زمان کنونی: 1395/09/15، 01:54 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/01/11 01:53 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/11 07:02 ب.ظ، توسط NaZ. دلیل ویرایش : )
NaZ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

کمک از دوستان

سلام من نازی ام تازه با این انجمن آشنا شدم و یه سوال واسم پیش اومده امیدوارم دوستان بهم کمک کنن حتی از مامانمو و خواهرم هم پرسیدم نتونتسن جواب بدن
من همیشه خدا موهام خیلی بلند بود تا این که واسه عید تصمیم گرفتم موهامو خیلی کوتاه کنم و از اونجایی که عاشق سریال کره ایم از مدل موی یکی از اونا خوشم اومد که هم ساده بود هم نصبت به من که موهام همیشه بلند و تا زانوم بود باعث میشد تغییر اساسی پیدا کنم این مدل مو رو انتخاب کردم حالا تو همون بازیگر تو یه قسمت دیگه از سریال موهاشو ساده جمع کرده این و این من خودم از سنجاق سر استفاده میکردم واسه جاهایی که کوتاه بود که شبیه اش میشد و باز حتی چون سنجاق بزرگ تابلو میشه و دوس ندارم معلوم باشه ولی دیدم خود بازیگره از یه چیز دیگه ای استفاده کرده که بلاخره تونستم عکسشو پیدا کنم این جا 2-3 تا چیز ریز احتمالا هم فلزی باشه حتی واسه گرد کردن مو اون بالا هم ازش استفاده کرده دوستان کسی میدونه این وسیله ای که استفاده کرده چیه؟( اگرم وسیله رو پیدا نکردید با این عکس ببینید نشون دادم چیارو میگم ) دوستان کمک کنید این چیزه اسمش چیه ؟ ممنون میشم

ارسال: #2
1392/01/11 02:00 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

RE: کمک از دوستان

سلام دوست عزیز خوش اومدی .سال نو بر شما مبارک.به نظر من سنجاق مویی ضخیمه که دو سرش را خم کرده و به موها زده .سال خوبی داشته باشی

ارسال: #3
1392/01/11 02:33 ب.ظ -
NaZ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1392/01/11 02:00 ب.ظ)سوگل نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز خوش اومدی .سال نو بر شما مبارک.به نظر من سنجاق مویی ضخیمه که دو سرش را خم کرده و به موها زده .سال خوبی داشته باشی
ممنون سال نو شما مبارک سال خوبی داشته باشین
سنجاق مویی منظورتون همون سنجاق سر معمولی هست؟ چجوری 2 سرش خم میشه؟

ارسال: #4
1392/01/11 05:16 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

عزیزم سنجاق مویی مخصوص شینیونه و مثل سنجاق سر دوسر داره ولی سرهاش به هم نچسبده و فاصله داره و برای اینکه توی مو ثابت بشه باید کمی سر های آن را خم کنیم بعد به روی مو قرار بدیم و لوازم آرایشیها دارند.

ارسال: #5
1392/01/11 07:10 ب.ظ -
NaZ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1392/01/11 05:16 ب.ظ)سوگل نوشته شده توسط:  عزیزم سنجاق مویی مخصوص شینیونه و مثل سنجاق سر دوسر داره ولی سرهاش به هم نچسبده و فاصله داره و برای اینکه توی مو ثابت بشه باید کمی سر های آن را خم کنیم بعد به روی مو قرار بدیم و لوازم آرایشیها دارند.
خیلی ممنون از شما ولی اینی که تو عکسه خیلی کوچیکه ولی سنجاق مویی خیلی بزرگه - میشه یه عکس از سنجاق مویی نشون بدید برم بگیرم اشتباه نگیرمش اخه لوازم آرایشی همین نزدیک خونمون رفتم گفتم سنجاق مویی مخصوص شنیون میخوام گفت من فقط سنجاق سر معمولی دارم! این دفعه باید راه دورتری برم اشتباهی نگیرمش
راستی الان 2 تا عکس جدید میزارم ببینید این بازیگره هم از همون سنجاق مویی استفاده کرده یا نه
این
و
این
از بقیه دوستانم اگر چیزی میدونن لطفا کمک کنن

ارسال: #6
1392/01/11 09:32 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

خواهش میکنم .اینم [تصویر:  171671.JPG]
عکس سنجاق مویی که پیش سنجاق سر قرار داره ولی احتمال داره از بست استفاده کرده باشه که باید از الکتریکیها بگیرید و خودم هنوز استفاده نکردم ولی از دوستان شنیدم که امیدوارم مربیان محترم بهتر راهنماییتون بکنند.موفق باشی

[font=tahoma][/font]

ارسال: #7
1392/01/11 10:30 ب.ظ -
NaZ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1392/01/11 09:32 ب.ظ)سوگل نوشته شده توسط:  خواهش میکنم .اینم [تصویر:  171671.JPG]
عکس سنجاق مویی که پیش سنجاق سر قرار داره ولی احتمال داره از بست استفاده کرده باشه که باید از الکتریکیها بگیرید و خودم هنوز استفاده نکردم ولی از دوستان شنیدم که امیدوارم مربیان محترم بهتر راهنماییتون بکنند.موفق باشی

[font=tahoma][/font]

خیلی ممنون از شما ، منتظر راهنمایی مربیان محترم هم هستم
با بست مگه مورو میبندن؟

ارسال: #8
1392/01/11 11:48 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

خواهش میکنم .بله شنیدم موهای کوتاه را با بست میبندند و اضافه بست را قیچی میکنند.بازم باید منتظر نظر مربیان محترم سایت باشیم.موفق باشی

ارسال: #9
1392/01/12 01:00 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/12 01:02 ب.ظ، توسط NaZ. دلیل ویرایش : )
NaZ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1392/01/11 11:48 ب.ظ)سوگل نوشته شده توسط:  خواهش میکنم .بله شنیدم موهای کوتاه را با بست میبندند و اضافه بست را قیچی میکنند.بازم باید منتظر نظر مربیان محترم سایت باشیم.موفق باشی
جالبه نشنیده بودم موهارو با بست میبندن
این سنجاق مویی هم گرفتم خیلی بزرگه هرجوری استفاده میکنم تابلوئه و بزرگم هس ولی اینی که تو عکسه خیلی ریزه

ارسال: #10
1392/01/14 12:38 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

سلام عزیزم همونطور که سوگل جون گفتن این دقیقا سنجاق موییه ، اگر کاملا داخل مو ببری فقط مقدار کمی از سنجاق دیده میشه درست مثل عکسهایی گذاشتی ، در مورد بست پلاستیکی هم باید بگم برای موهای کوتاه قابل استفاده هست ولی شبیه این عکس نمیشه.
[تصویر:  13561834411.gif]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.