زمان کنونی: 1395/09/17، 02:08 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1393/09/25 02:49 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: یه پیشنهاد

به نظر من مناسب نیست،اما اگر خواستین بزارین اگر رای با اکثریت بود بزارید،همین الان هم در بعضی از انجمن ها اطلاعات کافی وجود نداره،شاید بعضی از دوستان دلخور بشن ولی من میبینم در بعضی از موارد طرف یه جزوه علمی را دقیقا میاد میزاره تو سایت،این اصلا جالب نیست مهم تخصص فرد هست ما اعضای سایت را به خاطر اطلاعاتشون میخوایم نه به خاطر کپی کردن مطالب،حالا اگر موضوع بدرد بخوری بود اولا بایستی از بکار بردن اسامی تخصصی و لاتین خودداری کنند تا من عامه بتونم مطلب را درک کنم،دوما بایستی حتما منبع مطلبی را که میگزارند ذکر کنند تا در حق صاحب مطلب جفا نشه.یه خورده هم دوستان این یایت را با فروشگاه مجازی اشتباه گرفته اند،هر جای این سایت سر میزنید یکی داره تبلیغ از فروشگاه خودش میکنه خیییلی کار تباه و سطح پایینیه.امیدوارم کسی ناراحت نشه هدفم فقط ارتقای سطح سایت بود.

ارسال: #42
1393/09/25 04:03 ق.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

بله کاملادرست میفرمایید.درخصوص مطالب علمی سعی ما بررسیدن به این سطح ازسادگی است وعیناکپی کردن مطالب ازسایتهاومنابع دیگرخلاف قوانین سایت هست.لذاشمااگرموردی مشاهده کردیداطلاع دهیدتااقدام مناسب انجام شود.درخصوص تبلیغات هم بخش ویژه ای درسایت تدارک دیده شده وخارج از این بخش تبلیغات ممنوع میباشدوباکاربران خاطی برخوردخواهدشد.
باسپاس ازشما
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #43
1393/09/26 05:38 ب.ظ -
سی تیات آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 5

سلام خانوم گلا ایده جالب وخوبیه به شرطی که از جدید ترین تاج ولباس عروسی باشه که ارایه میشه مثلا دوستانی که سالن زیبایی دارن بیان هر عروسی که دارن از لباس وتاجشون عکس بگیرن وبذارن توسایت نه اینکه توی گوگل سرچ میکنیم لباس عروس وتاج ۲۰۱۴قدیمی ترینا رو نشون میده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.