زمان کنونی: 1395/09/20، 12:25 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1391/10/17 04:06 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

RE: یک سوال مهم

(1391/10/17 12:03 ق.ظ)اعظم نوشته شده توسط:  سلام زهره جون مرسی از جوابتون زهره خانم من خودم دلم میخواست یه ارایشگاه داشته باشم که فقط یا برای رنگ مش باشه یا شینیون ارایش صورت میخواستم تخصصی باشه حالا که شما گفتی بیشتر تشویق شدم که یه کار تخصص انجام بدم مرسی حالا به نظرتون رو کدوم رشتش تمرکز کنم بهتره ؟مرسی از راهنمایهاتون

سلام گلم ، خوب باید ببینی به کدوم رشته بیشتر علاقمندی و استعداد داری، البته به هر رشته ای که علاقمند باشی با پشتکار و تمرین زیاد میتونی موفق بشی، اگر در زمینه گریم و شنیون و ناخن خواستی کار کنی من بطور تخصصی میتونم کمکت کنم عزیزم، موفق باشی.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #12
1391/10/17 07:24 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 38

سلام زهره جان .به نظر شما ارایشگری در منزل بهتره یا اینکه در ارایشگاه های بیرون ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

ارسال: #13
1391/10/17 07:51 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

(1391/10/17 07:24 ب.ظ)سوگل نوشته شده توسط:  سلام زهره جان .به نظر شما ارایشگری در منزل بهتره یا اینکه در ارایشگاه های بیرون ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
بستگی داره عزیزم به شرایط خودت، مثلا خانم متاهلی که بچه کوچیک داره خوب یه قسمتی از خونشو برای کار آماده کنه بهتره حداقل تا زمانی که شرایطش فراهم بشه ، بچه و همسر هم نیاز به توجه دارن، اما برای خانمی که چنین شرایطی نداره خوب بهتره بیشتر به فکر پیشرفت در کارش باشه ،ولی در کل کار کردن در سالنهای مختلف برای کسب تجربه خیلی خوبه، خیلی خوبه که آدم با سلیقه های مختلف آشنا بشه حتی در مناطق مختلف ودر شهر های مختلف سلیقه آدمها متفاوته و زیبایی رو در چیزهای مختلف میبینن، من در تهران، کرج، هشتگرد و قزوین هنرجو داشتم و در سالنهاشون هم عروس داشتم و واقعا هر جا که رفتم سلیقه مشتریها و هنرجوهاش با مناطق دیگه زمین تا آسمون فرق میکرده و در واقع من مجبور بودم خودم رو با اینهمه سلیقه وفق بدم شاید در همون لحظات کمی برام سخت بوده ولی واقعا کمکم کرده که با هر سلیقه ای کار کنم. بعد از اینکه تجربه خوبی بدست آوردی میتونی خودت سالن بزنی . در کل کار کردن بخصوص در سالنهای شلوغ خیلی بهتر از کار کردن توی خونه و بسنده کردن به چهار تا مشتری اصلاح ابروس.

ارسال: #14
1391/10/17 08:13 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

زهره جون خیلی خیلی متشکرم از راهنمایی سریع و خوبتون.آخه میدونید کار کردن در سالنها ساعت مشخصی نداره و گاهی
امکان داره مدیر یک سالن بخواد یکسره تا 9 شب در سالن کار کنیم و در قبالش هم مزد آنچنانی نده (بلا نسبت شما )و این واقعا خسته کنندست .اگر میشد نیمه وقت کار کرد بهتر میشد.نظر شما چیه؟

ارسال: #15
1391/10/17 10:23 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

گلم ساعت کارت رو خودت باید مشخص کنی با تخصصت، مثلا کسی که عروس کاره خوب نهایت تا ساعت شش توسالنه چون حتی همراه هم دیگه باید ساعت شش بره ، یا اگر برای رنگ ومش از قبل وقت بدی میتونی ساعت کاریتو مشخص کنی ، به هر حال سالن اگر قانون داشته باشه و برای مشتری ها وقت تعیین کنه چند تا مزیت مهم داره یکی اینکه مشتریها همه باهم نمیان و خیلی شلوغ نمیشه و آرایشگر میتونه با تمرکز کافی کار هر کس رو انجام بده و همچنین بیش از حد خسته نشه و بیش از توانش کار نکنه که نتیجه خوبی هم نخواهد داشت، دوم اینکه مشتری حس میکنه براش ارزش زیادی قایل هستین و در اون لحظه همه توجهتون به کار اونه، و همینطور در خلوت سالن آرامش داره و آرامش خودش باعث میشه که مشتریت دایمی بشه و همیشه دلش بخواد که برای هر کاری حتی کوچیک بیاد پیش شما، سوم اینکه سالنت هرج و مرج نمیشه و خیلی راحت به مسایل مالی مشتری می پردازی و انشالا چیزی هم از سالن گم نمیشه. و جلوگیری از سوءاستفاده های اینچنینی میشه.ییه چیز دیگه اینکه اول کارت خیلی به مسایل مالی فکر نکن و فقط کسب تجربه فکر کن اما بعد از یه مدت کوتاه که حسابی کاربلد شدی دیگه میتونی فقط پیشنهاد های تپل رو قبول کنی.GrinGrinGrin

ارسال: #16
1391/10/17 10:50 ب.ظ -
سوگل آفلاین
پلیس انجمن

زهره جون خیلی خیلی متشکرم که وقت گذاشتی و خوب توضیح دادی خیلی استفاده کردم و برایت ارزوی بهترینها را دارم

ارسال: #17
1391/10/19 10:59 ب.ظ -
مدل آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام مگه همه گردی گردوه بعدشم ارایشگرها تو همه کارها حرفه ایی نیستن این مشتریه که با امتهان کردنمون میفهمه کی بیشتر بلده من کار شنیونم خوب نیست اما کوتاهیم معرکسGrin

ارسال: #18
1391/11/03 01:50 ق.ظ -
اعظم آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام زهره جون به نظرت اگه من فقط کار رنگ رو بزنم با این افزایش شدید قیمت رنگ میصرفه یا نه ؟
خدایا کمکم کن موفقترین باشم:shy:

ارسال: #19
1391/11/03 01:56 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

(1391/11/03 01:50 ق.ظ)اعظم نوشته شده توسط:  سلام زهره جون به نظرت اگه من فقط کار رنگ رو بزنم با این افزایش شدید قیمت رنگ میصرفه یا نه ؟
سلام عزیزم ، چرا که نه اما من پیشنهاد می کنم همرا رنگ ، کوپ رو هم یاد بگیری ، و با یه کم ابتکار تو کارت میتونی مثلا یه کوپ رو با یه لایت خاص ترکیب کنی و این ابتکار خودش باعث میشه که مشتری خاص خودت رو داشته باشی و این یعنی درآمد بیشتر، یعنی برای هر کوپت یه لایت خاص طراحی کنی،

ارسال: #20
1391/11/03 11:58 ب.ظ -
اعظم آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

مرسی زهره جونم یه دنیا ممنون از راهنمایت
خدایا کمکم کن موفقترین باشم:shy:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای یاد گرفتن آرایشگری از کجا شروع کنم؟ (سوال از متخصص های حرفه) punk 42 23,240 1395/06/18 05:36 ب.ظ
آخرین ارسال: Aysha
Exclamation یه سوال در مود تیغ alirza7 0 98 1395/05/01 09:55 ب.ظ
آخرین ارسال: alirza7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.