زمان کنونی: 1395/09/19، 01:41 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/04/20 01:53 ق.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

کم هزینه ترین راه واسه زیبایی دستها

[تصویر:  Having-beautiful.jpg]

مواد لازم :
گوجه فرنگی متوسط رسیده ۱ عدد
۱ قاشق چای خوری گلیسیرین
۱ قاشق چای خوری آب لیمو
نحوه ی تهیه و استفاده ی لوسیون:
گوجه فرنگی را بشویین ورنده بکنین، بعد از صافی ردش کنین و با گلیسیرین و آب لیمو مخلوط کنین مخلوط رو درظرف شیشه ای و در دار ، بریزین و در یخچال نگه داری کنین، روزی ۲ بار از این لوسیون به دستهاتون بمالین ، این لوسیون باعث نرمی و روشن شدن پوست دست میشه
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #2
1392/04/27 02:56 ب.ظ -
فاطمه حاجی پور آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: کم هزینه ترین راه واسه زیبایی دستها

قابل توجه دوستان گرامی با تشکر از معرفی این لوسیون اما باید توجه بشه که این ترکیب برای هر پوستی مناسب نیست و امکان التهاب پوستی به دلیل وجود گوجه هستش.مرسی

ارسال: #3
1392/04/31 12:25 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

ماسک برای پوست صورت و دست: یک قاشق جوانه گندم ویک قاشق ماست را با هم مخلوط کرده وروی پوست صورت ودست بمالید بعد از15 دقیقه که خشک شد آنرا با آب ولرم بشویید بعد از 40 روز جوشهای صورت ازبین رفته و پوست دست وصورت شفاف ودرخشان میشود(امتحان شدست).
این ماسک در واقع برای صورت است ولی روی پوست دست هم آثار بسزایی دارد

ارسال: #4
1394/03/14 03:17 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

در مورد پوست دست هميشه اين نكته را در نظر داشته باشيد كه اگر خراب شد ديگه درست نميشه.داشتن دستهاي زيبا ميتونه كمك زيادي در افزايش اعتماد به نفس و سلامتي عمومي بدن داشته باشه.دست محور زيبايي بدن محسوب ميشود و اگر طرف هرچقدر پوست صورت خوبي داشته باشه اما اوضاع دستاش تعريفي نداشته باشه مطمئن باشيد زيبايي او تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.
خود من به سلامتي و زيبايي پوست دست اهميت زيادي ميدم و همه ي اطرافيانم را هم ترغيب ميكنم كه برا سلامتي و زيبايي پوست دستاشون يه حركتي كنند.حالا اگر با منطق نشد با زورOmg-Omg-Omg-
اول بايستي از تماس پوست دست با شوينده هاي خطرناكي مثل مايع دستشويي و ظرفشويي و رختشويي اجتناب كنيد،پوشيدن دستكش هنگام كار با چنين موادي را بايستي برا خودتون به يه عادت تبديل كنيد.نكته بعدي حفاظت پوست دست از نور خورشيده.حتما اگر در معرض نور خورشيد هستيد از دستكش هاي نخي استفاده كنيد مخصوصا اگر پشت فرمون رانندگي ميكنيد.اكثر مشتريهاي من وقتي ازشون ميپرسم كه چرا دستتون اينجوري شده ميگن رانندگي.من به رانندگي كردن اصطلاحا مرگ تدريجي و خاموش پوست دست ميگم.مايع دستشويي را براي هميشه كنار بزاريد و از صابون مايع استفاده كنيد خيلي خوبن.برندهايي مثل كلوين و كاپوس عالي هستند.من خودم الان ده سال هست كه دارم صابون مايع الوئه ورا يا زيتون كاپوس را استفاده ميكنم.تو برندهاي ايراني هم من گل سيتو را توصيه ميكنم.اسكراب زدن و بخور پوست دست را فراموش نكنيد،حتما توصيه ميكنم شب موقع خواب هم از يه دستكش نخي استفاده كنيد.
اين مطلبم طولاني شد در مطلب بعدي برندهاي مراقبتي پوست دست را معرفي ميكنم.
تنور دلتون گرم

ارسال: #5
1394/04/15 01:57 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

برا معرفي كرمهاي مناسب دست من افراد را به دو دسته تقسيم ميكنم دسته اول افرادي هستن كه پوست دستشون مشكل خاصي نداره و دسته دوم افرادي هستن كه پوست دست خراب شده،مثلا چروك شده،يا لك اورده ....در دسته اول افراد بايستي برا دستشون يك نوع كرم دست مغذي و انتي اكسيدان داشته باشند،من از قيمتهاي پايين شروع ميكنم: كرم اكسپرت ايج اردن،كرم دست الارو،كرم دست رولند ،كدالي،نوكس ساسكين،لانژه...
برا دسته دوم افراد از همين كرمها در طول روز استفاده ميكنن اما در طول شب از كرم دستهاي تخصصي بايستي استفاده كرد.مثلا اگر پشت دستتون لك اورده ميتونيد روزها از كرم الارو و شبها از كرم دست پيگمازوم فيس دوكس استفاده كنيد اگر فيس دوكس افاقه نكرد ميتونيد كرم دست وايت ابجكتيو بايودرما را بزنيد جواب نداد ميتونيد كرم ضد لك دست ساسكين را استفاده كنيد يا مثلا ابسولوت وايت پايو....اين روش را براي مدتي طولاني استفاده كنيد واقعا واقعا جواب ميگيريد .من مادر خودم سن بالايي نداشت اما به علت استفاده مكرر از شوينده ها و عدم مراقبت از پوست دست،پوست دستش به صورت وحشتناكي چروكيده و پر از لك شده بود،من اول تمام مراحل مراقبتي را براش اجباري كردم الان ديگه پوشيدن دستكش براش عادت شده دوم براش كرم دست الارو را خريدم و مجبورش كردم كه مطلقا از اين كرم استفاده كنه،اون كرم تموم شد من بعدي را خريدم همينجور هي رفتم جلو تا اينكه توي ماه ششم بود كه نشانه هاي خيلي خيلي خوبي پيدا شد.فكر كنم اون موقه نهمين كرم را داشت استفاده ميكرد ،جوري خوب شده بود كه دوستاش بهش ميگفتن چكار كردي كه دستات اينجوري شدند بعد از اون كرم دست لانژه را بهش دادم و با زدن چهار كرم دست لانژه ميتونم الان به صراحت بگم دستاي مهربونش واقعا عالي شدند.فكر كنم يك سالي زمان برد.امامن خودم كلا كدالي را بيشتر قبول دارم واقعا نرم كننده و مغذي بسيار كارامديست اكثر اين كرمها هم تغذيه دست را انجام ميدهند و هم تغذيه ناخن.
مطلب دست و ناخن هنوز ادامه داره......

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روش های زیبایی 7 آرایشگر برجسته هانیه خوش نژاد 1 672 1394/03/14 05:48 ب.ظ
آخرین ارسال: جویل
  نكات ريز سلامتي و زیبایی هانیه خوش نژاد 5 631 1393/07/28 04:23 ب.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو
Heart نکات زیبایی پوست هانیه خوش نژاد 0 485 1392/09/24 07:48 ب.ظ
آخرین ارسال: هانیه خوش نژاد
  ماسک برای زیبایی چشم میرزانژاد 7 1,138 1392/08/26 02:55 ق.ظ
آخرین ارسال: میرزانژاد
  ترفند زیبایی برای خانوم های شاغل خانومی 3 718 1392/02/31 08:54 ب.ظ
آخرین ارسال: میرزانژاد
  منیزیم و نقش آن در زیبایی zibaeipoost 0 312 1392/02/12 11:32 ب.ظ
آخرین ارسال: zibaeipoost
  تزریق ژل و کاربرد های آن در زیبایی مدیر سایت 0 592 1391/11/13 04:45 ب.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت
  ماساژ صورت برای سلامتی و زیبایی چهره مدیر سایت 0 783 1391/11/13 04:41 ب.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.