زمان کنونی: 1395/09/14، 07:44 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/05/01 01:32 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

یه خاطره تلخ

سلام دوستان من یه بار همسایمون یه آرایشگر رو بمون معرفی کردومارفتیم پیشش ازش خواستم موهامو مدل کوتاه بزنه(ساده)قیچی رو برداشت و کارش رو شروع کرد کلی قوانین اتحادیه رو هم گذاشته بود رو دیوار.وقتی کارش تموم شد نرم کننده و تافت و اتو مو وخلاصه هرچی بود ریخت رو موهای من وقتی گفتم این چیه؟ گفت برا نرم شدن لازمه فک کردم هنوزم کارش تموم نشده که گفت تمامه اونجا با این موادو... نفهمیدم چیکار کرده وقتی رفتم خونه حموم چشمتون روز بد نبینه داشتم سکته میکردم این مدلو هیچ جا ندیده بودم یه دسته موهام کوتاه بود دسته بعدی بلندتر خلاصه کپ کردم از اون به بعد تصمیم گرفتم تا کار آرایشگر و امتحان نکنم نرم پیشش.البته من اون خانم رو حلال کردم ولی به امید اینکه هیشکی از این راه گزیده نشه![تصویر:  wink.gif](زندگی تجربه اس)

ارسال: #2
1392/05/01 08:25 ب.ظ -
زيبايي رومينا آفلاین
کاندیدای مربیگری

اعتبار: 6

RE: یه خاطره تلخ

يه خاطره تلخ هم به تازگي براي من پيش اومد اينجا ميگم تابراي شما دوستان تجربه اي بشه مثل من گول اين تبليغات ماهواره را

نخوريدمن در كلاسهاي u3f شركت كردم به هيچ عنوان راضي نبودم به شما دوستان توصيه ميكنم شركت نكنيد

1-اصلا برنامه ريزي ندارند من هزينه خصوصي دادم براي سه روز . همزمان با ساعت كلاس من يك كلاس گروهي 10 نفره داشتند و

ترجيح ميدادند بيشتر وقتشون واسه گروهي باشه . 2- گفته بودند 6 مدل به انتخاب خودم اونجا كه رفتم گفتند 2 تا خودمون انتخاب

ميكنيم4 تا شما 3- يكي از مدلهاي كه توي تلوزيون نشون ميدادن انتخاب كردم گفتن اينو اموزش نميديم

من كه راضي نبودم
زيبايي رومينا 09153250528

ارسال: #3
1392/07/01 03:00 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/01 03:25 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1392/05/01 08:25 ب.ظ)زيبايي رومينا نوشته شده توسط:  يه خاطره تلخ هم به تازگي براي من پيش اومد اينجا ميگم تابراي شما دوستان تجربه اي بشه مثل من گول اين تبليغات ماهواره را

نخوريدمن در كلاسهاي u3f شركت كردم به هيچ عنوان راضي نبودم به شما دوستان توصيه ميكنم شركت نكنيد

1-اصلا برنامه ريزي ندارند من هزينه خصوصي دادم براي سه روز . همزمان با ساعت كلاس من يك كلاس گروهي 10 نفره داشتند و

ترجيح ميدادند بيشتر وقتشون واسه گروهي باشه . 2- گفته بودند 6 مدل به انتخاب خودم اونجا كه رفتم گفتند 2 تا خودمون انتخاب

ميكنيم4 تا شما 3- يكي از مدلهاي كه توي تلوزيون نشون ميدادن انتخاب كردم گفتن اينو اموزش نميديم

من كه راضي نبودم
چه خوب كه اينجا گفتي. من خيلي دلم ميخواست توي همايشهايي كه ميذارن شركت كنم. ممنونم.

روز عروسي واسه هر دختري مهم ترين روزه. من وقتي واسه قرار داد مراجعه كردم آرايشگرم حامله بود همون لحظه ترديد داشتم كه پيشش برم يا نه. ولي نميدونم چرا اونجا رزرو كردم. وقتي اومدم بيرون به دوستم گفتم فكرشو بكن روز عروسيم زايمان كنه. ولي اون گفت بد به دلت راه نده. چشمتون روز بد نبينه روز قبل عروسي واسه يه سري خدمات رفتم حالش خوب بود. بهم گفت ساعت 9 روز عروسي بيا سالن منم رفتم ديدم نيست همكاراش كارا رو شروع كردن يكي سشوار كشيد يكي صورتمو شيو كرد ولي از خودش خبري نبود حالا فكر كنين من چه حاليم[تصویر:  pissedoff.png]. خانم ساعت 10/5 تشريف آورد رنگ پريده از كلينيك اومده بود ولي بازم فشارش پايين بود يه شكلات ميخورد سايه ميزد يه شكلات ديگه خط چشم حالا منCholer-icon ولي اونSick. خلاصه بگم گلاب به روتون فقط روم بالا نياورد. وقتي از رو تخت بلند شدم Whoa-iconOh-no-iconTT-TTاين شكلي بودم موهامو درست كردو زود رفت. داماد اومد دنبالم منClown-icon اينجوري. يكم بهم دلداري داد كه چه ماه شديLaughter-iconاين مدلي وارد سالن شدم خداييش دست فتوگرافم درد نكنه آلبوم بهم داد باقلوا الان عكسامو نگاه ميكنم يكم دلم آروم ميشه.جالبش اينه كه روز بعد رفتم موهاي اضافهرو تحويلش بدم خيلي خوب بود سه تا عروسم داشت.بهم گفت چون شب قبل غذاي بيرون خورده ب مسموم شده( از شانس من) .
نتيجه اخلاقي اينكه موقع عروسي پيش آرايشگر حامله نرين
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #4
1393/01/16 01:06 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

مری جون چه خوب گفتین منم میخواستم برم کلاس های u3f ممنون که هشدار دادی

ارسال: #5
1393/01/17 02:56 ب.ظ -
kocholo آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

منیبار یه مشتری میکاپ وشنیون داشتم ,بچه ,نهایت 18 سالش بود
میکاپ براش زدم هلو خودش نشناخت جلو آینه
بعدش نشت شنیون رو شروع کردم یه شانل پشت گردن ویک پف بالای سر بقیه موهاشم که قرار بود بابلیس بپیچم
تااینجا همه چی خوب بود که گفت من یه دیقه برم خونه لباسامم بیارم که از همینجا برم
منم ساده گفتم برو عزیزم فقط زود بیا که هم تودیرت نشه هم من مهمونی دعوتم گفت باشه الان میام
آقا نشون به اون نشون که من تا ساعت 7 نشستم منتظرش واون نیومد
پول کارم که هیچ دلم میسوخت که دو ساعت منتظرش نشستم

ارسال: #6
1393/01/18 12:50 ق.ظ -
عسل بانو آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

چه جالب آرایشگر منم حامله بود خودشم پا به ماه!!!
کلا موقع آرایشم شکمش کم مونده بود بره تو دهنم

ارسال: #7
1393/03/22 02:51 ق.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

من ازآرایشگرعروسیم راضی نبودم.متاسفانه کلی پول دادم بهش وراهمم دوربود.چون زیرسازی خوب انجام نداده بودبرام.کل آرایشم ریخت روصورتم ومجبورشدم باآرایش ساده برم تومجلس.بخاطرهمینم رفتم دنبال آرایشگری.خاطره تلخی بود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خاطره اولین رنگ معصومه قربانی 6 462 1393/03/23 12:44 ق.ظ
آخرین ارسال: معصومه قربانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.