زمان کنونی: 1395/09/19، 11:18 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #101
1394/03/21 06:56 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/21 07:03 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: کرم پودر ماندگار و طبیعی

بيس ارايش. base Makeup.من از بيس اتود استفاده ميکنم. براى پوستهاى نرمال خوبه. يک نوع کرمى داره و يه نوع به صورت توپى در مايع ست بسته بندى پمپى داره که در اين نوع بايد قبل از استفاده از مرطوب کننده استفاده کنيد. از گارکهاى ديگه ام ميتونيد استفاده کنيد. مک. رولون. استارت اپ.و ....
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #102
1394/03/23 12:31 ب.ظ -
ترنم بهار آفلاین
مشتاق يادگيري

**

اعتبار: 17

(1394/03/21 06:56 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  بيس ارايش. base Makeup.من از بيس اتود استفاده ميکنم. براى پوستهاى نرمال خوبه. يک نوع کرمى داره و يه نوع به صورت توپى در مايع ست بسته بندى پمپى داره که در اين نوع بايد قبل از استفاده از مرطوب کننده استفاده کنيد. از گارکهاى ديگه ام ميتونيد استفاده کنيد. مک. رولون. استارت اپ.و ....

ممنون گلمHeart يه سوال ديگه ايا بعداز زيرساز زدن بايد بهش استراحت داد تا جذب بشه ياميشه بلافاصله بقيه مراحل رو انجام داد اگر استراحت نياز داره مدت زمانش چند دقيقه باشه خوبه؟ بازهم يه سوال ديگه پرايمر زدن منظور همون زيرسازي هستش؟
[تصویر:  150259_57469_401.jpg]

ارسال: #103
1394/03/23 02:23 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

من کمى مکث ميکنم ولى لازم نيست. پرايمر هم نوعى زيرساز محسوب ميشه براى پوستهاى مشکل دار. براى پوستهاى بدونه مشکل لازم نيست يه زير ساز معمولى جواب ميده
سالن مه رو

ارسال: #104
1394/04/25 10:56 ق.ظ -
مدرن بیوتی آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام،به نظر من برای عروس از کرم پودر گریماس استفاده کنید به خاطر ماندگاری زیاد،وپوشش خوبی که داره،

ارسال: #105
1394/04/27 04:11 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

من گريماس استفاده نکردم. ولى فکر نمى کنم اينجورى باشه. من خودم از يه مارک استفاده نمى کنم. درسته مارکها از لحاظ کيفيت متفاوته ولى ترکيبات محصولات يکيه. يعنى کمپانى از يه فرمول براى ساخت محصولات استفاده ميکنه ولى با کيفيت متفاوته. اگه در مورد گريماس اينجورى نباشه فروش محصولاتش محدود ميشه. البته اين نظره منه.
سالن مه رو

ارسال: #106
1394/06/20 12:38 ب.ظ -
kosar20 آفلاین
کاربر انجمن

**

Heart RE: کرم پودر ماندگار و طبیعی

سلاااااام من تازه واردم.لطفاا راهنمایی کنید..من پوستم مختلطه و گندمی..یه کرم پودر عالی میخام واس عروسی مجلسی و جاهای خاااص...مات باشه پوشش عالی.حدود قیمت هم 100 هزار تمن..سبک[TT-TT
دوستان من خ سخت گیرم تاحالا نشده چیزی بزنم و راضی باشم تورخدا کمک کنید
Dazzled-icon [/font][/size]البته بگم به دوستای دیگ که من واسه مصرف روزانه اکتی پور میزنم با تجویز پزشکم...راضی ام...نه ضرر داره و نه چیزی پوشش کمه ولی خوبه...=)

ارسال: #107
1394/06/24 03:46 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

اكتي پوري كه شما مصرف ميكنيد در واقع يك ضد جوش رنگي هست.حالا اگر تو همين مايه ها بخواهيد اما با كاور بيشتر ميتونيد از كوورانس اون يا در سطحي بالاتر اگزوويانس استفاده كنيد.اما اگر جوش نميزنيد و فقط صرفا پوست مختلطي داريد توصيه ميكنم كوم پودرهاي مختلف را تست بزنيد تا اوني كه مدنظرتون هست را كشفش كنيد،بعضي كرم پودر ها علاوه بر كاور عالي خاصيت ضدچروك هم دارند مثل لانژه يا ساسكين،اينها هم فاقد چربي هستند و هم بافت سبكي دارند.اما از برند هاي ارايشي مك و گاش عالي هستن.البته تو اين لاين خيلي برند هست كه همشون هم عالي هستن و من فقط اين دو مارك را توصيه كردم.حتما وقتي كه ميخريد تاكيد كنيد نوع مات را به شما بفروشن.عموما كرم پودرهاي مات تيوپي هستن.البته استثنا زياد داريم.بعد از كرم پودر زدن پودر فيكس را فراموش نكنيد.ديگه از اين مات تر!!!!!!!!

ارسال: #108
1394/06/24 05:16 ب.ظ -
kosar20 آفلاین
کاربر انجمن

**

(1394/06/24 03:46 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  اكتي پوري كه شما مصرف ميكنيد در واقع يك ضد جوش رنگي هست.حالا اگر تو همين مايه ها بخواهيد اما با كاور بيشتر ميتونيد از كوورانس اون يا در سطحي بالاتر اگزوويانس استفاده كنيد.اما اگر جوش نميزنيد و فقط صرفا پوست مختلطي داريد توصيه ميكنم كوم پودرهاي مختلف را تست بزنيد تا اوني كه مدنظرتون هست را كشفش كنيد،بعضي كرم پودر ها علاوه بر كاور عالي خاصيت ضدچروك هم دارند مثل لانژه يا ساسكين،اينها هم فاقد چربي هستند و هم بافت سبكي دارند.اما از برند هاي ارايشي مك و گاش عالي هستن.البته تو اين لاين خيلي برند هست كه همشون هم عالي هستن و من فقط اين دو مارك را توصيه كردم.حتما وقتي كه ميخريد تاكيد كنيد نوع مات را به شما بفروشن.عموما كرم پودرهاي مات تيوپي هستن.البته استثنا زياد داريم.بعد از كرم پودر زدن پودر فيكس را فراموش نكنيد.ديگه از اين مات تر!!!!!!!!

قصد دارم مک بخرم..دوس دارم پوشش عالی باشه و پوستو شفاف کنه... پوستم نه جوش داره و نه لک..فقط چن تا جوش زیر پوستی رو پیشونیم//
میخام تن نخودی باشه حالا کدوم کرم پودر مک خوبه...و قیمت مک اصل حدودا چقده ممنون...

ارسال: #109
1394/06/24 10:31 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

مك دو نوع كرم پودر داره كه با توجه به نوع پوست شما كرم پودر فيكس فلوييد استديو مناسب شماست كه اتفاقا سري استديو مك از پرفروش ترين محصولات اين مارك هست.طيف رنگهاي وسيعي داره ولي Nc25 يا NW25 فكر كنم مناسب شما باشه.

ارسال: #110
1394/07/14 01:05 ب.ظ -
اوای بارون آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام من ارایشگر نیستم اما دوست دارم میک اپ صورت خودمو خودم انجام بدم برای مجالس . همکار شما فرمودن من دوتا فون تیره بگیرم مارک کریولان یا یک فون روشن بگیرم به جای فون تیره پنکک تیره واسه کانتورینگ استفاده کنم چون هزینه پایین بیاد. اما میخواستم نظر شما رو هم بدونم که کرم پودر خوب و مناسبتری نیست یا همون فون گرون رو بگیرم

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
Zizi jon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.