زمان کنونی: 1395/09/14، 03:42 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/10/05 12:03 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

یک سوال مهم

سلام دوستان ، نظرتون راجع به اینکه چند آرایشگاه در یک خیابان و یا یک ساختمان حضور داشته باشن چیه؟؟؟
Pissedoff یا In-love یا TT-TT یا Snooty
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #2
1391/10/05 12:18 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

RE: یک سوال مهم

اگه تو خیابون اصلی باشه خوبه و مشتری ها بیشتر میشن و در واقع می تونه بورس بشه . البته شرط اولش اینه که باهم مچ باشن و یک رابطه خوب همکاری و دوستی بینشون باشه . من نمونه هایی رو دیدم که خوب و موفق بودن .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #3
1391/10/05 01:36 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/10/05 01:36 ق.ظ، توسط fata_mana. دلیل ویرایش : )
fata_mana آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

hamash bezan bezan

Tagger

ارسال: #4
1391/10/05 09:15 ق.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

عزیزم هر آرایشگاهی میبایست محدوده بندی خودشو رعایت کنه وگرنه بهش مجوز کسب یا همون پروانه کسب نمیدن. حداقل رعایت فاصله هر آرایشگاه از یکدیگر 100 متر است

ارسال: #5
1391/10/05 10:55 ق.ظ -
سمیرا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

پس چطور بعضی جاها تو یک ساختمون سه یا چهار تا آرایشگاه هست ؟ یعنی مجوز ندارن هیچکدوم ؟ فکر کنم قانون درمورد ساختمان های تجاری فرق داره .

همیشه داشته های تو، آرزوی دیگران است.
!!! What we have is always someone's wish
.
[تصویر:  13577157551.gif]
دو دقیقه نمیشه بچه ها رو به این آقایون سپرد ...

ارسال: #6
1391/10/05 11:02 ق.ظ -
فیروزه آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

درست نمی دونم ولی احتمالا از قبل پروانه گرفته بودند(سالهای قبل) و یا اینکه بدون مجوز دارن کار می کنن . چون خیلی راحت اگه یک نفر جدید بیاد کنار یه آرایشگاه دیگه باز کنه که اولی با چندین سال سابقه ولی مجوز نداشته باشه نفر دوم که تازه از راه رسیده می تونه به صنف شکایت کنه و صنف هم درب آرایشگاه قبلی را خیلی راحت مثل آبه خوردن می بنده.

ارسال: #7
1391/10/05 04:44 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

البته خانما من قوانین اتحادیه تهران رو نمیدونم اما تو کرج جاهایی مثل میدون مادر بورس آرایشگاه هستند و همشون هم جواز کسب دارن و حتی ممکنه تو یه ساختمونش هشت ، نه تا سالن باشه. و گاهی اتفاقا به نفع بعضی از این سالنهاست چون مشتری به همه سر میزنه و بهترین کار رو انتخاب میکنه.

ارسال: #8
1391/10/10 04:53 ب.ظ -
اعظم آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام خانمای عزیز میخواستم در مورد شغل ارایشگری ودرامد ان در ماه حدودا چنده سوال بپرسم لطفا کمکم کنید مرسی
خدایا کمکم کن موفقترین باشم:shy:

ارسال: #9
1391/10/13 03:27 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/10/13 03:29 ق.ظ، توسط زهره شریفی. دلیل ویرایش : )
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

(1391/10/10 04:53 ب.ظ)اعظم نوشته شده توسط:  سلام خانمای عزیز میخواستم در مورد شغل ارایشگری ودرامد ان در ماه حدودا چنده سوال بپرسم لطفا کمکم کنید مرسی
سلام عزیزم ، درآمد آرایشگری بستگی به کارت و ابتکار عملی که داری داره، یعنی اگر خودت رو همیشه به روز کنی و برای مشتریت ارزش قایل بشی درآمد خوبی خواهی داشت، (البته به ذهنیت خودت هم برمیگرده) همیشه درآمد آدمها همونقدریه که در ضمیر ناخودآگاهشون تصور میکنن. شما در هر شغلی باشی و مبتکر و خلاق باشی درآمد خوبی خواهی داشت، اما یه پیشنهاد برای بیشتر شدن درآمد آرایشگران دارم و اون اینه که در یکی دو رشته هزینه کنن و مهارت کسب کنن که بتونن تو اون رشته واقعا استاد بشن و فعالیت کنن، چون وقتی در یکی دو رشته متخصص باشی بهتره تا اینکه از هر چیزی یه کمی بلد باشی،

(1391/10/10 04:53 ب.ظ)اعظم نوشته شده توسط:  سلام خانمای عزیز میخواستم در مورد شغل ارایشگری ودرامد ان در ماه حدودا چنده سوال بپرسم لطفا کمکم کنید مرسی
سلام عزیزم ، درآمد آرایشگری بستگی به کارت و ابتکار عملی که داری داره، یعنی اگر خودت رو همیشه به روز کنی و برای مشتریت ارزش قایل بشی درآمد خوبی خواهی داشت، (البته به ذهنیت خودت هم برمیگرده) همیشه درآمد آدمها همونقدریه که در ضمیر ناخودآگاهشون تصور میکنن. شما در هر شغلی باشی و مبتکر و خلاق باشی درآمد خوبی خواهی داشت، اما یه پیشنهتد برای بیشتر شدن درآمد آرایشگران دارم و اون اینه که در یکی دو رشته هزینه کنن و مهارت کسب کنن که بتونن تو اونگرشته واقعا استاد بشن و فعالیت کنن، چون وقتی در یکی دو رشته متخصص باشی بهتره تا اینکه از هر چیزی یه کمی بلد باشی،

سلام عزیزم ، درآمد آرایشگری بستگی به کارت و ابتکار عملی که داری داره، یعنی اگر خودت رو همیشه به روز کنی و برای مشتریت ارزش قایل بشی درآمد خوبی خواهی داشت، (البته به ذهنیت خودت هم برمیگرده) همیشه درآمد آدمها همونقدریه که در ضمیر ناخودآگاهشون تصور میکنن. شما در هر شغلی باشی و مبتکر و خلاق باشی درآمد خوبی خواهی داشت، اما یه پیشنهتد برای بیشتر شدن درآمد آرایشگران دارم و اون اینه که در یکی دو رشته هزینه کنن و مهارت کسب کنن که بتونن تو اونگرشته واقعا استاد بشن و فعالیت کنن، چون وقتی در یکی دو رشته متخصص باشی بهتره تا اینکه از هر چیزی یه کمی بلد باشی،

ارسال: #10
1391/10/17 12:03 ق.ظ -
اعظم آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام زهره جون مرسی از جوابتون زهره خانم من خودم دلم میخواست یه ارایشگاه داشته باشم که فقط یا برای رنگ مش باشه یا شینیون ارایش صورت میخواستم تخصصی باشه حالا که شما گفتی بیشتر تشویق شدم که یه کار تخصص انجام بدم مرسی حالا به نظرتون رو کدوم رشتش تمرکز کنم بهتره ؟مرسی از راهنمایهاتون
خدایا کمکم کن موفقترین باشم:shy:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای یاد گرفتن آرایشگری از کجا شروع کنم؟ (سوال از متخصص های حرفه) punk 42 22,908 1395/06/18 05:36 ب.ظ
آخرین ارسال: Aysha
Exclamation یه سوال در مود تیغ alirza7 0 97 1395/05/01 09:55 ب.ظ
آخرین ارسال: alirza7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.