زمان کنونی: 1395/09/20، 08:12 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/08/08 05:49 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/08 11:33 ب.ظ، توسط طنازجون. دلیل ویرایش : )
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

کرم ضدلک

سلام من روی پیشونیم چندتاکک ومک ریزدارم.تعدادشون کمه برای همین نمیخام لیزرکنم ولی اذیتم میکنه.میخواستم بدونم کسی کرم ضدلک خوب سراغ داره که استفاده کرده باشه ونتیجه گرفته باشه؟قیمتش هم بگیدمرسی!
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #2
1392/08/08 08:51 ب.ظ -
aghaghi آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 18

RE: ایندفعه درخواست طناز ازاساتیدوهنرجویان

(1392/08/08 05:49 ب.ظ)tannazjoon نوشته شده توسط:  سلام من روی پیشونیم چندتاکک ومک ریزدارم.تعدادشون کمه برای همین نمیخام لیزرکنم ولی اذیتم میکنه.میخواستم بدونم کسی کرم ضدلک خوب سراغ داره که استفاده کرده باشه ونتیجه گرفته باشه؟قیمتش هم بگیدمرسی!
هیچ وقت سرخود چیزی استفاده نکن یا حداقل واسه پوست استفاده نکن
چون متاسفانه پوست اگه خراب بشه دیگه سخت میشه درستش کرد
خدایا از تو معجزه می خواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی ، معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند
نا امید نیستم فقط دلتنگــــــــــــم!!!

ارسال: #3
1392/08/08 09:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/08 09:10 ب.ظ، توسط مهدیه18. دلیل ویرایش : )
مهدیه18 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

طناز جونم کرم ماستیک رو بهت پیشنهاد میکنم واقعا عالیه اگه مداوم مصرف شه قیمتشم زیاد نیست (ایرانیش!)من پارسال گرفتم 3500تومن البته قوطیش خیلی کوچیکه
خیلی هم ازش نتیجه گرفتم ولی متاسفانه مدام استفاده نمیکردم و قوطیش که تموم شد دیگه نرفتم بخرم!
ماستیک رو ما به اینجا بهش میگیم برگ درخت بنه
اگه تونستی برگ درختو گیر بیاری خیلی بهتر از کرمشه
با برگا خمیر درست کن و بزار روی کک و مک ها
خاصیت ضد لک عجیبی داره

اینم یه عکس ازش[تصویر:  Mastic-Tree-Boswellia-Carterii-Ru-Xiang-...-800px.jpg]

ارسال: #4
1392/08/08 11:27 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

کرم خارجی سراغ ندارید؟آخه کرمهای ایرانی بهم نمیسازه.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #5
1393/03/27 03:55 ق.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

RE: کرم ضدلک

به شمادوست عزیزکرم ضدلک سینره روپیشنهادمیکنم واقعاعالیه استفاده کرده ام .

ارسال: #6
1393/07/16 04:55 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

یکی از ضدلک های خوب دپیدرم اوریاژ هست.شما باید یه کرم ضد لک فاقد هیدروکینون و یک کرم حاوی هیدروکینون را به صورت یک شب در میان استفاده کنید.روزها هم اگر بیرون میرین حتما از ضدافتاب بایوتاچ استفاده کنید.کرم ضد لک دپیگمانت دوکری خیلی خوبه.از کرمهای هیدروکینون دار هم دپی وایت ACM و کرم fade4 رکسول خیلی خوب جواب میدن.باید حسابی صبر حوصله به خرج بدی.

ارسال: #7
1393/07/21 02:54 ق.ظ -
هسنی بالا90 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

با سلا م حضور دوستان من روی گونه ام یه لک پهن افتاده چند سالی میشه یه ضد لک موثر معرفی بکنید ممنون میشم وبرا لک های کوچک رو دست چور متشککرم

ارسال: #8
1393/07/23 02:53 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

(1393/07/21 02:54 ق.ظ)هسنی بالا90 نوشته شده توسط:  با سلا م حضور دوستان من روی گونه ام یه لک پهن افتاده چند سالی میشه یه ضد لک موثر معرفی بکنید ممنون میشم وبرا لک های کوچک رو دست چور متشککرم

برای لک روی گونه تون توضیح دادم که چکار کنید ضدلک faid4 رکسول را به همراه ضد لک کدلی را استفاده کنید.این دو کرم را به صورت یک شب در میان فقط روی لک صورتتون بزنید.البته ضد لک کدلی را میتوانید به کل صورت بزنید.ضدافتاب هم حتما فراموش نکنید.در مورد لک های دستتون هم اول باید چند نکته را یاد اوری کنم اصلا با صابون یا مایع دستشویی نشورید برای شستن فقط از صابون مایع استفاده کنید می تونم به صابون مایع کلیون و کاپوس اشاره کنم.از تماس دست با مواد شوینده جلوگیری کنید سعی کنید حتما از دستکش استفاده کنید.حالا برا دست شما من توصیه میکنم روزها از کرم دست ایوروشه برا مرطوب کردن دست استفاده کنید و شبها از کرم ضدلک دست پیگمازوم فیس دوکس استفاده کنید.برای جواب گرفتن باید صبور باشید.در اخر این نکته را یاد اور بشم که مراقب پوست دستتون باشید هواشو داشته باشید پوست دست بر خلاف پوست صورت اگر خراب بشه واقعا نمیشه براش کاری کرد.موفق باشینDazzled-icon

ارسال: #9
1393/07/23 10:27 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام خسته نباشید ببخشید جناب siasiasia یه سوال داشتم از خدمتتون در مورد لکه هایی که روی صورت دقیقا دوطرف بینایی یعنی روی قسمتی که خط خنده هست .این لکه ها به صورت کبودی یا قرمزی خیلی پررنگ میمونه الان تقریبا دو سه سالی هست که این لکه ها بوجود اومده و به هیچ روشی هم برطرف نمیشه در ضمن این لکه ها روی صورت یه آقا هست که متاسفانه هرچی هم دکتر پوست رفتن یا صد لک استفاده کردن فایده ای نداشته میخواستم در این زمینه از کمک شما بهرمند بشم ممنون از راهنمایی های خیلی خوبتون=)

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #10
1393/07/24 01:43 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

ببینید باید اول این نکته را در نظر داشت که هر لکه ایی را نمیشه با کرم ضد لک از بین برد.باید نوع لک بررسی بشه اما اکثر لکها با لیزر درمان میشن حتما با پزشک پوست متخصص مشورت کنید.اگر تو ذوق میزنه کرم تریو دی نورواا را یک شب در میان بزنید به لک پوست صورت را صاف میکنه و لکه را اصطلاحا میبره زیر.اینجوری اگر خواستید برید مهمونی ویا.....صورت صاف و یک دستی دارین.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.