زمان کنونی: 1395/09/18، 05:36 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/06/30 11:02 ب.ظ -
رانیا آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 3

کرم پودر ماندگار و طبیعی

سلام دوستان
اگه میشه لطفاً راهنمائی کنید چه کرم پودری برای پوست چرب مناسبه و ماندگاری و پوشش خوبی برای آرایش عروس داره ؟
ماکس فکتور خوبه ؟
اللهم صل علی محمد(ص) و آل محمد

ارسال: #2
1391/06/30 11:34 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

RE: کرم پودر ماندگار و طبیعی

در مورد آرایش عروس بنده اظهار نظر نمی کنم و باید منتظر بمونیم تا اساتید فن پاسخ بدن . اما برای مصرف شخصی مارک کلیون یک کرم پودر خیلی عالی و سبک داره که بدون چربی هست و بعد از استفاده اصلا احساس نمی کنید که کرم پودر مصرف کردید و ماندگاری خوبی داره چون رنگدانه هاش جذب لایه های زیرین پوست میشه . عکسش رو ضمیمه کردم . قیمت امروز 91/30/6 حدود 22 هزار تومان [تصویر:  slow.png].

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #3
1391/07/12 04:05 ق.ظ -
دادالی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام رانیا جان معذرت میخوام که دارم دخالت میکنم فقط خواستم کرمی که خودم ازش واقعا راضی بودم و معرفی کنم اگه کرم پودر عالی میخوای مای بلین آمریکاییه قیمتشم 35 تومان بود ولی الان فکر میکنم 45 شده

ارسال: #4
1391/07/12 04:24 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

از شما ممنونم خانم که در بحث ها شرکت می کنید . محصولات مای بلین هم در یک پست جدا معرفی میشه بزودی .

کرم پودری که شما فرمودین همینه ؟
[تصویر:  13492617481.png]
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #5
1391/07/12 06:07 ب.ظ -
دادالی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

خواهش میکنم بله

ارسال: #6
1391/09/21 08:33 ب.ظ -
nasim64 آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 0

سلام یه کرم پودر خوب میخواستم واسه گریم عروس تو شمالم جواب بده اخه بعد عروسی میخوام شمال ارایشگاه بزنم اونجام شرجیه نمیدونم چرب استفاده میکنن یا خشک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟TT-TT

ارسال: #7
1391/09/22 09:05 ق.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

سلام دوستان و مدیر عزیز
من میخوام آرایشگاه بزنم مارکهای آرایشی که برای عروس بهم پیشنهاد دادند که بخرم اکثرا گریماس و مالاویز بوده که درسته که ماندگاری بسیار بالایی مخصوصا برای عروس داره اما متاسفانه بسیار گرونه و من هم که تازه اول شروع کارمه و اینقدر پول نمی تونم هزینه کنم از کسانی که تجربه آرایش عروس دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنن .ممنون.

ارسال: #8
1391/10/02 02:54 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/25 11:20 ق.ظ، توسط زهره شریفی. دلیل ویرایش : )
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1391/09/21 08:33 ب.ظ)nasim64 نوشته شده توسط:  سلام یه کرم پودر خوب میخواستم واسه گریم عروس تو شمالم جواب بده اخه بعد عروسی میخوام شمال ارایشگاه بزنم اونجام شرجیه نمیدونم چرب استفاده میکنن یا خشک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟TT-TT

سلام ، عزیزم برای جاهایی مثل شمال و یا پوستهای چرب باید از مواد خشک استفاده کنی البته برای پوستهای چرب ابتدا پوست رو با پاکسازی مناسب پوست چرب متعادل کن وبعد از مواد آرایشی خشک مانند کیک میکاپها که بهترینش گریماسه استفاده کن و مطمین باش که تا آخر شب میکاپ عروست ماندگاری داره.

(1391/09/22 09:05 ق.ظ)فیروزه نوشته شده توسط:  سلام دوستان و مدیر عزیز
من میخوام آرایشگاه بزنم مارکهای آرایشی که برای عروس بهم پیشنهاد دادند که بخرم اکثرا گریماس و مالاویز بوده که درسته که ماندگاری بسیار بالایی مخصوصا برای عروس داره اما متاسفانه بسیار گرونه و من هم که تازه اول شروع کارمه و اینقدر پول نمی تونم هزینه کنم از کسانی که تجربه آرایش عروس دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنن .ممنون.

سلام ، میتونی از سایه های اتود که واقعا کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارند استفاده کنی وبرای کرم پودر هم از پن استیک ها وپالت گریم کریولان استفاده کنی و پودر فیکس اتود، قلم مو هم قلمهای گراف قیمتشون مناسبه وکیفیتشون هم بد نیست ، رژ لب و شاین لب و ریمل هم بورژوا بد نیست ، ولی برای خط چشم و فیکسر خط حتما از گریماس استفاده کن بخصوص آی شدو برای خط چشم چون هم مطمینه وهم رنگ فوق العاده متراکمی داره و بیرنگ نیست. امیدوارم موفق باشید.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #9
1391/10/07 05:04 ب.ظ -
مهر54 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

با سلام .
لطفا راهنمایی کنید که برای پوستهای خشک و معمولی بهترین کرم پودر ( برای مصرف شخصی ) چیه ؟
علت این که چند ساعت بعد میکاپ صورتم تیره میشه و به اصطلاح عوام << گُر >>می گیره چیه ؟ البته این مسئله بیشتر مواقع اتفاق می افته و فرقی نمیکنه خودم آرایش کرده باشم صورتم رو یا آرایشگاه رفته باشم ...

ارسال: #10
1391/10/08 01:40 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

سلام ، عزیزم دو نوع پوست خشک داریم یکی فاقد چربی و یکی فاقد آب ، برای پوستهای خشک فاقد چربی باید از کرم پودرهای چرب استفاده کنی و برای نوع فاقد آب از کرمهای آبرسان استفاده کنی، که در مارکهای مختلف در بازار موجوده و میتونی نسبت به قیمت وکیفیتشون انتخاب کنی، اما در مورد تیره شدن میکاپت من فکر میکنم اگر میکاپ به درستی فیکس بشه (یعنی سایه ها و خط چشم و حتی کرم پودر) این مشکل پیش نمیاد، برای فیکس کردن میکاپ میتونی از پودر فیکس و یا حتی کمی تافت لایت با فاصله استفاده کنی. البته فیکسر های مایع هم موجودند که میتونی ازشون استفاده کنی، برای خط چشم هم فیکسر در رنگهای قهوه ای و مشکی موجوده ، که در گریماس میتوان از تندلاک استفاده کرد،
[تصویر:  13561834411.gif]

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
Zizi jon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.