زمان کنونی: 1395/09/16، 05:35 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1394/03/19 01:25 ق.ظ -
یسنا♥ آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

کپسول hair vet

سلام
من موهام بلند بود اما قبل عید تا سر شونم کوتاه کردم
ممکنه دو سه ماه دیگه جشن نامزدیم باشه
یه مدته دارم از کپسول hair vet استفاده میکنم
کسی استفاده کرده؟
راضی بوده؟
اگه راه حل دیگه ای برای رشد سریع تر مو دارید ممنون میشم کمکم کنید

ارسال: #2
1394/03/20 12:34 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: کپسول hair vet

هير ويت تاثيري در افزايش رشد مو نداره،فقط يه مكمل خوب براي جلوگيري و درمان ريزش مو،شادابي مو.....هست.

ارسال: #3
1394/03/26 01:42 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

اقاى سيا سلام
مدتيه ريزش موهام زياد شده. يه جورايى.وحشتناکه تو مدت کوتاه 6 کيلو وزن کم کردم آزمايش دادم به جز کمبود ويتامين D مورد ديگه اى وجود نداشت. در حال حاضر کپسول wellwomanمصرف ميکنم اما فکر نکنم تاثير داشته باشه. شما چه پيشنهادى ميدين؟
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #4
1394/03/29 01:33 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام همكار گرامي،ريزش موي شما از نوع واكنشي بود و بدن به كاهش وزن شديد واكنش نشون داده.سعي كنيد ابتدا شيب كاهش وزنتون را ملايم كنيد و حتما توي سبد غذايي خودتون در دوران كاهش وزن تركيب مناسب و متعادلي از مواد غذايي مناسب رشد مو را داشته باشيد.ول وومن بسيار تركيبات كاملي داره اما بيشتر برا افرادي مناسبه كه كمبود تمامي مواد ضروري بدن را دارن.ميتونيد مصرفش كنيد ايراد و اشكالي نداره اما اناكپس،هير ويت،سيستين ب 6،مناسب تر هستند.سعي كن سبزيجات بيشتري بخوري در نهايت توصيه ميكنم شامپوي كافئين سريتا را استفاده كنيد هر چند در مورد شما روي شامپو نميشه زياد اميدوار بود اما از نزدنش بهتره.

ارسال: #5
1394/03/29 02:43 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/29 02:45 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1394/03/29 01:33 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام همكار گرامي،ريزش موي شما از نوع واكنشي بود و بدن به كاهش وزن شديد واكنش نشون داده.سعي كنيد ابتدا شيب كاهش وزنتون را ملايم كنيد و حتما توي سبد غذايي خودتون در دوران كاهش وزن تركيب مناسب و متعادلي از مواد غذايي مناسب رشد مو را داشته باشيد.ول وومن بسيار تركيبات كاملي داره اما بيشتر برا افرادي مناسبه كه كمبود تمامي مواد ضروري بدن را دارن.ميتونيد مصرفش كنيد ايراد و اشكالي نداره اما اناكپس،هير ويت،سيستين ب 6،مناسب تر هستند.سعي كن سبزيجات بيشتري بخوري در نهايت توصيه ميكنم شامپوي كافئين سريتا را استفاده كنيد هر چند در مورد شما روي شامپو نميشه زياد اميدوار بود اما از نزدنش بهتره.
ممنون از پاسختون. کاهش وزن من به خاطر رژيم غذايى نيست.اضافه وزن نداشتم نرمال بود . دليل کم کردن وزن زيادم نا مشخص نيست واسمون. تو دوره اى که مسائل با اعصاب سرشوخى رو بازکردهDazzled-icon
مثل اينکه اعصاب من شوخ طبع نيست . خخخخخ
ممنون حتما از اين کپسولها ميگيرم
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.