمیشناسم)دارم از طریق فیلم های آموزشی یاد میگیرم؛البته چند سال پیش توی ایران دوره ی کاشت پودری رو دیده بودم اما چون کار نکردم یادم رفته.ازتون خواهش میکنم کمکم کنید تا زودتر راه بیفتم و بتونم اینجا مشغول بکار بشم.
یکی اینکه درسته که کاشت ژله ایی ساده تر از پودریه؟ دوم اینکه من میخوام اینجا وسایل بخرم؛میخواستم بدونم دستگاه uv که میگیرم باید led داشته باشه؟چون اختلاف قیمت با و بدون led خیلی زیاده...
بعدم اینکه میشه یه حدود از قیمت وسایل کاشت ژله ایی یک برند خوب تو ایران بهم بدید؟اینکه یه پک کامل حدودا چقدر میشه...که اگه اونجا به صرفه تره بگم دوستم قبل از اومدنش برام بیاره...
یک دنیا ممنون

سلام عشقم
خوشحالم که توی این سات قسمت مورد نظرتو پیدا کردی...
اول باید بهت بگم آموزش های سایت رو دنبال کنی بهت قول میدم که مشکلاتت برطرف میشه و دوباره کاشت پودری کاملا یادت میاد
بعدم اگر منو قابل بدونی و سوالاتو بپرسی مطمئنا راحت تر پیشرفت میکنی...
بله عزیزم کاشت ژل ساده تر هستش و زودتر تموم میشه اما توی ایران زیاد استفاده نمیشه چون شراریط آبو هوایی زیاد برای این کاشت مناسب نیست این کاشت هوای شرجی نیاز داره تا موندگاریش زیاد تر باشه وگرنه باید دقت خیلی زیادی داشته باشی تا کاشتت شکننده نشه
برای کاشت ژل احتیاجی به دستگاه ال ای دی نیست دستگاه یو وی نیاز داری
ولی دستگاه ال ای دی خیلی خوبه مخصوص خشک کردن لاک ها جلیش هستش که کاربرد های زیادی داره و میتونی خیلی ابتکارات باهاش به خرج بدی و خیلی خوبه به نظرم جفتش رو بگیری بهتره حالا بازم تصمیم با خودته
من از محصولات کلاریسا استفاده میکنم و خیلی راضی ام
همه ی وسایلم 6 ماه پیش حدود 2 میلیون شد
میتونی قیمت های دقیق رو از آرایشگاهی دات کام پیدا کنی
ولی من فکر میکنم که ایران محصولات گرونتره و برات بیشتر میصرفه که همونجا خرید کنی

ارسال: #29
1392/11/21 05:21 ق.ظ -
atena_3006 آفلاین
کاربر انجمن

**

(1392/11/20 01:45 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  
(1392/11/18 07:21 ق.ظ)atena_3006 نوشته شده توسط:  سلام
یک دنیا ممنون
مرسی دوست گلم بابت توضیح کامل و عالی؛پس با این حساب فکر کنم اینجا خیلییی به صرفه تر باشه،ممنون که سوالامو جواب دادی،با اجازت اگر سوالی بود دوباره مزاحمت میشمHeart

سلام عشقم
خوشحالم که توی این سات قسمت مورد نظرتو پیدا کردی...
اول باید بهت بگم آموزش های سایت رو دنبال کنی بهت قول میدم که مشکلاتت برطرف میشه و دوباره کاشت پودری کاملا یادت میاد
بعدم اگر منو قابل بدونی و سوالاتو بپرسی مطمئنا راحت تر پیشرفت میکنی...
بله عزیزم کاشت ژل ساده تر هستش و زودتر تموم میشه اما توی ایران زیاد استفاده نمیشه چون شراریط آبو هوایی زیاد برای این کاشت مناسب نیست این کاشت هوای شرجی نیاز داره تا موندگاریش زیاد تر باشه وگرنه باید دقت خیلی زیادی داشته باشی تا کاشتت شکننده نشه
برای کاشت ژل احتیاجی به دستگاه ال ای دی نیست دستگاه یو وی نیاز داری
ولی دستگاه ال ای دی خیلی خوبه مخصوص خشک کردن لاک ها جلیش هستش که کاربرد های زیادی داره و میتونی خیلی ابتکارات باهاش به خرج بدی و خیلی خوبه به نظرم جفتش رو بگیری بهتره حالا بازم تصمیم با خودته
من از محصولات کلاریسا استفاده میکنم و خیلی راضی ام
همه ی وسایلم 6 ماه پیش حدود 2 میلیون شد
میتونی قیمت های دقیق رو از آرایشگاهی دات کام پیدا کنی
ولی من فکر میکنم که ایران محصولات گرونتره و برات بیشتر میصرفه که همونجا خرید کنی

ارسال: #30
1392/12/24 02:15 ق.ظ -
jacklin آفلاین
کاربر انجمن

**

(1392/11/20 01:34 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  
(1392/11/07 01:34 ق.ظ)تتت ترانه نوشته شده توسط:  سلام

عزیزم سلام
خش انداختن میخواد ولی نه به اوناندازه که برای پودری خش انداخته میشه
2 هر مارک محصولاتش متفاوته این سه ژل که شما گرفتی درسته و از همین طریق هم میتونی کارت رو ادامه بدی

(1392/11/07 06:14 ب.ظ)تتت ترانه نوشته شده توسط:  3- جایی خوندم که برای کاشت ژل پرایمر و ضد قارچ هم میزنن...درسته؟

بله عزیزم میزنن ولی بعضی از ژل ها خودشون پرایمر رو داخلش درن و احتیاجی نیست جداگانه بزنی حالا باید ببینی ژل شما پرایمر رو داخلش داره یا نه
ولی اینو بدون که پرایمر کاشت ژل مخصوص به خودشه و با کاشت پودری تفاوت داره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش کاشت...به روایت تصویر خانومی 136 21,702 1395/06/27 01:38 ق.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
  آموزش کاشت با فورمر...به روایت تصویر خانومی 20 14,269 1394/10/07 03:06 ق.ظ
  آموزش کاشت ناخن میکس و طراحی بینظیر سری D مدیر سایت 9 2,908 1394/08/30 04:31 ب.ظ
  کاشت ژل با تیپ سری D مدیر سایت 9 2,224 1394/06/20 04:14 ب.ظ
آخرین ارسال: Mahy
  نکات مهم در کاشت ناخن ، آموزش توسط کمپانی اترکشن مدیر سایت 12 7,733 1394/02/02 09:14 ب.ظ
آخرین ارسال: sahar.
Exclamation کاشت ناخن راحت و زیبا parpak 0 576 1394/01/10 04:45 ب.ظ
آخرین ارسال: parpak
  آموزش کاشت ناخن سری D مدیر سایت 5 1,720 1393/06/26 04:40 ب.ظ
آخرین ارسال: خانومی
  کشیده نشان دادن ناخن از طریق کاشت پودری سری D مدیر سایت 6 3,775 1393/05/28 08:41 ب.ظ
آخرین ارسال: kimia_
  آموزش کامل کاشت ناخن توسط میلار قسمت 1 از 3 مدیر سایت 26 15,688 1393/05/03 07:20 ب.ظ
آخرین ارسال: kia na
  کاشت ناخن توسط کمپانی کلاریسا مدیر سایت 6 1,923 1393/03/29 06:31 ب.ظ
آخرین ارسال: صحراء

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.