زمان کنونی: 1395/09/21، 12:01 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1391/10/08 01:37 ب.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

RE: کرم پودر ماندگار و طبیعی

مهر 54 عزیز
عزیزم من از تجربه آرایشگران حرفه ای شنیدم اگه پوست سبزه باشه و شما بخوان از گروهایی که برای افراد سفید پوست استفاده میشن استفاده کنید ، درسته که اول خیلی پوستتان سفید و یکدست و عالی میشه ولی بعدش پوستتون کدر میشه پس لطفا رنگ پوستتون رو با مشخصات به سرکار خانم شریفی بگین تا کامل راهنمایی کنن که از چه گروهی استفاده کنین مثلا گروه B یا Jیا هزارها و یا ... .

ارسال: #12
1391/10/15 11:07 ب.ظ -
مهر54 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

با سپاس از راهنمایی زهره جان و فیروزه جان .
پوستم سبزه است و خشکی اون هم فاقد آب. کرمی که در حال حاضر استفاده میکنم ( سوپرا کالر ) می باشد . البته سعی میکنم به توصیه فروشنده کمتر از این استفاده کنم.
البته از فیکساتور استفاده نکردم تا حالا.

ارسال: #13
1392/03/07 12:54 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/07 12:56 ق.ظ، توسط سمیرا62. دلیل ویرایش : )
سمیرا62 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام من میخواستم بدونم واسه پوستی که منافذ بازی داره و چرب هم هست چی پیشنهاد میدین البته به جز کیک گریماس اون نتیجه لازم از گریماس نگرفتم رو اینجور پوستا کیک انگار بدتر منافذو بازتر میکنه!!بارها به این مشکل خوردم.ایا بیسی برای بستن منافذ باز هست؟؟؟

باید پاکسازی کنم با چی وچجوری؟؟

با تشکر

ارسال: #14
1392/03/07 10:01 ق.ظ -
elnaaaz آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

منم یک سوال داشتم میخواستم بدونم من هرچی سایه میزنم پشت چشم یا خط چشم میکشم یک خط روی خط سوم تا تای چشم من میافته و کلا پاک میشه مارک دوسه هم گرفتم هر مارکی زدم همین بوده
زیر ساز چشم چی خوب من آندر بیس صورت مارک دیانا گرفتم خوب بود اما پشت چشم نزدم میترسم بره تو چشم از سوپرا زدن پشت چشمم بدم میاد
و اینکه تو آرایشگاه یک مداد مشکی میکشن اول میکاپ تو چشم اصلا پاک نمیشه و نمیریزه مارکش چی؟/
من بورژا و بیو گرفتم اصلا مثل اون مداد مشکی و مات نیست میشه بگید چه مدادی برای داخل چشم و چطوری سایه رو تثبیت کنم یعنی یک مارک خوب تثبیت کننده و زیر ساز سایه بهم بگید یک دنیا ممنون

ارسال: #15
1392/03/07 11:16 ق.ظ -
سمیرا62 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اینجام هیشکی جواب منو ندادهTT-TT

ارسال: #16
1392/03/07 08:19 ب.ظ -
شکیبه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 4

سلام میشه لطفا منو هم راهنمایی کنین پوستم چرب هستش و تنها کرمی که خوب جواب داده تا الان روی پوستم و جوش نزده اکتی پور هست میشه ی کرم پودر برا مصرف شخصی معرفی کنین که پوتم جوش نزنهArr=)
هرچه دلم خواست نه ان میشود هرچه خدا خواست همان میشود

ارسال: #17
1392/03/07 11:06 ب.ظ -
سمیرا62 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

Omg-Omg-Omg-کممممممممک

ارسال: #18
1392/03/08 12:56 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

من عذر خواهی می کنم گاهی پیش میاد که مربی های محترم انجمن شدیدا گرفتار هستند . لطفا کمی صبور باشید .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #19
1392/03/08 04:39 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/08 05:29 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

البته با اجازه خانم زرافشان
سلام شکیبه جون .عزیزم فرمودید پوست چرب دارید و کرم پودر اکتی پور تا به حال جواب داده چرا مجدد از همان کرم پودر استفاده نمیکنی؟؟
خوب عزیزم همون طور که میدونی برای پوست های چرب باید از محصولاتoil freeاستفاده کنی و کرم هایی که به صورت پودر هستند چربی پوست را میگیرن به نظرم مارک مک و مدا و میکاپ،مینرال برای پوست های چرب خوب باشه.
امیدوارم موفق باشی

سلام سمیرا 62
عزیزم فرمودید چه طور پاکسازی انجام بدید؟
پاکسازی از چند مرحله تشکیل شده که برای هر پوست متفاوت هست اما بنده مراحل کار برای پوست چرب را عرض میکنم.
اول پوست را شسته از یک هد مناسب برای بستن موهاتون استفاده کنید.
ظرف آب را روی اجاق قرار دهید
)البته در صورت نداشتن دستگاه بخورو با رعایت نکات ایمنی(
حوله ای را روی سر قرار داده و صورت را از فاصله30سانتی بخور میدهیم به مدت 15دقیقه.
با این کار در واقع شما منافذ صورت را باز و آلودگی ها را خارج کردید.
در مرحله بعد از یک اسکراپ ترجیحا برای پوست چرب اسکراپ شنی استفاده کنید و پوست را ده دقیقه دیگر ماساژ دهید.
اگر اسکراپ در دسترس نداری میتونی از روشور یا سفیداب بلافاصله بعد از بخور بکار ببرید.و بعد از چند دقیقه که جذب پوست شد ماساژ رو به بالا دهید.
بعد ازیک ماسک خنک کننده مثل خیار استفاده کنید.
میتونید این ماسک را به جای خرید از بیرون خودتون هم تهیه کنید یک عدد خیار متوسط را رنده یا در آبمیوه گیری قرار دهید آب خیار را با دوقاشق گلاب ترکیب با پنبه روی پوست بمالید.
برای بسته شدن منافذ پوست بعد از بیست دقیقه با آب خیلی سرد پوست را بشورید.
از کرم آب رسان که فاقد چربی باشد استفاده کنید.
موفق باشی گلم

سلامelnaaazجونم.راستی رنگ موی جدید مبارک.خوشحال شدم گفتی رنگ خوبی درآمده
عزیزم مارک مهم هست اما مهم تر از آن تکنیک استفاده از مواد آرایشی هست.
شما بعد از زدن کرم زیر ساز سایه که حتما باید یه چیز سبک باید باشه باید رفله کار را بگیری و بعد شروع به کار کنی.
خوب این یعنی چی !یعنی به پوست پلک کلا پوست زمانی را اجازه میدی تامقدار مورد نیاز را جذب و باقی آن که به صورت رفله پس بدهد. این زمان بین 5تا10دقیقه هست.
حالا از پودر فیکس بدون رنگ روی پلک بزن اما نه به صورت خیلی زیاد که مژه ها هم آغشته بشن.
عزیزم شما با این کار زیر سازتون را ضد آب یا به اصطلاح استخری کردید.
امیدوارم مفید واقع شده باشه.

ارسال: #20
1392/03/08 11:18 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1392/03/07 10:01 ق.ظ)elnaaaz نوشته شده توسط:  منم یک سوال داشتم میخواستم بدونم من هرچی سایه میزنم پشت چشم یا خط چشم میکشم یک خط روی خط سوم تا تای چشم من میافته و کلا پاک میشه مارک دوسه هم گرفتم هر مارکی زدم همین بوده
زیر ساز چشم چی خوب من آندر بیس صورت مارک دیانا گرفتم خوب بود اما پشت چشم نزدم میترسم بره تو چشم از سوپرا زدن پشت چشمم بدم میاد
و اینکه تو آرایشگاه یک مداد مشکی میکشن اول میکاپ تو چشم اصلا پاک نمیشه و نمیریزه مارکش چی؟/
من بورژا و بیو گرفتم اصلا مثل اون مداد مشکی و مات نیست میشه بگید چه مدادی برای داخل چشم و چطوری سایه رو تثبیت کنم یعنی یک مارک خوب تثبیت کننده و زیر ساز سایه بهم بگید یک دنیا ممنون
با تشکر از سایه روشن عزیزم، خانمی همونطور که سایه جون گفتن باید زیر سازت رو فیکس کنی، عزیزان درسته که برند لوازم ارایشی مهمه ولی تکنیک کاربرد اونها مهمتره و باید بدونید هر کدوم از مواد ارایشی رو چطور استفاده کنید و چطور فیکسش کنید، در ضمن با توجه به صحبتهای شما استنباط من اینه که شما پلک پفدار دارید و باید نسبت به فرم چشم خودت سایه و خط چشم بزنی که دچار این مشکل نشی ، میتونی بعد از کشیدن خط چشم از تندلاک استفاده کنی که خط چشمت فیکس بشه و به پلک سوم منتقل نشه. برای دور چشم میتونید از کانسیلر استفاده کنید که در واقع همون کاموفلاژه ولی سبکتر و مخصوص دور چشم که در رنگهای مختلف هست و همچنین برای پوشاندن نواقص رنگی دور چشم کاربرد داره.و البته بعدش حتما از پودر فیکس بیرنگ استفاده کن، یه نکته دیگه اینکه همیشه چرب و خشک همدیگرو فیکس می کنن پس بعد از فون چرب حتما از فیکس خشک استفاده کنید مثل پودر فیکس یا کامپکت پادر.
[تصویر:  13561834411.gif]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.