زمان کنونی: 1395/09/20، 06:10 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/03/05 07:09 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

10 نکته در مورد اصلاح صورت آقایان

[تصویر:  urf-Optimized.jpg]
قدم اول- بهترین موقع برای اصلاح صورت

از اصلاح صورت به عنوان اولین کاری که از خواب بیدار میشوید اجتناب کنید. به پوست خود این فرصت را بدهید تا از خواب بیدار شود. در این مدت پفی صورت شما که به علت جمع شدن آب زیر پوست به وجود آمده است پایین میاید و شما میتوانید اصلاح تمیز تری داشته باشید.

قدم دوم-اکسفولیت کردن صورت

پوست های مرده صورت خود را با موادی مانند دیلی فشیال اسکراب یا کلینزر Real Shaving Company بردارید. این مواد پیلینگ صورت انجام میدهند و پوست را نرم و کاملا تمیز میکنند و منافذ پوست را باز و گرد و خاک و کثافت صورت را تمیز میکنند. این به شما کمک میکند تا اصلاح بهتری انجام دهید. و همچنین کثافت های خوابیده روی صورت را به داخل منافذ پوست نمیریزد به همین دلیل جوش های احتمالی بعد از تیغ زدن صورت را کاهش میدهد. هفته ای یکبار اسکراب کردن صورت را پیشنهاد میشود .
قدم سوم-صورت را تر کنید.
ته ریش خود را با آب ولرم و گرم تر کنید که کمک میکند ساقه مو بلند شود و مو رابدون بریدن پوست صورت اصلاح کنید.
قدم چهارم-استفاده از خمیر ریش

خمیر ریش ر ا روی ته ریش خود با حرکت ماساز وار بمالید. چنانچه خمیر ریش دارای ویتامین E و الوورا باشد برای پوست شما بهتر است برای اینکه سوزش بوجود امده از جای تیغ را تسکین میدهد , به پوست شما آرامش میدهد و آن را بهبود میبخشد. برای تراشیدن صورت خود فقط کمی خمیر ریش نیاز دارید.
قدم پنجم- تیغ

برای تراشیدن صورت خود از تیغ های تیز استفاده کنید. تیغ های کند در هنگام تراشیدن پوست شما را هم در موازای مو میکشد و میتواند به آن صدمه بزند.
قدم ششم- شستن

تیغ خود را در هنگام تراشیدن صورت خود بشورید و آن را از مو بری کنید. توجه داشته باشید که از حرکت ها ی کوتاه و آهسته استفاده کنید. در این کار اصلا عجله نکنید.
قدم هفتم- رو به بالا یا پایین بتراشید؟

سعی کنید مو ها را در جهت رویش بتراشید. تراشیدن مو در غیر جهت رویش میتواند ناراحت کننده و باعث قرمزی پوست شود. اینکار روی پوست خط تیغ را بجا میگذارد و همچنین باعث رویش موی های زیر پوستی می شود.
قدم هشتم-مرطوب کردن پوست

بعد از تراشیدن ریش خود از کرمهای غیر چرب استفاده کنید. که اینکار پوست شما را محافظت میکند و تسکین میدهد. میتوانید از افتر شیو هم استفاده کنید ولی دقت کنید بیشتر افتر شیو ها دارای الکل هستند که باعث سوزش میشود و برای خیلی از پوست ها خوب نیست و باعث تحریک پوست های حساس میشود.
قدم نهم-اجتناب کردن از بعضی کارها بعد از تراشیدن ریش

از استفاده کردن مواد نعنایی و الکل دار که باعث سوزش و تحریک پوست میشوند اجتناب کنید. از دست مالیدن و تحریک کردن پوست خود به هر نحوی اجتناب کنید.
قدم دهم-خمیر ریش کف دار

از مواد و خمیر ریش های که کف میکنند اجتناب کنید.این خمیر ریش ها دارای سودیوم و سولفور و برگ بو هستند که کف میکنند و این مواد باعث تحریک پوست میشوند.
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #2
1393/08/09 05:30 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: 10 نکته در مورد اصلاح صورت آقایان

برای یه اصلاح خوب بهترین زمان اخرین مرحله حمام کردنه چون پوست حسابی نرم شده و نکته بعدی باید از خودتراش مارک خوبی استفاده کنید قبلنا مارک ژیلت عالی بود که الان اصلش کمتر گیر میاد الان مارک دورکو ساخت کره واقعا عالی عمل میمنه هر چی تعداد تیغ خودتراش بیشتر باشه اصلاح روانتری حاصل میشه و به پوست فشار کمتری وارد میشه.من خودم دورکو شش لبه یا شش تیغه دارم که خیلی خوب کار میکنه،در ضمن این شرکت خودتراش شش لبه و چهار لبه برای بانوان هم داره سر این خودتراشها را میتوان بعد از مدتی تعویض کرد،نکته بعدی استفاده از یه ژل اصلاح مناسب هست مارک ژیلت و نیوا واقعا خوبن مخصوصا برا اون دسته از ادمایی که پوست حساسی دارن.اما جدیدا مارک های کلیون لیراک و ایوروشه محصولات معرکه ایی زدن من خودم ایوورشه را دارم خیییییییلی ازش راضی هستم بوی شکلات و نارگیل میده واقعا عالیست.نکته بعدی استفاده از افتر شیوهاست که مدلهای مختلفی در بازار وجود داره من مارک سبامد المان را دارم که ضد التهاب و خنک کننده خوبیه در ضمن باعث رفع قرمزی ناحیه اصلاح میشود.البته نیوا هم داشتم که اونم خوب بود.همیشه این نکته را مدنظر قرار بدیم که از محصولات مرغوب و با کیفیت استفاده کنیمو سعی کنیم به صورت صحیح اصلاح کنید.در مورد خودتراشهای یکبار مصرف شدیدا توصیه میکنم از مارک بیک مدل سه لبه پوست حساس که رنگ نارنجی داره استفاده کنید یه لبل از بقیه بالاتره.

ارسال: #3
1393/08/09 05:25 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

ژیلت مارک توربو تری هم عالیه

ارسال: #4
1393/12/24 04:52 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/24 04:53 ب.ظ، توسط adriiina. دلیل ویرایش : )
adriiina آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

نوع ژیلت هم خیلی مهمه ...
بیک خیلی خوبه
اما بعد از اصلاح باعث جوش روی صورت میشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink ازبين بردن گودي ناشي ازجوش صورت Sara71 9 6,828 1394/06/15 03:27 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  9 تصور اشتباه در مورد مراقبت از پوست ترنم بهار 0 162 1394/03/17 04:01 ب.ظ
آخرین ارسال: ترنم بهار
  لک های پس ازجوش صورت valen222 11 1,990 1393/08/06 02:57 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  چند ماسک میوه ای برای جوان ماندن صورت هانیه خوش نژاد 1 572 1392/09/22 06:29 ب.ظ
آخرین ارسال: بهتاب
  ماسک صورت vaniya beauty salon 4 1,059 1392/08/18 06:13 ب.ظ
آخرین ارسال: Irsa
  آموزش ماساژ حرفه ای پوست صورت ( توسط آقای بابک خطیبی ) مدیر سایت 4 3,634 1392/06/21 10:48 ق.ظ
آخرین ارسال: خانومی
Thumbs Up چند نوع ماسك صورت هانیه خوش نژاد 3 771 1392/06/03 01:15 ب.ظ
آخرین ارسال: مریم بانو
Heart خواص مهم عسل برای از بین بردن خال های صورت shokooh_32 0 568 1392/05/24 11:51 ب.ظ
آخرین ارسال: shokooh_32
  6 سوال رایج درباره ماسک‌ صورت zibaeipoost 0 330 1392/02/22 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: zibaeipoost
  مواد الوده آرایشگاه و جوش زدن صورت ! همه مراقب باشید MNSJ 8 1,141 1392/02/16 07:32 ب.ظ
آخرین ارسال: زرافشان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.