زمان کنونی: 1395/09/17، 02:07 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #91
1393/11/02 12:32 ب.ظ -
فرانک فرفر آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: کرم پودر ماندگار و طبیعی

(1393/11/02 02:13 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  حدود قیمت را مشخص نکردید،اما اگر با قیمت مناسب و پایین مدنظرتون هست باید برید سمت برندهای ترک،من فلورمار را توصیه میکنم،کلاسیک و گلدن رز هم خوبن،از بین مارکهای اروپایی هم ایوروشه،جیو،و مک را خیلی قبول دارم،اصولا در بیشتر مارکها کرم پودرهای تیوپی پوشش ماتی دارند و نوع پمپی حالت شاینی دارند(مات نیستند).البته عمومیت داره اما برای همه ی مارکها صادق نیست.سعی کنید زدن پودر فیکس را جدی بگیرید.تا حالا کرم پودری ندیدم که دوتا رنگ را با هم داشته باشه،اگر هم باشه از این برندهای متفرقه و بدون مجوز هستند.که توصیه نمیکنم.در مورد ارایشهای سنگین تر هم که اصولا توصیه نمیکنم،اما پنکیک های چرب پوشش دهی خوبی دارند و عیوب چهره را کاملا پوشش میدهند،اگر چهره صاف و یکدستی دارید سراغ ارایش سنگین نرید،البته میتونید از یه ارایشگر کاربلد هم استفاده کنید.سعی کنید یه کاموفلاژ،و یه پودر فیکس داشته باشید.
سلام
اونقدر که کیفیت کار برام مهمه قیمتش مهم نیست
اگه ممکنه بیشتر راجع به پودر فیکس و کاموفلاژ توضیح بدین.
آیا پودر فیکسها هم رنگ بندی دارند؟

ارسال: #92
1393/11/02 02:58 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/02 03:07 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

سلام
اونقدر که کیفیت کار برام مهمه قیمتش مهم نیست
اگه ممکنه بیشتر راجع به پودر فیکس و کاموفلاژ توضیح بدین.
آیا پودر فیکسها هم رنگ بندی دارند؟
[/quote]
اگه قیمت مهم نیست بهتره از محصولات مک و گریماس که لاین حرفه ایه استفاده کنید. هر دو اروپایی هستند. اگه قیمت متوسط خواستید جیو قیمتش 30000 تومنه فکر میکنم مارک کره ایه. قیمت گلدن رز و لانکوم رو ندارم اینا هم خوبن
پودر فیکس برای تثبیت و مات کردن ارایش استفاده میشه . رنگ بندی داره. کاموفلاژها برای رفع عیوب چهره استفاده میشه با توجه به توضیحات شما در مورد پوستتون نیازی به استفاده از این محصول ندارید
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #93
1393/11/14 09:41 ق.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

سلام میخواستم بدونم کسی تا حالا از پن استیک پیچی کریولان استفاده کرده خیلی تعریفش رو شنیدم قیمتش رو هم اگه خبر دارین بفرمایید
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #94
1393/11/20 05:55 ق.ظ -
viragooo آفلاین
عضو انجمن *

**

یه سوال دارم اینکه زیرساز پوست چرب و خشک با هم متفاوته؟ و اگه بله چی روپیشنهاد میکنید؟

ارسال: #95
1394/02/13 01:32 ب.ظ -
طناز آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

سلام میشه بگین برای پوستای چرب چه زیرسازی زد؟ وبرای پوستای خشک چه زیرسازی؟
=)

ارسال: #96
1394/03/17 03:59 ب.ظ -
مروارید65 آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام من پوستم تقریبا چربه و مشکلم اینه که علاوه بر چربی .هوا که گرم میشه به شدت عرق میکنم و شر شر عرق میکنم ساکن شمال هستم و هر کاری میکنم بازم عرق میکنم.از کرم مات دبورا و الان هم اون استفاده میکنم اثری نداره.به پیشنهاد دوستان پودرفیکس گریماس. خریدم .فصل گرما که میشه کلافه میشم حتی یه ضد آفتاب هم نمیتونم بزنم.لطفا راهنمایی کنین چکار کنم
الهی چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار

ارسال: #97
1394/03/21 01:29 ب.ظ -
مروارید65 آفلاین
عضو انجمن *

**

اساتید گرامی لطفا پاسخ بدین خیلی مهمه
الهی چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار

ارسال: #98
1394/03/21 02:32 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/21 02:33 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1394/03/17 03:59 ب.ظ)مروارید65 نوشته شده توسط:  سلام من پوستم تقریبا چربه و مشکلم اینه که علاوه بر چربی .هوا که گرم میشه به شدت عرق میکنم و شر شر عرق میکنم ساکن شمال هستم و هر کاری میکنم بازم عرق میکنم.از کرم مات دبورا و الان هم اون استفاده میکنم اثری نداره.به پیشنهاد دوستان پودرفیکس گریماس. خریدم .فصل گرما که میشه کلافه میشم حتی یه ضد آفتاب هم نمیتونم بزن

به نظره من پنکيک تراکوتا مروان خير و يا هر پنکيک دوکاره ديگه که با پوست شما سازگار باشه براتون مناسبه

[quote='سپینود1' pid='36780' dateline='1422936687']
سلام میخواستم بدونم کسی تا حالا از پن استیک پیچی کریولان استفاده کرده خیلی تعریفش رو شنیدم قیمتش رو هم اگه خبر دارین بفرمایید

بله با توجه به قيمتش خوبه.
سالن مه رو

ارسال: #99
1394/03/21 03:10 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/11/20 05:55 ق.ظ)viragooo نوشته شده توسط:  یه سوال دارم اینکه زیرساز پوست چرب و خشک با هم متفاوته؟ و اگه بله چی روپیشنهاد میکنید؟
زيرسازى براى انواع پوست متفاوته. براى پوست چرب از زير سازى استفاده ميشه که پوست رو مات کنه و منافذ پوست رو تنگتر کنه و چربى پوست رو بالانس کنه. براى پوست خشک از محصولى استفاده ميشه که داراى مرطوب کننده باشه . زير سازهاى مناسبه انواع پوست در بازار موجوده.
زير سازى مناسب مهم ترين بخشه ارايشه. اگه زيرسازى درست انجام نشه شما بهترين و زيباترين ارايش رو هم انجام بديد اصلا به چشم نمياد. توصيه من به دوستان گلم اينه که در طى دوره آموزشى روى تکنيک هاى زير سازى تاکيد داشته باشن تا مدل هاى سايه. متاسفانه برعکسه دوستان هنرجو بيشتر دوست دارن طراحى سايه هاى مختلف رو ياد بگيرن و نسبت به زير سازى و حتى زدن رژگونه بى تفاوتن. بعد موقع کار تازه متوجه اهميت زير سازى ميشن. اين مطلب يه توصيه دوستانه به دوستانه هنرجو ه.
سالن مه رو

ارسال: #100
1394/03/21 06:30 ب.ظ -
ترنم بهار آفلاین
مشتاق يادگيري

**

اعتبار: 17

سلام عزيزم: براي زيرساز ،اگر خواستيم بخريم اسم تجاريش چي ميشه S (25) تا اشتباهي نخريمDazzled-iconراستي براي پوستهاي نرمال زيرسازش چيه؟
[تصویر:  150259_57469_401.jpg]

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
Zizi jon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.