زمان کنونی: 1395/09/16، 11:27 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1393/09/04 09:43 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: گرفتن جواز براي تاسيس آرايشگاه

(1393/09/03 11:16 ب.ظ)maryamk نوشته شده توسط:  سلام دوستان من میخام سالن بزنم نه مدرک دارم نه جواز دارم دو ساله کار ناخن و مژه حرفه ای انجام میدم تا الان شرایط تاسیس نداشتم میخاستم بدونم اگه سالن بزنم مشکلات پلمپ یا گیر دادن برام پیش نمیاد تا جوازمو بگیرم ؟؟؟ لطفا کمکم کنید ممنونم ازتون
شما مدرک فنی و حرفه ای ندارید؟ مهارت کافی تو زمینه های آرایش و پیرایش دارید؟ این کار ریسکش بالاست. کار راحتی نیست. قبول دارم مهارت نیاز به مدرک نداره ارائه کار خوب از داشتن مدرک مهمتره. ولی گواهینامه فنی ضامن کار شماست. اگه خدای نکرده اتفاقی بیفته مشتری بخواد از آرایشگرش از طریق صنف اقدام کنه مشکلات کسی که مدرک فنی هم نداره از کسی که فقط جواز نداره خیلی بیشتره. به نظر من اگه شما گواهینامه فنی و حرفه ای رو بگیرین و بعدش کارتون روشروع کنید دردسر کمتری داره. موفق باشید
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #32
1393/09/05 02:09 ق.ظ -
maryamk آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

(1393/09/04 09:43 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
(1393/09/03 11:16 ب.ظ)maryamk نوشته شده توسط:  سلام دوستان من میخام سالن بزنم نه مدرک دارم نه جواز دارم دو ساله کار ناخن و مژه حرفه ای انجام میدم تا الان شرایط تاسیس نداشتم میخاستم بدونم اگه سالن بزنم مشکلات پلمپ یا گیر دادن برام پیش نمیاد تا جوازمو بگیرم ؟؟؟ لطفا کمکم کنید ممنونم ازتون
شما مدرک فنی و حرفه ای ندارید؟ مهارت کافی تو زمینه های آرایش و پیرایش دارید؟ این کار ریسکش بالاست. کار راحتی نیست. قبول دارم مهارت نیاز به مدرک نداره ارائه کار خوب از داشتن مدرک مهمتره. ولی گواهینامه فنی ضامن کار شماست. اگه خدای نکرده اتفاقی بیفته مشتری بخواد از آرایشگرش از طریق صنف اقدام کنه مشکلات کسی که مدرک فنی هم نداره از کسی که فقط جواز نداره خیلی بیشتره. به نظر من اگه شما گواهینامه فنی و حرفه ای رو بگیرین و بعدش کارتون روشروع کنید دردسر کمتری داره. موفق باشید
ممنونم ازتون نه هنوز مدرکمو نگرفتم یه سوال دیگه میشه با مجوز کسی کار کرد تا مدرکم بیاد؟ من واقعا به این کار نیاز دارم شرایطشم اتفاقی برام پیش اومده نمیخام موقعیتمو از دست بدم .TT-TT

ارسال: #33
1393/09/05 03:45 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

مشکلی نداره . شدنیه. اگه امکانش برات فراهمه انجامش بده .میتونی با جواز یه نفر دیگه هم کار کنی. ایشالا موفق میشی.
سالن مه رو

ارسال: #34
1393/09/05 09:46 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/06 02:04 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

حالا يكي لطف كنه بگه مجازات نداشتن جواز چيه واسه آرايشگاهها؟؟؟؟؟خيليهارو ديدم كه آرايشگاه دارن بدون مجوز وسالهاست كه دارن كار ميكنن.
و قيمتهاي جديد اتحاديه رو هم واسه كليه خدمات از قبيل اصلاح ابرو وكوتاهي وامثال اون اگر ميدونيد لطف كنين بگين.(توي آرايشگاهها هركس هرچقدر كه دلش بخواد قيمت ميگيره)ممنون از پاسختون.

ارسال: #35
1393/09/10 02:09 ق.ظ -
nafas_3053 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام دوست های عزیز.من می خواستم بدونم برای تاسیس یک مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن چه مدارکی نیاز هست؟من دیپلم آرایشگری دارم و یه مدرک از کانون کشوری که دوره میکروپیگمنتیشن رو گذروندم.

ارسال: #36
1393/09/10 02:42 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/09/10 02:46 ق.ظ، توسط manaa. دلیل ویرایش : )
manaa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 26

(1393/09/05 09:46 ب.ظ)الناز28 نوشته شده توسط:  حالا يكي لطف كنه بگه مجازات نداشتن جواز چيه واسه آرايشگاهها؟؟؟؟؟خيليهارو ديدم كه آرايشگاه دارن بدون مجوز وسالهاست كه دارن كار ميكنن.
و قيمتهاي جديد اتحاديه رو هم واسه كليه خدمات از قبيل اصلاح ابرو وكوتاهي وامثال اون اگر ميدونيد لطف كنين بگين.(توي آرايشگاهها هركس هرچقدر كه دلش بخواد قيمت ميگيره)ممنون از پاسختون.
سلام عزیزم.بدون جواز میشه فعالیت کرد اما میتونن چندین بار بهتون اخطار بدن و درصورتی که نرید دنبال پروانه میتونن براتون جریمه و نهااااایتا پلمپ کنن.
قیمت ها در هر شهری توسط رئیس اتحادیه اعلام میشه.البته تو شهر های بزرگ تر بر اساس منطقه ها اعلام میشه.اگه بالاتر ارز نرخ تصویب شده گرفته بشه مشتری میتونه پیگیری کنه ولی نگران نباشید اتحادیه همیشه نرخ های بالایی میگه که خارج از توان پرداخت اکثر مشتری هاست و ما خودمون کمتر از نرخ میگیریم

(1393/09/05 02:09 ق.ظ)maryamk نوشته شده توسط:  
(1393/09/04 09:43 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
ممنونم ازتون نه هنوز مدرکمو نگرفتم یه سوال دیگه میشه با مجوز کسی کار کرد تا مدرکم بیاد؟ من واقعا به این کار نیاز دارم شرایطشم اتفاقی برام پیش اومده نمیخام موقعیتمو از دست بدم .TT-TT

شما اصلا بدون مجوز هم میتونید چند وقتی کار کنید.مثلا خود من بعد یه سال نیم از تاسیس ارایشگاه پروانه کسب گرفتم.اوائل میان تذکر میدن و شما میتونی چند بار به تذکرات بی توجه باشیدDrunk

ارسال: #37
1393/09/10 01:37 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

مانا جان ایشون مدرک فنی و حرفه ای هم ندارن.باید یه پشتوانه ای باشه ( کار نشد نداره ) وقتی جواز ندارین مشکل یکیه. هر وقت هم براتون مشکل پیش بیاد میگین دنبالشم. ولی وقتی مدرک فنی نباشه خدای نکرده یه مشکلی با مشتری پیش بیاد ازتون شکایت کنه شما مدرک فنی هم ندارین.به چه پشتوانه ای میخواین از خودتون دفاع کنید. به نظرم ارزشش رو نداره. چیزی که شما گفتین مال زمانیه که حداقل یه مدرک آرایش و پیرایش معمولی رو داشته باشین.
سالن مه رو

ارسال: #38
1393/09/15 06:14 ب.ظ -
nafas_3053 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1393/09/10 02:09 ق.ظ)nafas_3053 نوشته شده توسط:  سلام دوست های عزیز.من می خواستم بدونم برای تاسیس یک مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن چه مدارکی نیاز هست؟من دیپلم آرایشگری دارم و یه مدرک از کانون کشوری که دوره میکروپیگمنتیشن رو گذروندم.

لطفا یکی جواب منو بده؟یعنی هیشکی نمیدونه؟TT-TT

ارسال: #39
1393/09/15 09:01 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/09/15 06:14 ب.ظ)nafas_3053 نوشته شده توسط:  
(1393/09/10 02:09 ق.ظ)nafas_3053 نوشته شده توسط:  سلام دوست های عزیز.من می خواستم بدونم برای تاسیس یک مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن چه مدارکی نیاز هست؟من دیپلم آرایشگری دارم و یه مدرک از کانون کشوری که دوره میکروپیگمنتیشن رو گذروندم.

لطفا یکی جواب منو بده؟یعنی هیشکی نمیدونه؟TT-TT
اگه دوستان جوابتون رو ندادن احتمالاً پاسخ دقیقی براش نداشتن مثل من. اگه مدرک آرایش و پیرایش فنی و حرفه ای فکر نکنم مشکلی داشته باشه. تنها مدرک مورد تایید اتحادیه مدرک فنی و حرفه ایه.جهت اطلاعات بیشتر بهتره به اتحادیه محل سکونت مراجعه کنید.
سالن مه رو

ارسال: #40
1393/11/20 11:44 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/20 12:47 ب.ظ، توسط mehrdad399. دلیل ویرایش : )
mehrdad399 آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام دوستان
بنده در تهران میخوام با کمک و راهنماییهای شما به امید خدا یه ارایشگاه زنانه تاسیس کنم..
انگار باید جواز بنما خانم باشه ؟ خوب میخوام همسرم رو بفرستم برای مدرک فنی حرفه ای .. البته میدونم باید اول به اتحادیه مراجعه کنم///
ولی یه سوال دارم .. چون میخوام مکان ارایشگاه رو بخرم شک دارم که بعد این هزینه هنگفت جواز کسب رو به من بدن یا نه ... یا به هر بهانه تایید نکنند مکان رو..از لحاظ اداری یا تجاری بودنش
به نظرتون چیکار کنم ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای یاد گرفتن آرایشگری از کجا شروع کنم؟ (سوال از متخصص های حرفه) punk 42 23,039 1395/06/18 05:36 ب.ظ
آخرین ارسال: Aysha
  گرفتن نمایندگی هدا آریا 0 276 1394/08/20 05:13 ب.ظ
آخرین ارسال: هدا آریا
Sad گرفتن جواز کسب solmaz77 3 1,928 1393/11/07 04:31 ب.ظ
آخرین ارسال: shabi
Shocked شرايط آرايشگاه _مرجان_ 15 2,682 1393/05/11 09:00 ب.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
ترانه زندگی، javad1215، FRad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.