زمان کنونی: 1395/09/20، 12:50 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1393/11/20 03:31 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

RE: گرفتن جواز براي تاسيس آرايشگاه

نگران نباش عزیزم
اگه مدرکای ارایشگری رو داشته باشی به اسم خودت باشه بعد هم سالنت
کف سرامیک باشه
تهویه خوبی داشته باشه
دیوارسالن تا حدودا 1/5 سنگ یا سرامیک یا کاغذ دیواری قابل شستشو باشه
ودارای سرویس بهداشتی باشهواب گرم
مشکلی پیش نمیاد
کاش.....

ارسال: #42
1393/11/20 05:50 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/20 06:05 ب.ظ، توسط mehrdad399. دلیل ویرایش : )
mehrdad399 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

(1393/11/20 03:31 ب.ظ)الی65 نوشته شده توسط:  نگران نباش عزیزم
اگه مدرکای ارایشگری رو داشته باشی به اسم خودت باشه بعد هم سالنت
کف سرامیک باشه
تهویه خوبی داشته باشه
دیوارسالن تا حدودا 1/5 سنگ یا سرامیک یا کاغذ دیواری قابل شستشو باشه
ودارای سرویس بهداشتی باشهواب گرم
مشکلی پیش نمیاد

خیلی ممنون دوست من
بنده اقا هستم و مگر به من مجوز ارایشگاه زنانه میدند ؟
برای همین میخوام خانمم رو بفرستم مدارک رو بگیره تا مجوز بنما اون بشه...
در مورده مکان ارایشگاه هم چون میخوام بخرم فقط میخوام بدونم چه شرایط باید داشته باشه از لحاط اداری یا تجاری بدون ساختمان.. مسلما تو ساختمونی که همه مسکونی زندگی میکنند که نمیشه ارایشگاه زد..
راستی ادرس اتحادیه رو میخواستم ..

ارسال: #43
1393/11/20 06:59 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/20 07:00 ب.ظ، توسط الی65. دلیل ویرایش : )
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

اقا مهرداد یعنی ارایشگاه مردونه ..؟
خوب اگه خودتون می خواید کار کنید که به خودتون هم جواز میدن اگه پیگری کلاس هاتون باشید !
درس اتحادیه تهران رو از 118 بگیرید چون من ساکن کرج اطلاع ندارم از تهران
کلا اگه خودتون می خواید کار کنید هم کف خیلی بهتر واسه اقایون و جایی که تردد زیاد باشه چون خانم ها واسه زیبایی حاضرا طبقه دهم هم برن و مکانش هم اروم باشه ولی اقایون نه نه Dazzled-icon
کاش.....

ارسال: #44
1393/11/20 07:30 ب.ظ -
mehrdad399 آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/11/20 06:59 ب.ظ)الی65 نوشته شده توسط:  اقا مهرداد یعنی ارایشگاه مردونه ..؟
خوب اگه خودتون می خواید کار کنید که به خودتون هم جواز میدن اگه پیگری کلاس هاتون باشید !
کلا اگه خودتون می خواید کار کنید هم کف خیلی بهتر واسه اقایون و جایی که تردد زیاد باشه چون خانم ها واسه زیبایی حاضرا طبقه دهم هم برن و مکانش هم اروم باشه ولی اقایون نه نه Dazzled-icon

نه منظورم اینه که میخوام یه ارایشگاه زنونه بزنم...
به یه مرد مجوز میدهند ؟
و اگه نه به خانمم با چه شرایطی میدن و چقدر زمان میبره /؟/

ارسال: #45
1393/11/21 01:51 ق.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

(1393/11/20 07:30 ب.ظ)mehrdad399 نوشته شده توسط:  
(1393/11/20 06:59 ب.ظ)الی65 نوشته شده توسط:  اقا مهرداد یعنی ارایشگاه مردونه ..؟

به یه مرد مجوز میدهند ؟
سر کارگذاشتی ملتوOmg-

ارسال: #46
1393/11/21 08:58 ق.ظ -
mehrdad399 آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/11/21 01:51 ق.ظ)sharare نوشته شده توسط:  
(1393/11/20 07:30 ب.ظ)mehrdad399 نوشته شده توسط:  

به یه مرد مجوز میدهند ؟
سر کارگذاشتی ملتوOmg-
عزیزم من از همون اول گفتم که میخوام ارایشگاه زنانه بزنم ... نیازی به سر کار گذاشتن کسی هم ندارم .. اگه بجای متلک گویی وقت میزاشتی پست های قبلی رو میخوندی متوجه میشدی ..

ارسال: #47
1393/11/21 02:26 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/11/20 11:44 ق.ظ)mehrdad399 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بنده در تهران میخوام با کمک و راهنماییهای شما به امید خدا یه ارایشگاه زنانه تاسیس کنم..
انگار باید جواز بنما خانم باشه ؟ خوب میخوام همسرم رو بفرستم برای مدرک فنی حرفه ای .. البته میدونم باید اول به اتحادیه مراجعه کنم///
ولی یه سوال دارم .. چون میخوام مکان ارایشگاه رو بخرم شک دارم که بعد این هزینه هنگفت جواز کسب رو به من بدن یا نه ... یا به هر بهانه تایید نکنند مکان رو..از لحاظ اداری یا تجاری بودنش
به نظرتون چیکار کنم ؟
به سلامتی. ایشالا موفق باشید. اول باید مدارک فنی رو داشته باشید در مراحل بعدی کارشناس برای بازدید میاد و بعد از تایید میتونید قرار داد ببندید. اگه قبل از کارشناسی باشه و فروشنده قبول کنه می تونید قرار داده مشروط بنویسید. شرایط مکان هم اگه مسکونی نباشه و به مشاغل مردونه نزدیک نباشه( مثل ارایشگاه مردونه. تاکسی سرویس و ...) مشکل نداره.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #48
1393/11/21 02:40 ب.ظ -
mehrdad399 آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/11/21 02:26 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
(1393/11/20 11:44 ق.ظ)mehrdad399 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بنده در تهران میخوام با کمک و راهنماییهای شما به امید خدا یه ارایشگاه زنانه تاسیس کنم..
انگار باید جواز بنما خانم باشه ؟ خوب میخوام همسرم رو بفرستم برای مدرک فنی حرفه ای .. البته میدونم باید اول به اتحادیه مراجعه کنم///
ولی یه سوال دارم .. چون میخوام مکان ارایشگاه رو بخرم شک دارم که بعد این هزینه هنگفت جواز کسب رو به من بدن یا نه ... یا به هر بهانه تایید نکنند مکان رو..از لحاظ اداری یا تجاری بودنش
به نظرتون چیکار کنم ؟
به سلامتی. ایشالا موفق باشید. اول باید مدارک فنی رو داشته باشید در مراحل بعدی کارشناس برای بازدید میاد و بعد از تایید میتونید قرار داد ببندید. اگه قبل از کارشناسی باشه و فروشنده قبول کنه می تونید قرار داده مشروط بنویسید. شرایط مکان هم اگه مسکونی نباشه و به مشاغل مردونه نزدیک نباشه( مثل ارایشگاه مردونه. تاکسی سرویس و ...) مشکل نداره.

ممنونم مرجان خانم...
یه سوال اینکه به من که یه مردم که جواز ارایشگری زنانه نمیدهند... واسه همین چون فکر میکنم زمان زیادی واسه جواز گرفتن خانمم چون هیچ تخصصی در این زمینه نداره طول میکشه ..میشه بفرمایید چه کارها و چه میزان زمان لازم هست تا بتونیم جواز بگیریم ؟؟
در ضمن بعد مدارک فنی برای درخواست کارشناس چقدر زمان میبره تا کارشناس بیاد ملک رو ببینه ؟؟
در ضمن برای همه مراحلی که فرمودید باید اول مراجعه کنم به اتحادیه ؟؟ ادرس در تهران کجاست ؟
ممنونم

ارسال: #49
1393/11/22 12:16 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

خواهش میکنم. بله به شما برای ارایشگاه بانوان جواز نمیدن. میتونین از مدارک اشخاص دیگه ام استفاده کنید که در ابن صورت جواز به نام همون شخص صادر میشه اگه اشنا نباشه یکم سخت میشه. برای کارشناسی ام ظرف مدت یک هفته میان. زیاد سخت نمگیرن نگران نباشید. بهتره در مورد خودتونم حرفی نزنین. اگه مدارک اماده باشه کار سریع انجام میشه
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #50
1393/11/22 01:19 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

سلام آقای مهرداد،اول یه سوال؟شما همونید که لوازم ارایشی دارید؟با عرض پوزش تو ایران شما نمیتونید فعالیت مجاز داشته باشید!چون همونطور که میدونید چند وقت یکبار برای بازرسی و نظارت بصورت غافلگیرانه ای به سالن شما میان و اگه مرد تو سالن ببینن که حسابی براتون دردسر میشه،به نظر من اگه خودتون میخواید کار کنید بهتره تو منزل یا...با وقت قبلی برای مشتریان خاص وکسانی که کارشما رو قبول دارن و مشکلی با مرد بودن ارایشگرشون ندارن کار کنید تا مشکلی برای خودتون یا همسرتون پیش نیاد،موفق باشید
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای یاد گرفتن آرایشگری از کجا شروع کنم؟ (سوال از متخصص های حرفه) punk 42 23,224 1395/06/18 05:36 ب.ظ
آخرین ارسال: Aysha
  گرفتن نمایندگی هدا آریا 0 278 1394/08/20 05:13 ب.ظ
آخرین ارسال: هدا آریا
Sad گرفتن جواز کسب solmaz77 3 1,934 1393/11/07 04:31 ب.ظ
آخرین ارسال: shabi
Shocked شرايط آرايشگاه _مرجان_ 15 2,700 1393/05/11 09:00 ب.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
javad1215، FRad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.