زمان کنونی: 1395/09/19، 10:52 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #51
1393/11/27 09:45 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/27 09:48 ق.ظ، توسط mehrdad399. دلیل ویرایش : )
mehrdad399 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: گرفتن جواز براي تاسيس آرايشگاه

(1393/11/22 01:19 ب.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  سلام آقای مهرداد،اول یه سوال؟شما همونید که لوازم ارایشی دارید؟با عرض پوزش تو ایران شما نمیتونید فعالیت مجاز داشته باشید!چون همونطور که میدونید چند وقت یکبار برای بازرسی و نظارت بصورت غافلگیرانه ای به سالن شما میان و اگه مرد تو سالن ببینن که حسابی براتون دردسر میشه،به نظر من اگه خودتون میخواید کار کنید بهتره تو منزل یا...با وقت قبلی برای مشتریان خاص وکسانی که کارشما رو قبول دارن و مشکلی با مرد بودن ارایشگرشون ندارن کار کنید تا مشکلی برای خودتون یا همسرتون پیش نیاد،موفق باشید

سلام ممنون از همه بابت راهنماییتون
نه بنده اونی که شما میفرمایید نیستم و اصلا تخصصم رشته مهندسی هست
میخوام ارایشگاه زنانه بزنم و جواز هم بنام خانمم بگیرم..

در ضمن مرجان خانم بنده چون تخصصی ندارم در این زمینه کلا شما این کار رو پیشنهاد میدید ؟
چون اولین چیزی که یه سالن خوب نیاز داره ارایشگر خوب هست گه الان اقلب خودشون سالن زدند و استخدام همچین حرفه ای هایی خیلی سخته.. درسته ؟

ارسال: #52
1393/11/28 12:09 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

الان بازار رقابت داغه. تو سالنها تخصصى کار ميکنن. به غير از داشتن ىه سالن شيک شما به افراد متخصص نياز دارين و البته شانس هم هست. استخدام افراد متخصص سخت نيست نگه داشتن افراد متخصص سخت تره.شما بايد اين افراد رو راضى نگه دارين تا بمونن. کسانى هستن کار و بلدن ولى شرايط تاسيس سالن رو ندارن.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #53
1393/11/28 12:21 ب.ظ -
رخساز آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

من نمی دونم این فنی حرفه ای مشهد اصلن مدیر داره یانه من الان هشت ماهه هر هفت رشته تخصصی ام رو امتحان هاشو دادم هنوز مدارکم نیومده و نمی تونم برای جواز و سالن اقدام کنم خیلی دنگ و فنگ داره کسایی که مدارک تخصصی گرفتین چقد طول کشید تا مدارکتون اومد از هشت ماه بیشتر شد ایا جایی هست ازشون شکایت کنم تا مدارکم روبدنTT-TTPissedoff

ارسال: #54
1393/11/29 08:03 ب.ظ -
ّFariba آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام خسته نباشید
من به مدت دو سال هست که یک ارایشگاه کار میکنم ولی چون اموزشگاه نیست و نمیشه ازش مدرک گرفت میخواشتم بدونم میتونم فقط برای امتحانات در یک اموزشگاه دیگه ثبت نام کنم؟هزینه اش حدود چقدر میشه؟

ارسال: #55
1393/11/29 08:34 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/29 08:39 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/11/29 08:03 ب.ظ)ّFariba نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید
من به مدت دو سال هست که یک ارایشگاه کار میکنم ولی چون اموزشگاه نیست و نمیشه ازش مدرک گرفت میخواشتم بدونم میتونم فقط برای امتحانات در یک اموزشگاه دیگه ثبت نام کنم؟هزینه اش حدود چقدر میشه؟
بعضی از اموزشگاهها معرفی میکنن ولی قانونی نیست. هزینه ام متفاوته.

(1393/11/28 12:21 ب.ظ)رخساز نوشته شده توسط:  من نمی دونم این فنی حرفه ای مشهد اصلن مدیر داره یانه من الان هشت ماهه هر هفت رشته تخصصی ام رو امتحان هاشو دادم هنوز مدارکم نیومده و نمی تونم برای جواز و سالن اقدام کنم خیلی دنگ و فنگ داره کسایی که مدارک تخصصی گرفتین چقد طول کشید تا مدارکتون اومد از هشت ماه بیشتر شد ایا جایی هست ازشون شکایت کنم تا مدارکم روبدنTT-TTPissedoff

تو شرایط طبیعی باید بین ۳ تا ۴ ماه مدارک اماده بشه. برای اطلاعات بیشتره به اداره فنی و حرفه ای شهرتون مراجعه کنید. فرمت مدارک فنی و حرفه ای تغییر کرده شاید به خاطر همین طول کشیده.
سالن مه رو

ارسال: #56
1393/11/30 07:29 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/30 07:35 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

سلام
رخساز عزیزم مدت زمانی که طول میکشه تا بعد از امتحان عملی مدرک مربوطه ش صادر بشه 3 نهایتا 4 ماه هست پس اگه هنوز 8 ماهه که مدرک شما نیومده باید به آموزشگاهتون برید و درخواست پیگیری کنید البته اگه مشکل از آموزشگاه نباشه
و همونطور که مرجان عزیزم گفت فرمت مدارک عوض شده قبلا هر مدرک رو به صورت جداگونه روی کاغذ صادر میکردن الان تمام مدارک رو یکجا روی یه کارت کوچک و قابل حمل شبیه کارتهای اعتباری صادر میکنن
و حتی اگه مدرکتون صادر نشده باشه میتونید یه مدرک موقت برا گرفتن جواز از فنی و حرفه ای بگیرید
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #57
1393/12/06 02:34 ق.ظ -
katayo0n آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام ، من میخواستم یه مرکز مراقبت های پوست بزنم،،،، گفتن باید حتما با یه پزشک کار کنی وگرنه دخالت در درمان محسوب میشه، و خیلی چیزهای دیگه
حالا واقعا اینجوریه؟
هیچ راه دیگه ای نداره؟
اونجوری که کلی درصد باید بدم به پزشک ، تازه به اسم اون در میره و بعدا خودش میره میزنه و عملا مارو بدبخت میکنه :(
کسی اینجا مرکز مراقبت های پوست داره؟ لطفا و خواهشا منو راهنمایی کنید

ارسال: #58
1393/12/08 06:16 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

بله درسته باید زیره نظره پزشک باشه. شما فقط میتونید در حده پاکسازی و ماساژ کار انجام بدین. میکرودم و لیزر بوتاکس و..... باید زیره نظره پزشک باشه.
سالن مه رو

ارسال: #59
1394/01/13 04:10 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/01/14 03:49 ق.ظ، توسط paradise_1382. دلیل ویرایش : )
paradise_1382 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
من تازه عضو این سایت شدم
میشه لطفا یکی به من بگه اتحادیه آرایشگران زنانه تهران کجاست؟
خیلی خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

(1393/06/16 01:16 ب.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم،اومدم شرایط ارایشگاهو برای گرفتن جواز به اطلاعتون برسونم،نیاز به تجاری بودن ملک نیست،متراژ20 متر به بالا،با ارتفاع سقف 215 به بالا،با درب ورودی مستقل که راه به جایی نداشته باشه،پارکینگ نباشه،عرض کوچه 8 متر حداقل،با آیفون تصویری،چاه،سرشور و سرویس بهداشتی،دیوار وکف کاملا قابل شستشو،نور مناسب،تهویه،سطل زباله،سفتی باکس و چراغ الکلی و کپسول اطفاء حریق،جعبه کمکهای اولیه،قبض دریافت وجه از مشتری،همگی موفق باشید...

(1393/06/23 03:07 ب.ظ)freshteh نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
من امروز عضو انجمن شدم و دیروز هم اتحادیه صنف آرایشگران تهران بودم. این چیزایی که راجع به 7 مدرک و حذف شدن آرایش وپیرایش میگن صحت نداره. توی تهران تنها مدرک مورد نیزا برای جواز کسب همون مدرک عمومی آرایش و پیرایشه. اینکه میگن 7 مهارت واسه آموزشگاه صحت داره.
مدرک قدیم و جدیدم نداره من از سال 83 دیپلم گرفتم از اون سالم دارم کار میکنم ولی الان می خوام خودم آرایشگاه بزنم. پیشنهاد می کنم دوستان با تجربه در زمینه سالن داری به ما تازه کارها توی این تاپیک کمک کنن نه ترس و دلهره بندازن توی دلمون.

سلام عزیزم
میشه آدرس اتحادیه تهرانو به منم بگی
ممنونم گلم

ارسال: #60
1394/03/20 05:59 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/20 06:00 ب.ظ، توسط malmal1. دلیل ویرایش : )
malmal1 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام،ما یه خونه قدیمی داریم که میخوام بازسازی کنم که آرایشگاه کنم،ولی میخواستم وام بگیریم که از پوله وام تعمیر کنم،میخواستم بدونم حتما باید آرایشگاه زده بشه بعد جواز گرفت یا نه،بعد وام ارایشگاه کسی گرفته?میدونید شرایطیش چی هست؟من از بعضیها شنیدم که برای جواز هزینه حدود ۵۰ملیون باید پرداخت کرد،درسته ،هزینه هم باید داد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای یاد گرفتن آرایشگری از کجا شروع کنم؟ (سوال از متخصص های حرفه) punk 42 23,221 1395/06/18 05:36 ب.ظ
آخرین ارسال: Aysha
  گرفتن نمایندگی هدا آریا 0 278 1394/08/20 05:13 ب.ظ
آخرین ارسال: هدا آریا
Sad گرفتن جواز کسب solmaz77 3 1,933 1393/11/07 04:31 ب.ظ
آخرین ارسال: shabi
Shocked شرايط آرايشگاه _مرجان_ 15 2,699 1393/05/11 09:00 ب.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
javad1215، FRad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.