زمان کنونی: 1395/09/21، 11:29 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1392/04/25 01:29 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

RE: کرم پودر ماندگار و طبیعی

(1392/04/25 01:13 ب.ظ)baddd نوشته شده توسط:  سلام چور باید تشخیص بدیم کرم پودرهای که فاسد هستند
معمولا کرم ها بعد از فاسد شدن دوفاز میشن و بوی نامطبوعی میگیرن.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #42
1392/04/26 11:50 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/04/27 12:18 ق.ظ، توسط shokooh_32. دلیل ویرایش : )
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

(1392/03/17 12:07 ق.ظ)Atousa نوشته شده توسط:  [تصویر:  image-70CD_51AC80F5.jpg]

[تصویر:  image-8055_51AC80F5.jpg]
سلام=)

یک فیلم آرایشی دیدم که برای گریم قسمت گونه و اطراف بینی با چیزی شبیه به موس که رنگش تیره تر از پوست بود زد(مثل تصویر بالا گریم کیم کارداشیان)
حالا میخواستم از اونا بخرم اما نمیدونم اسمش چیه ؟
دوستم پالت گریم داره که انواع رنگ بندی از تیره به روشن داره اما پالت واسه من کارایی نداره دیگه میخواستم دورنگ تیره روشن داشته باشم
حالا نمیدونم دقیقا اسمش چیه؟ (میشه برای این نوع گریم از کرم پودر تو دو رنگ تیره روشن استفاده کرد؟)
البته رنگ تیره کرم پودر دیگه به تیرگی تصویر بالا نیست
ممنون از راهنماییتون Blush
[font=Tahoma][/font]
با سلام اتوسا عزیزم این پالت متعادل ساز چهره است اگر بتونید مارکferrarucci رو تهیه کنید بسیار عالی عزیزم چرا که در این پالت رنگ نخودی موجود که بسیار کمک می کنه به گریم چهره در ضمن به خاطر داشتن 3رنگ بسیار کار ایی داره من عکس رو قرار میدهم که بهتر متوجه شوید

[تصویر:  1374085337471.jpg]

امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم موفق باشید =)

(1392/03/22 04:27 ب.ظ)setareh 3155 نوشته شده توسط:  سلام باتوجه به اينكه واقعا كرم پودر گريماس خوبه اما درمورد پوستهاي منفذ دار كدر و لك دار حتي با پودر فيكس
ماسيده ميشه بايد چيكار كرد؟

با سلام عزیزم یک دلیل این که کرم پودر شما به قولی ماسیده میشه دلیل اون بدی کرم پودر نیست پوست تا زمانی که اب کافی نداشته باشه از مواد کرم استفاده میکنه همین امر باعث میشه که کرم پودر شما خشک شود بهترین کار این است که اول صورت را روز قبل یک پاکسازی پوست انجام داده تا در روز بعد دچار مشکل نشوید ودر روز بعد با یک پاک کننده ملایم صورت رو تمیز کرده وبعد از کرم ابرسان قوی استفاده کرده تا انجا که احساس کنید پوست احتیاج به اب نداره در ضمن پدی هم که استفاده می کنید خیس باشه و یک چیز دیگه استفاده بیش از حد از پودر فیکس خودش باعث خراب شدن ارایش میشود
این کار شما باعث شده که دیگه کرمتون تو صورت ماسیده نشود
امیدوارم تونسته باشم به شما کمک کنم
Dreams Come True
زیبایی عصر سپید
توسط شکوه محمدی

ارسال: #43
1392/04/27 02:11 ق.ظ -
shokooh_32 آفلاین
مربی ارشد انجمن

اعتبار: 106

(1392/03/07 11:06 ب.ظ)سمیرا62 نوشته شده توسط:  Omg-Omg-Omg-کممممممممک

با سلام عزیزم اگر قیمت مهم نیست کلارینس واقعا عالی [تصویر:  1374093460532.jpg]
[تصویر:  137409346051.jpg]
این هم نمونه از لوازم ارایشی این مارک اگر هم قیمت مناسب تر میخواهید بیول هم کارش خوبه
امیدوارم ه شما کمکی شده باشه
Dreams Come True
زیبایی عصر سپید
توسط شکوه محمدی

ارسال: #44
1392/05/12 01:11 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/12 01:17 ق.ظ، توسط کویر37. دلیل ویرایش : )
کویر37 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

(1391/06/30 11:02 ب.ظ)رانیا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اگه میشه لطفاً راهنمائی کنید چه کرم پودری برای پوست چرب مناسبه و ماندگاری و پوشش خوبی برای آرایش عروس داره ؟
ماکس فکتور خوبه ؟
سلام دوست من. oil free یعنی بدنن چربی باید باشه. ماکس فاکتور یه مارک کعمولی هست.برای آرایش عروس مارک های بهتری هم هست که البته به کم گران هستند.=)

(1392/04/26 11:50 ب.ظ)shokooh_32 نوشته شده توسط:  
(1392/03/17 12:07 ق.ظ)Atousa نوشته شده توسط:  [تصویر:  image-70CD_51AC80F5.jpg]

[تصویر:  image-8055_51AC80F5.jpg]
سلام=)

یک فیلم آرایشی دیدم که برای گریم قسمت گونه و اطراف بینی با چیزی شبیه به موس که رنگش تیره تر از پوست بود زد(مثل تصویر بالا گریم کیم کارداشیان)
حالا میخواستم از اونا بخرم اما نمیدونم اسمش چیه ؟
دوستم پالت گریم داره که انواع رنگ بندی از تیره به روشن داره اما پالت واسه من کارایی نداره دیگه میخواستم دورنگ تیره روشن داشته باشم
حالا نمیدونم دقیقا اسمش چیه؟ (میشه برای این نوع گریم از کرم پودر تو دو رنگ تیره روشن استفاده کرد؟)
البته رنگ تیره کرم پودر دیگه به تیرگی تصویر بالا نیست
ممنون از راهنماییتون Blush
[font=Tahoma][/font]
با سلام اتوسا عزیزم این پالت متعادل ساز چهره است اگر بتونید مارکferrarucci رو تهیه کنید بسیار عالی عزیزم چرا که در این پالت رنگ نخودی موجود که بسیار کمک می کنه به گریم چهره در ضمن به خاطر داشتن 3رنگ بسیار کار ایی داره من عکس رو قرار میدهم که بهتر متوجه شوید

[تصویر:  1374085337471.jpg]

امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم موفق باشید =)

(1392/03/22 04:27 ب.ظ)setareh 3155 نوشته شده توسط:  سلام باتوجه به اينكه واقعا كرم پودر گريماس خوبه اما درمورد پوستهاي منفذ دار كدر و لك دار حتي با پودر فيكس
ماسيده ميشه بايد چيكار كرد؟

با سلام عزیزم یک دلیل این که کرم پودر شما به قولی ماسیده میشه دلیل اون بدی کرم پودر نیست پوست تا زمانی که اب کافی نداشته باشه از مواد کرم استفاده میکنه همین امر باعث میشه که کرم پودر شما خشک شود بهترین کار این است که اول صورت را روز قبل یک پاکسازی پوست انجام داده تا در روز بعد دچار مشکل نشوید ودر روز بعد با یک پاک کننده ملایم صورت رو تمیز کرده وبعد از کرم ابرسان قوی استفاده کرده تا انجا که احساس کنید پوست احتیاج به اب نداره در ضمن پدی هم که استفاده می کنید خیس باشه و یک چیز دیگه استفاده بیش از حد از پودر فیکس خودش باعث خراب شدن ارایش میشود
این کار شما باعث شده که دیگه کرمتون تو صورت ماسیده نشود
امیدوارم تونسته باشم به شما کمک کنم
کاملا درسته عزیزم.آبرسانی به پوست مهمه . وگرنه پوست از مواد کرم استفاده میکنه.منم قبلا همین مشکل رو داشتم و همین راه حل رو انجام دادم.موفق شدم

ارسال: #45
1392/05/12 04:55 ب.ظ -
گوگوش آفلاین
عضو انجمن *

**

بچه ها به نظرتون این کرم پودر مناسبه پوست با منافذ باز هست؟...رو پوستم بد نمیشه...اخه من هروقت کرم میزنم اصلا انگار نه انگار که زدم تازه پوستم کدر و بد رنگ هم میشه...خیلی بد میشه؟....

Studio Fix Fluid

[تصویر:  1375529093691.jpg]

ارسال: #46
1392/05/13 12:57 ق.ظ -
کویر37 آفلاین
عضو انجمن *

**

پوستت روشنه؟ چربه؟
این کرم پودر احتمالا برای رنگ پوست شما مناسب نیست.
کرم پودر محلول در آب - مایع - معمولا برای پوست خشک هست.

ارسال: #47
1392/05/13 02:30 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/13 02:32 ق.ظ، توسط گوگوش. دلیل ویرایش : )
گوگوش آفلاین
عضو انجمن *

**

مرسی گلم که جواب دادی....گندمی هستم....پوستم خیلی شُله.....منافذ باز هم زیاد دارم.....نسبتا هم چرب هست پوستم....اما وقتی کرم پودر مخصوص پوست چرب میگیرم اصلا رو صورتم نمیخوابه....یعنی کرم بدون چربی هم برام خوب نیست....نمیدونم اصلا پوستم چیه یه وقتایی از خواب بیدار میشم یک کیلو روغن رو پوستمه بعد به محض اینکه صورتمو با اب معمولی میشورم پوسته پوسته میشه....الان به نظر شما این چه نوع پوستیه؟....یه کرم میخوام پوشش دهیش بالا باشه چون اصلا کرم رو پوستم نمیمونه....

دوستان ابرسان قوی چی پیشنهاد میکنید؟...

ارسال: #48
1392/05/21 03:22 ق.ظ -
الیناز آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام من تازه میخوام سالن بزنم تورو خدا واسه معرفی مواد کمکم کن تنها امیدم شمایید ازتون خواهش میکنم (فن و زیر سازهای صورت .زیر ساز چشم سایه حط چشم رز لب و ...) بازم مرسی از زحماتتون.

ارسال: #49
1392/05/21 09:09 ب.ظ -
الیناز آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام زهره جون من میخوام تازه سالن بزنم میشه لطف کنی واسه تهیه موادم کمکم کنی چی بخرم ماندگاریشون عالی باشه تورو خدا کمکم کن (زیر ساز پوست .فن.زیر ساز چشم. خط چشم. سایه.فیکساتوراو....)ممنون میشم مرسی گلی.

ارسال: #50
1392/05/22 12:34 ق.ظ -
Atousa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

[تصویر:  image-8055_51AC80F5.jpg][تصویر:  1374085337471.jpg]

ممنون از پاسخ
[تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif]
پس برای این هایلایت ها میشه از پالت متعادل سازی استفاده کرد

الان این پالت فون هست یا کرم پودر؟من الان فرق فون وکرم پودر نمیدونم ؟

اگه از این پالت ها پیدا نکردم باید فون بگیرم روش استفاده فون میشه بگید به صورت خیلی مبتدی

با سپاس
[تصویر:  adore-icon.png]
ککککککککککککککککککمککککککککک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.